15 gegužės 2013

„Canon“ pristato naują perdirbtų daugiafunkcinių įrenginių seriją

„Canon Europe“, vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, išleidžia keturis perdirbtus A3 formato daugiafunkcinių įrenginių (MFD) modelius: nespalvinius „iR3025Ne“, „iR3045Ne“, „iR5065Ne“ ir spalvinį „IRC3580Ne“.
Daugiafunkciniai įrenginiai perdirbami „Canon“ Gyseno gamykloje (Vokietija), panaudojant 93 % esamų sudedamųjų dalių (pagal svorį). Taip mažinamas naujų išteklių poreikis ir išmetamo anglies dioksido kiekis. Dėl šių priežasčių perdirbti gaminiai yra iki 60 % pigesni nei panašių funkcijų įrenginiai, pagaminti iš visiškai naujų sudedamųjų dalių.
 
„Pagal mūsų parengtą „Biurų veiklos įžvalgų“ ataskaitą daugumos – net 98 % – organizacijų verslui svarbios informacijos ir dokumentų tvarkymo technologijos. Perdirbti daugiafunkciniai „Canon“ įrenginiai yra ne tik aukštos kokybės, bet ir atitinka įvairias biudžeto galimybes. Be to, savo partneriams padedame atkreipti klientų dėmesį į aplinkos tausojimą“, – teigia „Canon Europe“ Europos ir Jungtinės Karalystės rinkodaros vadovas Matthew Wrightonas.
 
Naujieji modeliai „iR3025“, „iR3045“, „iR5065“ ir „iRC3580“ yra labai panašūs į ankstesnius modelius. Todėl partneriai, tiekiantys įrenginius klientams, gali pasinaudoti ankstesne patirtimi prekiaujant ir prižiūrint šiuos įrenginius bei sutaupyti apmokymams skiriamą laiką.
 
Įrenginiai perdirbami pagrindinėje „Canon“ gamykloje, turinčioje 40 metų kopijavimo technikos gamybos patirties. Įrenginiai išmontuojami paliekant tik rėmą, kruopščiai patikrinami bei išvalomi ir surenkami naudojant esamas bei naujas dalis. Siekiant užtikrinti nepriekaištingas eksploatacines savybes, visos besidėvinčios dalys, kad ir kokia būtų jų būklė, keičiamos naujomis. Be to, perdirbimo metu įrenginiai atnaujinami taip, kad atitiktų naujausius kokybės reikalavimus ir teisinius reglamentus.
 
Procesas yra standartizuotas, todėl visi įrenginiai pasižymi vienodomis eksploatacinėmis savybėmis. Partneriai turi galimybę sumažinti išteklius ir padidinti veiklos efektyvumą.
 
Perdirbti „Canon“ įrenginiai nesiskiria nuo naujų įrenginių nei išvaizda, nei kokybe, nei garantijos sąlygomis. Taip užtikrinama, kad klientams, rengiantiems verslui svarbius dokumentus, netektų rinktis tarp kokybės ir atsakomybės už aplinką.
 
Perdirbtų įrenginių iš naujojo asortimento bus galima įsigyti nuo 2013 m. gegužės.
 
Apie „Canon Europe“


 „Canon Europe“ yra Japonijos bendrovės „Canon Inc.“, kuri yra viena pasaulio vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, dukterinė bendrovė.
 
„Canon Europe“ dirba dviejose tikslinėse rinkose: verslo sprendimų (IT plėtojimas, sprendimai ir paslaugos biurams bei įmonėms, užsiimančioms profesionaliu spausdinimu) ir vaizdo apdorojimo technologijų (fotoaparatai, vaizdo kameros, spausdintuvai, skaitytuvai, fakso aparatai ir daugiafunkciniai įrenginiai).
 
„Canon Europe“ taip pat tiekia pramoninius gaminius, tarp jų transliavimo lęšius, puslaidininkius ir medicininę įrangą. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 13 tūkstančių specialistų. 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.