6 birželio 2014

„Canon“ pristato platformą „irista“ – vietą visoms nuotraukoms

„Canon“ pristatė „irista“ – debesijos principu veikiančią pažangią nuotraukų tvarkymo platformą, kurioje naudotojai gali peržiūrėti ir tvarkyti savo nuotraukų galerijas.
„irista“ paskirtis – padėti visas nuotraukų galerijas surinkti į vieną centrinę vietą. Platforma, anksčiau žinoma beta versijos pavadinimu „Project1709“, teikia galimybę lengvai surasti bet kurią nuotrauką, kad ir kokiu įrenginiu tai būtų buvę fotografuota – fotoaparatu ar išmaniuoju telefonu.
„irista“ buvo kuriama atsižvelgiant į keturis pagrindinius vartotojų poreikius:
• Paprastumas naudoti: surasti bet kurią kolekcijos nuotrauką galima sparčiai ir paprastai.
• Ryšio galimybės: galima dalintis nuotraukomis socialiniuose tinkluose ir stebėti jas mėgstančių žmonių skaičių bei komentarus.
• Įkvėpimas: viena vieta, kurioje žmonės gali pakalbėti apie nuotraukas, tobulinti fotografavimo įgūdžius ir pasirūpinti, kad nuotraukos nebūtų pamirštos.
• Valdymas: visos nuotraukos saugiai laikomos vienoje vietoje, todėl jas galima peržiūrėti bet kada ir bet kur.
Paslauga pritaikyta daugelio tipų failams, nėra jokių failų dydžio apribojimų, o naujos nuotraukos į kolekciją įkeliamos automatiškai. Vartotojo sąsają papildo veiksminga paieškos rodyklė, leidžianti naudotojams ieškoti nuotraukų pagal įvairiausius kriterijus. Neperkrautoje vartotojo sąsajoje yra laiko juosta ir žymėmis (angl. tag) pagrįstos filtravimo parinktys, kuriose galima rasti nuotraukas pagal datas, vietovę, naudotojo nustatytas gaires, objektyvo tipą ir daugelį kitų kriterijų. Platforma susieta su „Facebook“ ir „Flickr“ socialiniais tinklais. Tai leidžia naudotojams tiesiogiai iš „irista“ sąsajos skelbti nuotraukas abiejose platformose ir skaityti susidomėjusiųjų komentarus.
„Žmonės fotografuoja naudodami įvairesnius įrenginius nei anksčiau, tačiau gali būti sudėtinga gėrėtis nuotraukomis, kai jos laikomos skirtingose vietose. Platformą „irista“ kūrėme siekdami išspręsti šią problemą. Kol kas tokios rūšies paslauga yra vienintelė ir sukurta atsižvelgiant į vartotojų atsiliepimus, gautus projekto beta fazėje. Platformą ilgainiui papildysime vis naujomis funkcijomis“, – sakė „Canon Europe“ grupės „Consumer Imaging“ vadovas Alessandro Stanzani.
„irista“ gali naudotis visi. Siūlomos kelių pakopų laikmenos dydžio parinktys, atitiksiančios įvairius poreikius. Pradinėje pakopoje nemokamai galima naudotis 10 GB dydžio laikmena debesijos serveryje. Tokia talpa pritaikyta fotografuojantiems kartkartėmis ar vartotojams, kuriems fotografija yra hobis. Čia jie turės prieigą prie visų platformos „irista“ funkcijų. Tai puiki vieta tvarkyti nuotraukų kolekcijas arba dirbti su specialiais foto-projektais. Pažengę entuziastai arba profesionalūs fotografai, kuriems reikia didesnės talpos, galės rinktis kitus laikmenų variantus – 50 ir 100 GB talpą už mėnesinį ar metinį mokestį.
„irista“ abonemento pakopos:
• Iki 10 GB: nemokama, veikia visos funkcijos
• Iki 50 GB: 4,99 € per mėnesį arba 49,00 € per metus
• Iki 100 GB: 10,99 € per mėnesį arba 109,00 € per metus


„irista“ paslauga nuo šiol veikia be apribojimų. Galima registruotis apsilankius svetainėje www.irista.com.


Apie „Canon Europe“
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba 13 500 darbuotojų.
Bendrovė nuo savo įsteigimo pradžios 1937 m. gamina aukščiausios kokybės fotoaparatus. Vėliau „Canon“ išplėtė gaminamų technologijų spektrą ir įsitvirtino kaip pasaulio lyderis tiek vartotojų, tiek verslo segmentuose. Kompanijos gaminami produktai apima skaitmeninius kompaktiškus ir SLR fotoaparatus, transliavimo objektyvus ir nešiojamus rentgeno aparatus bei daugiafunkcinius spausdintuvus. Visiems „Canon“ produktams yra teikiamos pridėtinės vertės paslaugos.
„Canon“ nuolat atlieka tyrimus ir tobulina savo gaminamą produkciją, siekdama pristatyti pačius moderniausius produktus ir paslaugas bei patenkinti klientų kūrybinius poreikius. Nuo fotografų mėgėjų iki įmonių, užsiimančių profesionalia spauda – „Canon“ suteikia galimybę kiekvienam klientui suprasti ir įgyvendinti savo aistrą vaizdiniams.
„Canon“ korporatyvinė filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.
Išsamesnės informacijos apie „Canon Europe“ rasite tinklalapyje www.canon-europe.com. Taip pat „Canon“ galite sekti „Twitter“ socialiniame tinkle @CanonBusinessEU.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.