29 liepos 2014

„Canon“ pristato du naujus tarpinio modelio fotoaparatus: „PowerShot SX520 HS“ ir „PowerShot SX400 IS“

Šiandien „Canon“ pristato du naujus lengvus, didelio priartinimo tarpinio modelio fotoaparatus „PowerShot SX520 HS“ ir „PowerShot SX400 IS“. Abu modeliai vaizdą optiškai artina atitinkamai 42 ir 30 kartų.
Priartinkite kiekvieną smulkmeną
42 kartus optiškai artinantis „PowerShot SX520 HS“ objektyvas yra pakankamai universalus, kad leistų nufotografuoti įvairiausius objektus. Platus 24 mm apžvalgos kampas yra tinkamas fotografuoti besidriekiančius vaizdus, o, nustačius didžiausią 1008 mm židinio nuotolį, galima priartinti tolumoje esančios smulkmenas.
Fotoaparate „PowerShot SX520 HS“ įdiegta patobulinta automatinė kadravimo artinant funkcija (angl. „Zoom Framing Assist Auto“ mode) automatiškai reguliuoja priartinimo funkciją, todėl objektai kadre išlieka nustatyto dydžio. Fotoaparatas aptinka, kada objektas baigia išlįsti už kadro ribų, ir, išlaikydamas objektą kadre, automatiškai pakoreguoja jo priartinimą. Jis taip pat mažina priartinimą, kai žmogus artinasi prie fotoaparato, todėl veidas išlieka tokio paties dydžio.
Fotoaparatas „PowerShot SX400 IS“ gali optiškai artinti 30 kartų. Kompaktiškos konstrukcijos aparatą paprasta visur nešiotis, o suimti skirta korpuso vieta yra didelė ir patogi ir suderinama su plačiu 24–720 mm židinio nuotoliu. Dėl mažo užrakto vėlavimo, pagerintų algoritmų ir ypač spartaus automatinio fokusavimo mechanizmo, veikiančių abiejuose fotoaparatuose, niekada nepraleisite reikiamos progos užfiksuoti greitai judančius objektus.
Sukurti, kad nustebintų
Abiejuose fotoaparatuose įdiegtas optinis „Canon“ vaizdo stabilizatorius su išmaniojo vaizdo stabilizavimo technologija užtikrina nuotraukų ryškumą ir aiškumą. Prisitaikydamas prie aštuonių skirtingų aplinkos tipų išmanusis vaizdo stabilizatorius išanalizuoja kadrą ir automatiškai pritaiko stabilizavimo režimą, todėl nuotraukos būna ryškios, o vaizdo įrašai – stabilūs.
Fotoaparate „PowerShot SX520 HS“ įdiegta HS sistema, kurią sudaro vaizdo apdorojimo procesorius DIGIC 4+ ir ypač jautrus apšviečiamas iš galo 16 megapikselių CMOS jutiklis. Tokia sistema užtikrina ryškius ir detalius atvaizdus ir neiškraipo spalvų net ir menkai apšviestoje aplinkoje. „PowerShot SX400 IS“ yra tinkamas fotografuoti nuo aušros iki saulėlydžio – 16 megapikselių CCD jutiklis ir procesorius DIGIC 4+ užtikrina stulbinamus rezultatus.
Atskleiskite savo kūrybiškumą
„PowerShot SX520 HS“ funkcija „Creative Shot“ automatiškai pritaiko vieną iš 46 specialių efektų, suskirstytų į keturias kategorijas. Naudojant funkciją „Creative Shot“ sukuriami penki papildomi failai, kurių kiekvienam pritaikomas vis kitas kūrybinis efektas. Fotoaparate „PowerShot SX400 IS“ yra įdiegta kūrybinių filtrų funkcija (anlg. Creative Filter“), įskaitant išgaubtojo vaizdo ir vienspalvį.
Ergonomiškumas
Abu modeliai sukurti taip, kad fotografuoti būtų paprasta ir patogu. Fotoaparatams „PowerShot SX520 HS“ ir „PowerShot SX400 IS“ suimti skirtai vietai pritaikytas naujas dizainas. Jis sukurta remiantis išsamiais tyrimais ir atsižvelgiant į esamų EOS fotoaparatų suėmimo vietos funkcionalumą. Šiuos fotoaparatus laikyti ne mažiau patogu nei skaitmeninius veidrodinius fotoaparatus.
Pagrindinės „PowerShot SX520 HS“ savybės:
• 42 kartus artinantis objektyvas
• Paprasta išlaikyti tolimus objektus kadre
• Stabilus vaizdas ir patogumas filmuojant
• HS sistema ir išmanusis vaizdo stabilizatorius
• Laisvė kūrybiškumui
• „Full HD“ vaizdo įrašai
• „Smart Auto“ funkcija
• Visiškai rankinis režimas
• Tinkamas įamžinti veiksmo nuotraukoms
Pagrindinės „PowerShot SX400 IS“ savybės:
• 30 kartų artinantis objektyvas
• Funkcija „Smart Auto“
• 16 megapikselių ir išmanusis vaizdo stabilizatorius
• Kūrybiniai filtrai
• Patogi ergonomiška vieta suimti
• Filmavimas HD raiška
• Daugiau nuotraukų iš vienos akumuliatoriaus įkrovos
Apie „Canon Europe“
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba 13 500 darbuotojų.
Bendrovė nuo savo įsteigimo pradžios 1937 m. gamina aukščiausios kokybės fotoaparatus. Vėliau „Canon“ išplėtė gaminamų technologijų spektrą ir įsitvirtino kaip pasaulio lyderis tiek vartotojų, tiek verslo segmentuose. Kompanijos gaminami produktai apima skaitmeninius kompaktiškus ir SLR fotoaparatus, transliavimo objektyvus ir nešiojamus rentgeno aparatus bei daugiafunkcinius spausdintuvus. Visiems „Canon“ produktams yra teikiamos pridėtinės vertės paslaugos.
„Canon“ nuolat atlieka tyrimus ir tobulina savo gaminamą produkciją, siekdama pristatyti pačius moderniausius produktus ir paslaugas bei patenkinti klientų kūrybinius poreikius. Nuo fotografų mėgėjų iki įmonių, užsiimančių profesionalia spauda – „Canon“ suteikia galimybę kiekvienam klientui suprasti ir įgyvendinti savo aistrą vaizdiniams.
„Canon“ korporatyvinė filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.