4 vasario 2015

„Canon“ pristato namams skirtą daugiafunkcinį PIXMA MX495 spausdintuvą

„Canon“ atnaujino PIXMA spausdintuvų asortimentą ir pristatė PIXMA MX495. Tai kompaktiškas, daugiafunkcinis, rašalinis, namų biurams skirtas įrenginys, keičiantis MX395 modelį. Jame veikia „Wi-Fi“, spausdintuvas suderinamas su patobulinta „Canon“ paslauga „PIXMA Cloud Link“.
Tobulesnės ryšio galimybės
MX495 yra daugiafunkcis įrenginys, kuriuo galima spausdinti, kopijuoti, nuskaityti ir siųsti faksogramas. Tai nebrangus, intuityvus ir įvairias ryšio galimybes turintis spausdintuvas. Be „Wi-Fi“, jame galima naudotis virtualios duomenų saugyklos paslaugomis.
„Wi-Fi“ dėka dokumentus su MX495 galima spausdinti iš stalinių ar nešiojamųjų kompiuterių ir belaidžių įrenginių. Įrenginys pritaikytas „Apple“ technologijai „AirPrint“ bei „Google“ technologijai „CloudPrint“. Jis gali būti valdomas programėle „PIXMA Printing Solutions“, kurią galima nemokamai atsisiųsti iš parduotuvės „Apple Store“ arba „Google Play“.
Be to, MX495 gali prisijungti prie „Canon“ paslaugos „PIXMA Cloud Link“, kuri leidžia tiesiogiai iš paties spausdintuvo spausdinti dokumentus ir nuotraukas, esančias virtualiose duomenų saugyklose, pavyzdžiui, „GoogleDrive“, „Dropbox“, „Facebook“ ir „OneDrive“. Naudojant programėlę „PIXMA Printing Solutions“ taip pat galima įrašyti nuskaitytus dokumentus JPEG ir PDF formatu tiesiai į virtualias duomenų saugyklas arba išmaniuosius įrenginius. Taip pat galima nuskaityti ir išsiųsti darbinius dokumentus, pridedamus prie el. laiško. MX495 gali veikti prieigos taško režimu, todėl išmaniaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais įmanoma prisijungti prie spausdintuvo nenaudojant interneto ryšio.
Pranaši programinė įranga
MX495, kaip ir kiti „Canon“ PIXMA asortimento modeliai, veikia su „Canon“ programine įranga „My Image Garden“ , kurios patogioje sąsajoje sujungtos visos ankstesnės „Canon“ PIXMA gaminių programinės įrangos funkcijos. „Easy-PhotoPrint+“ parinktyje, kurią galima naudoti programėlėje „PIXMA Printing Solutions“, yra paveikslėlių šablonų, sveikinimo atvirukų ir kalendorių, kuriuos galima papildyti nuotraukomis ir atspausdinti.
Pagrindinės PIXMA MX495 savybės:
• Kasetė FINE, dozuojanti rašalą 2 pl lašeliais ir užtikrinanti 4800 taškų colyje spausdinimo raišką
• ISO ESAT: 8,8 vaizdo per minutę (nespalvotai); 4,4 vaizdo per minutę (spalvotai)
• Atskirai įsigyjamos XL kasetės
• „Wi-Fi“ ryšys ir prieigos taško režimas
• Programėlė „PIXMA Printing Solutions“
• Pritaikytas „Apple“ technologijai „AirPrint“ ir „Google“ technologijai „Cloud Print“
• Paslauga „PIXMA Cloud Link“ (spausdinimas ir nuskaitymas)
• Nuskaitymas į el. laišką
• Programinė įranga „Easy-PhotoPrint+“
Įsigijimo galimybės
PIXMA MX495 Europoje turėtų pasirodyti nuo 2015 m. kovo.


Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.