11 gegužės 2015

„Canon“ pristato objektyvą „EF 50mm f/1.8 STM“

Šiandien „Canon“ pristato „EF 50mm f/1.8 STM“ – naują fiksuoto židinio nuotolio objektyvą. Šis modelis, kuris yra populiaraus „EF 50mm f/1.8 II“ objektyvo įpėdinis, puikiai tinka norintiems žengti į kitą fotografijos lygmenį. Ypač plačios diafragmos, kurios maksimali reikšmė yra f/1,8, ir 50 mm židinio nuotolio objektyvas „EF 50mm F/1.8 STM“ nepakeičiamas fotografuojant portretus ir esant prastam apšvietimui.
Patobulintos konstrukcijos objektyve „EF 50mm F/1.8 STM“ įtaisyti „Canon“ danga „Super Spectra“ padengti lęšiai, 7 plokštelių diafragma ir įdiegta STM technologija, užtikrinanti sklandų, beveik negirdimą fokusavimą. „EF 50mm f/1.8 STM“ yra kompaktiškas ir lengvas.
Kūrybiškos portretinės nuotraukos ir fotografavimas, esant prastam apšvietimui
Su naujuoju objektyvu paprasta fotografuoti stulbinamus portretus arba kurti išraiškingas, meniškas nuotraukas ir vaizdo įrašus. Taip yra dėl plačios diafragmos, kurios maksimali reikšmė yra f/1,8. Ji leidžia tiksliai pasirinkti pageidaujamą lauko gylį. Objektyvu galima sufokusuoti objekto vaizdą, o visa kita kadre yra suliejama į glotniai blankų foną. Per objektyvo diafragmą į objektyvą patenka daugiau šviesos. Tai leidžia padaryti geresnės kokybės nuotraukas esant prastam apšvietimui.
Objektyvo 50 mm židinio nuotolis yra fiksuotas, todėl nuotraukos yra pastebimai ryškios ir kontrastingos. Jei šis objektyvas prijungiamas prie skaitmeninio veidrodinio fotoaparato su APS-C dydžio jutikliu, juo galima daryti portretines nuotraukas. Šis modelis taip pat yra labai naudingas kaip įprastinis objektyvas derinamas su viso kadro skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais. Jis puikiai tinka fotografuoti įvairiausiems objektams tokiu atstumu ir perspektyva, kurie atitinka plika akimi matomą vaizdą.
Šiuo objektyvu įmanoma fokusuoti atsitraukus vos 0,35 m, todėl objektą galima atvaizduoti iš arčiau ir labiau padidinti vaizdą. 7 plokštelių diafragma kuria gražų blankumą ir nesufokusuoto vaizdo šviesias sritis.
Puikus įrankis įrangai papildyti
„EF 50mm F/1.8 STM“ objektyvas kompaktiškas ir lengvas, jis sveria vos 160 g, todėl lengvai tilps į krepšį. Naujasis objektyvo išorės dizainas dera prie „Canon“ mėgėjiškų ir pusiau profesionalių EOS skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų, o naujoji metalinė jungtis tvirtai sujungia objektyvą ir fotoaparato korpusą. Be to, objektyvo rankinio fokusavimo žiedas leidžia tiksliai reguliuoti fokusuotę fotografuojant ir filmuojant.
Pagrindinės „EF 50mm f/1.8 STM“ ypatybės
• Puikios portretinės fotografijos
• Spartus, beveik begarsis fokusavimas
• Puikios nuotraukos esant prastam apšvietimui
• Stulbinamai ryškūs vaizdai
• Kompaktiškas, patogus nešiotis
Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.