20 vasario 2015

„Canon“ pristato objektyvą „HJ24ex7.5B“, skirtą HD raiškos televizijos produkcijai kurti

„Canon“ pristato naują HD raiškos transliacijoms skirtų objektyvų serijos gaminį HJ24ex7.5B. Šis objektyvas yra modelio „HJ22ex7.6B“ įpėdinis, atnaujintas atsižvelgiant į pirkėjų atsiliepimus. Objektyvas pasižymi platesniu kampu, didesnio maksimalaus židinio nuotolio diapazonu, patobulinta konstrukcija ir patogesniu valdymu.
Universalus objektyvas „HJ24ex7.5B“ išsiskiria klasėje kol kas  didžiausią (24 kartų) vaizdo artinimo koeficientą turinčia optine sistema, įspūdingu 7,5 –180 mm plačiakampiu apžvalgos lauku bei lengva ir patogia nešiotis konstrukcija.
Didelių galimybių optinė sistema
„Canon“ optinių sistemų kūrimo kompetenciją patvirtinantis 7,5–180 mm objektyvo židinio nuotolio diapazonas yra platesnis už pirmtako. Filmuojant galima sklandžiai keisti vaizdą nuo tolimų greito veiksmo kadrų iki priartintų objektų. Patobulinta „HJ24ex7.5B“ optinė sistema taip pat užtikrina ryškesnį ir grynesnį vaizdą visame židinio nuotolio diapazone. Jo kokybė ir aiškumas visiškai atitinka HD raiškos produkcijai keliamus reikalavimus.
Patogumas ir profesionalų vertos techninės galimybės
Objektyvo svoris sumažintas iki 1,78 kg, todėl vaizdo operatoriams lengviau judėti filmavimo aikštelėse arba įvykio vietose, taip pat paprasčiau sekti objektus. Mažinant gaminio svorį ir optimizuojant optinės sistemos elementų išdėstymą bei korpuso konstrukciją pavyko sukurti už pirmtaką lengvesnį ir geriau subalansuotą objektyvą, kurio sunkio centras yra patogesnėje vietoje. Objektyvą taip pat lengva reguliuoti laikant kamerą ant peties. Visus valdiklius galima pasiekti delnu, todėl operatoriams nereikia atsitraukti nuo kameros vaizdo ieškiklio.
Objektyvas „HJ24ex7.5B“ sukurtas siekiant transliuotojams užtikrinti didžiausias technines galimybes, todėl jame įtaisytas tas pats skaitmeninis pavarų mechanizmas, kuris įrengiamas naujausiuose HD raiškos aukštos klasės ENG objektyvų modeliuose. Mechanizmu galima rinktis pakartojamas židinio nuotolio padėtis ir greičio vertes bei fokusavimo ir diafragmos nuostatymus. Į skaitmeninį pavarų mechanizmą įmontuotas absoliučiųjų verčių koduotuvas taip pat leidžia vaizdo operatoriams pradėti filmuoti iš karto. Ši savybė ypač naudinga rengiant žinių reportažus ir filmuojant sporto renginius. Absoliučiųjų verčių koduotuvas taip pat tinka ir virtualiosioms funkcijoms. Jis mažina objektyvo energijos sąnaudas, taigi vaizdo operatoriai gali filmuoti ilgiau. Be to, pagal jo duomenis automatiškai nustatoma objektyvo reguliatorių padėtis, todėl kamerose įdiegta chromatinės aberacijos kompensavimo funkcija ima veikti iš karto.
Objektyvą„HJ24ex7.5B“ objektyvą bus galima įsigyti nuo 2015 m. gegužės.
Apie „Canon Europe“
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.