7 rugsėjo 2015

„Canon“ pristato objektyvus UJ90x9B ir UJ86x9.3B

Šiandien „Canon“ pristato du 2/3 col. 4K raiškos lauko objektyvus UJ86x9.3B ir UJ90x9B. Abu modeliai, užtikrina išskirtinius optinius rezultatus, puikų židinio nuotolio diapazoną ir idealiai tinka tiesioginio transliavimo sąlygomis. UJ86x9.3B objektyvas netgi viršija 4 tūkst. taškų raišką.
Pirmos klasės 4 tūkst. taškų vaizdas
UJ86x9.3B ir UJ90x9B priklauso „Canon“ 2/3” 4K raiškos objektyvų serijai kartu su neseniai pasirodžiusiu CJ12ex4.3B.
Dėl pažangios optinės konstrukcijos naujieji objektyvai užtikrina išskirtinę raišką nuo vaizdo centro iki pat jo kraštų, tiek filmuojant plačiu kampu, tik esant dideliam židinio nuotoliui. Dėl fluoro dangos ir UD stiklo bei kitų „Canon“ naudojamų dangų puikiai kontroliuojami atspindžiai ir vaizdo dvigubinimasis, o vaizdas gaunamas ryškus, kontrastingas, perteikiantis daugybę tonų.
Stulbinantis židinio nuotolio diapazonas ir universalumas
UJ86x9.3B objektyvas artina 86 kartus ir leidžia nustatyti 9,3–800 mm židinio nuotolį. UJ90x9B artina net iki 90 kartų; jame galima rinktis 9–810 mm židinio nuotolį. Į abu objektyvus įmontuotas 2 kartus artinantis ilgintuvas. Jis padvigubina židinio nuotolį, tačiau išlaiko išskirtinę 4K raišką.
Dėl „Canon“ optinio vaizdo stabilizavimo technologijos UJ86x9.3B ir UJ90x9B užtikrina aiškų, ryškų vaizdą, o objektyvui slenkant – maksimalų tikslumą. Tai itin svarbu filmuojant judančius objektus, kurių netrūksta per sporto rungtynes ir kitus renginius. Be to, operatoriams lengviau nepamesti filmuojamų objektų iš akių net ir sudėtingomis aplinkybėmis, pavyzdžiui, kai būtinas didelis židinio nuotolis ir mažas lauko gylis.
Sukurti puikiems rezultatams
UJ86x9.3B ir UJ90x9B pasižymi kompaktišku dizainu, o dydžiu ir svoriu prilygsta dabartiniams HD 2/3 col. lauko objektyvams. Į abu objektyvus įtaisyta ir 20 kaištelių jungtis, leidžianti objektyvus integruoti į virtualiąsias sistemas. Objektyvai yra suderinami su egzistuojančiais „Canon“ priedais, skirtais „Canon“ 2/3 col. HD raiškos lauko objektyvams.


Svarbiausios UJ86x9.3B charakteristikos:
• Neįtikėtinai didelės raiškos 2/3 col. 4K raiškos lauko objektyvas, artinantis 86 kartus ir leidžiantis nustatyti 9,3–800 mm židinio nuotolį (iki 1600 mm su 2 kartus artinančiu įmontuotu ilgintuvu)
• Didelis kontrastingumas ir raiška visose B, G ir R kanalų bangos ilgio srityse, tiek esant 4 tūkst. taškų, tiek didesniam dažnių juostos pločiui
• Panašaus dydžio ir svorio, kaip ir HD raiškos lauko objektyvai, todėl nesunkiai integruojamas į turimą raiškiosios televizijos (HDTV) techniką ir pritaikomas įvairioje filmavimo aplinkoje
• 4 tūkst. taškų viršijanti raiška, net ir taikant vaizdo stabilizavimą
• Dėl įmontuoto 16 bitų koduotuvo suderinamas su virtualiosiomis sistemomis
• Visiškai suderinamas su egzistuojančiais „Canon“ priedais, skirtais HD raiškos lauko objektyvams
Svarbiausios UJ90x9B charakteristikos:
• 2/3 col. 4 tūkst. taškų raiškos lauko objektyvas, artinantis 90 kartų ir leidžiantis nustatyti 9–810 mm židinio nuotolį (iki 1 620 mm su 2 kartus artinančiu įmontuotu ilgintuvu)
• Išlaikoma 4 tūkst. taškų raiška net ir taikant vaizdo stabilizavimą
• Panašaus dydžio ir svorio, kaip ir HD raiškos lauko objektyvai, todėl nesunkiai integruojamas į turimą HDTV techniką ir pritaikomas įvairioje filmavimo aplinkoje 
• Galimybė aprėpti plačias erdves, pavyzdžiui, dideles sporto arenas, ir tam reikia tik šio vieno objektyvo, užtikrinančio platų židinio nuotolio diapazoną
• Dėl įmontuoto 16 bitų koduotuvo suderinamas su virtualiosiomis sistemomis
• Visiškai suderinamas su egzistuojančiais „Canon“ priedais, skirtais HD raiškos lauko objektyvams
Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.