4 rugsėjo 2013

„Canon“ pristato naują 35 mm EF „Cinema“ fiksuotojo židinio nuotolio objektyvą ir „Cinema EOS“ vaizdo kamerų funkcijų atnaujinimus

Šiandien „Canon“, profesionalams skirtų vaizdo technologijų lyderė, pristato novatoriškos serijos „Cinema EOS“ vaizdo kamerų funkcijų patobulinimus, taip pat naują 35 mm EF „Cinema“ objektyvą. Šie patobulinimai – tai paskutinės „Canon“ profesionalams skirtų vaizdo kamerų serijos naujovės, kurios profesionaliems vaizdo operatoriams suteiks dar didesnę kūrybinę laisvę.
Atsižvelgiant į vartotojų pageidavimus, naujasis objektyvas ir funkcijų atnaujinimai buvo sukurti taip, kad atitiktų augančius šiuolaikinių profesionalių vaizdo operatorių kūrybinius poreikius.


Neprilygstamas lankstumas filmuojant prietemoje, kai ISO siekia 80000
„Canon“ patirtis gaminant fotoaparatus ir jutiklius leido sukurti sistemai „Cinema EOS“ skirtą aukščiausios klasės 35 mm jutiklį, užtikrinantį puikius rezultatus esant itin prastam apšvietimui. „Canon“ toliau tobulina didžiausią ISO nuostatą EOS C500, EOS C300 ir EOS C100 modeliuose ir nuo  dabar veikiančios didžiausios ISO 20000 nuostatos pereis prie ISO 80000. Vartotojai galės filmuoti 1 arba 1/3 žingsnio pokyčiu didindami ISO nuostatą nuo ISO 320 iki pat ISO 80000 ir mėgautis kūrybine laisve.


Kiti „Cinema EOS“ C500 patobulinimai
Įsiklausius į vartotojų, ypač dirbančių kino srityje, atsiliepimus, EOS C500 funkcijos yra tobulinamos.
Naujieji programinės aparatinės įrangos atnaujinimai leis profesionaliems operatoriams, dirbantiems su EOS C500, filmuoti naudojant platesnę spalvų gamą. Be jau naudojamos BT.709 gamos, dar bus įtraukti nauji DCI-P3 ir „Cinema“ gamos variantai. DCI-P3 – tai įprasta skaitmeninės kino projekcijos spalvų gama, tačiau ji nesugeba perteikti visų spalvų, kurias geba užfiksuoti šiuolaikiniai jutikliai, todėl dar platesnei spalvų gamai perteikti ir siūloma naujoji „Cinema“ gama. Be to, BT.709, „Wide DR“ arba DCI-P3 LUT bus galima taikyti ir išėjimo signalui iš MON.1/2 terminalų, todėl atsiras geresnių filmuojamo vaizdo stebėjimo galimybių.


Atsiras naujas 4K1K RAW režimas, leisiantis filmuoti iki 120 k./s sparta. Su esamu 4K2K HRAW režimu dirbant taikomas papildomas procesas, kad būtų sukurtas galutinis 4096 x 2160 vaizdo elementų vaizdas, kai įrašoma didesne kaip 60p kadrų sparta. O dirbant naujuoju 4K1K režimu bus naudojama vaizdo jutiklio iškirpta vaizdo dalis. Filmuojant kinematografiškesniu 4096 x 1080 vaizdo elementų santykiu ši nauja parinktis sumažins nevienodumų tikimybę įrašytame vaizde. Režimą 4K2K HRAW bus galima naudoti kaip filmavimo parinktį.


Programinės aparatinės įrangos atnaujinimai taip pat teiks galimybę su EOS C500 filmuoti medžiagą, kuriai naudojamas ACES darbo eigos standartą. Galėsite ne tik stebėti filmuojamą medžiagą, bet ir išvesti 2K signalą iš MON.2 terminalų, atitinkančio „ACESProxy10 gamma“ ir ACES spalvų gamas. Naudojant tam tinkamą stebėjimo įrangą bus galima stebėti vaizdą ACES spalvomis tiesiog filmuojant.
Neutralizuoti karščiui, susidarančiam filmuojant ilgą laiko tarpą, ypač naudojant 4K arba 2K, į EOS C500 įdiegta veiksminga ventiliacinė aušinimo sistema. Kad filmuojant netrukdytų ventiliatoriaus keliamas triukšmas, buvo atnaujintas automatinio aušinimo režimas, todėl sistema vaizdo įrašymo metu neveiks. Ji automatiškai pradės reguliuoti vaizdo kameros temperatūrą, vos tik baigsis vaizdo įrašymas, – taip bus užtikrintas ilgalaikis, tolydus aušinimas ir sumažės tikimybė, kad ventiliatorius įsijungs filmavimo metu. Tačiau, prireikus vaizdo kamerą apsaugoti nuo pavojingo perkaitimo, automatinio aušinimo funkcija gali įsijungti ir filmavimo metu.


Kiti EOS C300 patobulinimai
„Canon“ pristato daugybę kitų atnaujinimų, padidinsiančių vaizdo kameros patogumą operatoriams, įskaitant papildomą „Wide DR“ gamą. „Wide DR“, pirmą kartą pasirodžiusi su EOS C100, teikia 12 padalų dinaminį diapazoną, prieinamą filmuojant „Canon Log“ spalvų gama, tačiau užtikrina, kad vaizdas neatrodys toks plokščias, todėl jo nereikės toliau apdoroti arba ryškinti spalvų. Tai itin pravartu filmų kūrėjams, kuriems stinga laiko arba finansinių išteklių.
 
Su atnaujinta EOS C300 vaizdo kamera taip pat bus galima naudoti EF-S18-135mm f/3.5-5.6 IS STM objektyvą, pasižymintį nepertraukiamo automatinio fokusavimo funkcija ir patobulintomis AE funkcijomis.
 
Kiti EOS-1D C patobulinimai
EOS-1D C vaizdo kamera, visiškai savarankiška 4K kamera, taip pat bus atnaujinta 2013 m. ir taps dar universalesnė, užtikrins dar geresnius filmavimo rezultatus.
Naudojant „Canon“ EF objektyvo lizdą bus galima rodyti esamą diafragmą (f skaičių), kai bus filmuojama naudojant „Canon EF Cinema“ objektyvus, ir įrašyti objektyvo meta duomenis. Be to, naudojant „EF Cinema“ objektyvus bus galima naudotis periferinio apšvietimo ir spalvinės aberacijos koregavimo funkcijomis, todėl pagerės bendroji vaizdo kokybė.
 
Atsižvelgiant į vartotojų pageidavimus buvo patobulintas ir garsas. Šiuo metu garsą galima įrašyti tik per mikrofoną, tačiau būsimas atnaujinimas leis rinktis liniją arba mikrofoną, todėl prireikus bus galima naudotis išoriniu garso šaltiniu.
 
Didesnis visos serijos lankstumas ir funkcionalumas
„Canon“ įvairiais būdais siekia padidinti EOS C500, EOS C300 ir EOS C100 funkcionalumą. Pavyzdžiui, bus patobulinta vaizdo didinimo funkcija, sukurta tam, kad padėtų rankiniu būdu fokusuoti vaizdą, todėl bus galima peržiūrėti padidintus 25 skirtingus matomo vaizdo segmentus, o ne tik centrinę jo dalį. Naujoji funkcija leis vartotojams užblokuoti visas filmavimo kameros funkcijas, įskaitant mygtuką REC, kai maitinimo jungiklis veiks režimu LOCK, o EOS C500 ir EOS C300 korpuso ir laikiklio valdikliams bus galima priskirti ISO arba IRIS valdymo funkcijas.


Su belaidžio ryšio nuotolinio valdymo funkcijos patobulinimais, skirtiems EOS C500 ir EOS C300, vienu metu ta pačia vaizdo kamera galės naudotis du vartotojai, kurių vienas galės kontroliuoti filmavimą, o kitas – įvesti metaduomenis ir tobulinti tolesnio apdorojimo procesą. Be to, kamerose EOS C300, EOS XF300 ir EOS C500 per „Canon“ GPS imtuvą GP-E1 veiks GPS funkcija, kuri leis automatiškai į filmuotą medžiagą įrašyti GPS informaciją.


Vaizdo kamerose EOS C500, EOS C300 ir EOS C100 taip pat bus išplėsta periferinio vaizdo koregavimo funkcija, nes bus galima naudoti platų papildomų objektyvų su EF jungtimi asortimentą. Ši funkcija padės užtikrinti maksimalią vaizdo kokybę slopindama šešėlius, kurių gali atsirasti vaizdų kampuose.


Į atnaujintą XF300 seriją taip pat įtrauktas naujas objektyvo gaubtas su įmontuotu objektyvo barjeru ir papildoma skaitmeninio telekonverterio funkcija.


„Canon EF Cinema prime“ CN-E 35 mm T1.5 L F objektyvas
Pristačius EF CN-E 35 mm T1.5 L F objektyvą dabartinį „Canon EF Cinema“ fiksuotojo židinio nuotolio objektyvų asortimentą iš viso sudaro šeši objektyvai. Šis objektyvas suprojektuotas atsižvelgiant į didžiulį „Cinema EOS“ vartotojų poreikį ir pasižymi kompaktišku dizainu, derinančiu pripažintą „Canon“ optiką su puikiais rezultatais, todėl jis idealiai tinka filmuojant prietemoje. Kad būtų užtikrintas nuoseklumas, kai filmuojama naudojant skirtingus „Cinema“ fiksuotojo židinio nuotolio objektyvus, naujasis 35 mm objektyvas užtikrina spalvų atkūrimą, būdingą naudojant ir kitą to tipo įrangą, be to, pasižymi tokia pačia forma bei ženklinimu, todėl filmuojant bus paprasta objektyvus keisti.


 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.