4 vasario 2013

„Canon“ pristato naujuosius plonus, stilingus ir paprastus naudoti automatinius IXUS ir „PowerShot“ A serijos modelius

Šiandien savo atnaujintą kompaktinių skaitmeninių fotoaparatų kategoriją „Canon“ papildo nauja kolekcija – trimis daug kartų vaizdą artinančiais fotoaparatais IXUS ir naujuoju „PowerShot“ modeliu.
Ypač funkcionaliame IXUS 255 HS ir sumažintų matmenų modeliuose IXUS 135 bei IXUS 132 išskirtinis dizainas puikiai dera su pripažintomis „Canon“ vaizdo perteikimo ir objektyvų technologijomis, todėl plonuose ir stilinguose metaliniuose korpusuose slypi stulbinama jėga. Naujasis pradedančiųjų fotoaparatas PowerShot A2500 išsiskiria automatinių funkcijų užtikrinamu paprastumu, todėl šį šiuolaikiškos, kompaktiškos ir nebrangios konstrukcijos fotoaparatą patogu visur nešiotis ir naudoti visiems šeimos nariams.


IXUS 255 HS ir IXUS 135 yra naujausi gaminiai, priklausantys augančiai „Canon“ fotoaparatų su „Wi-Fi“ ryšio funkcija kategorijai – jie sukurti taip, kad naudotojams būtų kuo paprasčiau bendrinti nuotraukas ar vaizdo įrašus. Paprasta ryšio su išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais funkcija teikia galimybę siųsti failus į populiarių socialinių tinklų svetaines, o naudojantis GPS duomenų gavimo per mobiliuosius įrenginius funkcija, papildančia failus vietovės duomenimis, galima sekti vakaro nuotykių arba atostogų kelionių maršrutus.


Veiksminga vaizdo perteikimo įranga visoje kategorijoje


Visi „Canon“ kompaktinių fotoaparatų kategorijai priklausantys modeliai – nuo skirtų pradedantiesiems iki sudėtingesnių – sukurti taip, kad naudotojai lengvai išgautų aukštos kokybės nuotraukas ir vaizdo įrašus. 16 megapikselių jutiklio ir „Canon“ vaizdo procesoriaus DIGIC 4 derinys teikia galimybę fotoaparatais IXUS 135, IXUS 132 ir PowerShot A2500 gauti plakatams spausdinti tinkamo dydžio nuotraukas, kuriose beveik nematyti triukšmo požymių ir atsiskleidžia tikroviškos spalvos – puikus pasirinkimas šeimos įvykiams, atostogų nuotykiams ar kasdieniams dalykams fotografuoti. Modelis IXUS 255 HS išsiskiria „Canon“ pažangiąja HS sistema, kurią sudaro 12,1 megapikselio CMOS jutiklis ir procesorius DIGIC 5. Dėl to šis fotoaparatas pranoksta kitus, kai tenka fotografuoti prastai apšviestoje aplinkoje, saulėlydžius, įvykius temstant arba vakaro nuotykius su draugais. Juo naudotis paprasčiau, rečiau prireikia blykstės.


Puikias šių naujųjų modelių funkcijas ir kompaktiškumą lėmė didžiulė „Canon“ patirtis optikos inžinerijoje. 24 mm ypač plataus kampo ir 10 kartų optiškai artinantis IXUS 255 HS objektyvas naudotojams teikia galimybę pažvelgti į veiksmą iš arčiau ir užfiksuoti kiekvieną smulkmeną. IXUS 135 ir IXUS 132 modelių 28 mm 8 kartus optiškai artinantis objektyvas įtaisytas ypač ploname korpuse, todėl aparatą patogu nešiotis kišenėje. Išmaniojo vaizdo stabilizatoriaus funkcija, pagrįsta pažangia optinio vaizdo stabilizavimo technologija, parenka vieną iš septynių skirtingų režimų, mažinančių fotoaparato judėjimo poveikį, todėl gaunami sklandūs vaizdo įrašai ir ryškios – net labai nepalankiomis fotografavimo sąlygomis – nuotraukos. Į kiekvieną naująjį modelį taip pat įdiegta technologija „ZoomPlus“ – objektyvu priartintas vaizdas skaitmeniniu būdu priartinamas dar iki dviejų kartų, tačiau vaizdo detalumas nesumažėja.


Atskleiskite savo kūrybiškumą


Visi keturi naujieji fotoaparatai sukurti taip, kad būtų kuo paprasčiau gauti aukštos kokybės kūrybiškų nuotraukų ir HD raiškos vaizdo įrašų. Į pradedantiesiems skirtus naujuosius IXUS ir „PowerShot“ modelius įdiegtas režimas „Smart Auto“, kurį pasirinkus fotoaparatas aptinka iki 32 skirtingų aplinkos tipų ir parenka tinkamiausius nustatymus, kad nuotraukos būtų nepriekaištingos. Kūrybiniai režimai, pavyzdžiui, miniatiūros, žaislinio fotoaparato, išgaubto vaizdo ir nespalvoto vaizdo efektai, gali praversti tobulinant nuotrauką, pvz., norint suteikti jai dramatiškumo arba išskirtinę smagią perspektyvą.


Modelyje IXUS 255 HS dar yra naujasis režimas „Hybrid Auto“, leidžiantis naujoviškai ir kuo mažesnėmis pastangomis sukurti ypač kokybiškų nuotraukų ir HD raiškos vaizdo įrašų. Režimu „Hybrid Auto“ ne tik išnaudojamos režimo „Smart Auto“ su aplinkos tipų aptikimo funkcija galimybės, t. y. nuotraukos užfiksuojamos parinkus optimalias nuostatas, bet prieš atleidžiant užrakto mygtuką dar įrašomas iki keturių sekundžių trukmės vaizdo fragmentas. Visi per dieną įrašyti fragmentai sujungiami į vieną „užkulisinį“ vaizdo pasakojimą, kurį galima bendrinti internete ir taip suteikti draugams išskirtinę galimybę susidaryti bet kurio nuotraukų albumo vaizdą.


Galimybė bendrinti bet kur ir bet kada


Naudojantis modeliu IXUS 255 HS ir IXUS 135 bendrinti vaizdus draugams ir šeimos nariams per socialinius tinklus, išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius ypač paprasta. „Wi-Fi“ ryšiu fotoaparatus be jokių laidų galima sujungti su išmaniaisiais telefonais arba planšetiniais kompiuteriais ir, naudojantis „Canon“ programėle „CameraWindow“, nieko nelaukus siųsti vaizdus į „Facebook“, „Twitter“ arba „YouTube“. GPS duomenų gavimo per mobiliuosius įrenginius funkcija teikia naudotojams galimybę papildyti nuotraukas išmaniuoju telefonu užfiksuotais GPS vietovės duomenimis, todėl galima sužinoti, kur padaryta kiekviena nuotrauka.


Naudotojams suteikiama nemokama prieiga prie CANON iMAGE GATEWAY – per belaidį namų tinklą tiesiogiai iš fotoaparato galima bendrinti nuotraukų albumus arba daryti atsargines nuotraukų bei vaizdo įrašų kopijas. Vaizdus taip pat galima perduoti į įvairius buitinius įrenginius, kaip antai kompiuterius arba pritaikytus spausdintuvus su belaidžio ryšio funkcija.


Stilingo dizaino ir nuostabiai kompaktiški


Stilingi naujųjų IXUS modelių metaliniai korpusai – kompaktiškos ir ištobulintos konstrukcijos, todėl fotoaparatą patogu nešiotis bet kurioje kišenėje arba rankinėje. Modeliuose IXUS 135, IXUS 132 ir „PowerShot“ A2500 įtaisytas didelis, 6,7 cm (2,7 colio) įstrižainės ekranas, o fotoaparate IXUS 255 HS – aukštos kokybės 7,5 cm (3,0 colio) įstrižainės 460 tūkst. vaizdo taškų skystųjų kristalų ekranas „PureColor II G“, kuris puikiai tinka komponuoti kadrams ir peržiūrėti nuotraukoms, nes jame atkuriamas vaizdas yra detalus ir ryškių spalvų net žiūrint neįprastu kampu arba ryškioje saulės šviesoje.


Į visus keturis modelius įdiegtas naujasis režimas „Eco“, padedantis taupyti baterijos energiją ir leidžiantis naudotojams užfiksuoti iki 30 proc. daugiau nuotraukų – ypač pravartu šeimos išvykų arba atostogų metu.


Pagrindinės IXUS 255 HS funkcijos:
- 10 k. artinantis 24 mm ypač plataus kampo objektyvas; 20 k. artinimo su „ZoomPlus“ funkcija
- HS sistema: 12,1 MP CMOS jutiklis ir procesorius DIGIC 5
- Išmanusis vaizdo stabilizatorius
- Funkcija „Wi-Fi“, leidžianti lengvai bendrinti; GPS duomenų gavimo per mobiliuosius įrenginius funkcija
- 7,5 cm (3 colių) skystųjų kristalų ekranas „PureColor II G“
- Režimas „Smart Auto“ (58 aplinkos tipai)
- „Full HD“ raiškos vaizdo įrašai
- Funkcija „Face ID“
- Fotografavimo didele sparta funkcija
- Kūrybiniai režimai


Pagrindinės IXUS 135 funkcijos:
- Keturių spalvų stilingas IXUS su „Wi-Fi“
- 8 k. artinantis 28 mm plačiakampis objektyvas
- 16 megapikselių
- Išmanusis vaizdo stabilizatorius
- Funkcija „Wi-Fi“, leidžianti lengvai bendrinti ir GPS duomenų gavimo per mobiliuosius


Pagrindinės IXUS 132 funkcijos:
- Keturių galimų spalvų stilingas IXUS
- Galimybė pažvelgti iš arčiau: 8 k. artinantis 28 mm plačiakampis objektyvas
- 16 megapikselių – užfiksuojama kiekviena smulkmena
- Išmanusis vaizdo stabilizatorius, užtikrinantis ryškias nuotraukas
- Režimas „Smart Auto“ (32 aplinkos tipai)
- HD raiškos vaizdo įrašai (720p) su filmavimo mygtuku
- 6,8 cm (2,7 colio) skystųjų kristalų ekranas
- Smagieji ir kūrybiniai režimai
- Režimas „Eco“


Pagrindinės „PowerShot“ A2500 funkcijos:
- 16,0 megapikselių
- 28 mm plačiakampis, 5 k. artinantis objektyvas; 10 k. – su „ZoomPlus“
- 6,8 cm (2,7 colio) skystųjų kristalų ekranas
- HD raiškos vaizdo įrašai (720p) su filmavimo mygtuku
- Režimas „Smart Auto“ ir žinyno mygtukas
- Skaitmeninis vaizdo stabilizatorius
- Režimas „Eco“
- Veidų aptikimo funkcija
- Funkcija „Live View Control“
- Smagieji ir kūrybiniai efektai
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.