22 rugpjūčio 2012

„Canon“ pristato du naujus fotoaparatus: PowerShot SX500 IS ir PowerShot SX160 IS

Kompanija „Canon“ „PowerShot“ linijos kompaktinius fotoaparatus papildė naujais galinga artinimo funkcija pasižyminčiais modeliais – „PowerShot SX500 IS“ ir „PowerShot SX160 IS“. Jais paprasta naudotis, o įdiegtos vaizdų fiksavimo technologijos užtikrina aukštą vaizdo kokybę. Abu modeliai geba filmuoti ir HD kokybės vaizdus
„PowerShot SX500 IS“ yra kompaktiškiausias pasaulyje fotoaparatas, pasižymintis 30x optiniu artinimu, o „PowerShot SX160 IS“ išsiskiria 28 mm matymo kampu ir 16x optiniu vaizdo pritraukimu. Abu šie modeliai turi elegantišką korpusą, yra kompaktiški. Juose įdiegti pažangieji optinio vaizdo stabilizavimo ir IS režimai, kurie užtikrins vaizdo ryškumą fotografuojant tiek iš arti, tiek ir iš toli.


Fotoaparatų „Smart Auto“ funkcija automatiškai parenka tinkamiausią vaizdo stabilizavimo režimą. Norint patobulinti užfiksuotus vaizdus efektais, galima pasirinkti siūlomus kūrybinius filtrus - nuo išgaubto vaizdo efekto iki retro stiliaus vaizdo. Nors abu aparatai turi daug naudingų automatinių funkcijų, atskirus fotoaparato nustatymus, įskaitant užrakto greitį ir diafragmą, nesunku valdyti ir rankiniu būdu.


Galinga artinimo funkcija
„PowerShot SX500 IS“ modeliui sukurtas ir naujasis 24 mm plačiakampis, 30x optiškai artinantis objektyvas, kuris yra pakankamai mažas, todėl labai tinka naudoti kelionėse. Išskirtinis objektyvas sukomplektuotas ir kitam naujam fotoaparatui- „PowerShot SX160 IS“. Jam sukurtas daugiafunkcinis 28 mm plačiakampis 16x optinio artinimo objektyvas.


Naujuosiuose modeliuose „Canon“ taip pat įdiegė „ZoomPlus“ technologiją, kuri skaitmeniniu būdu praplečia artinimo diapazoną: modelyje „PowerShot SX500 IS“ – iki 60x, o „PowerShot SX160 IS“– iki 32x“. Ši funkcija leidžia dar labiau priartėti prie fotografuojamo objekto.


Kad galėtumėte fiksuoti ryškius ir stabilius kadrus visame artinimo diapazone, abiejuose naujuosiuose fotoaparatuose yra įdiegtos „Canon“ pažangiojo optinio vaizdo stabilizavimo ir išmaniojo IS technologijos.


Išmanusis IS iš septynių galimų vaizdo stabilizavimo režimų automatiškai parenką labiausiai atitinkantį temą ir fotografuojamą situaciją. Taigi, nesvarbu, ar iš arti fotografuosite kūdikio veidą, ar filmuosite judėdami ir naudodami pilną artinimą, abu naujieji fotoaparatai džiugins ryškiais rezultatais.


Užtikrinta nuotraukų kokybė
„PowerShot SX500 IS“ ir „PowerShot SX160 IS“ fotoaparatuose gausu išmaniųjų vaizdo fiksavimo technologijų, užtikrinančių, kad nuotraukos bus aiškios ir ryškios. Abiejuose modeliuose yra naujasis 16 megapikselių jutiklis, fiksuojantis natūralias spalvas ir smulkiausias detales, o vaizdo procesorius „DIGIC 4“ užtikrina spartų ir išsamų vaizdo fiksavimą.


Nuotraukų ir filmų peržiūra dideliame ekrane
Vaizdus galima komponuoti ir jais dalintis „PowerShot SX500 IS“ ir „PowerShot SX160 IS“ dideliuose 7,5 cm (3,0 colių) LCD ekranuose. Įvaldyti fotoaparato nustatymus ir režimus padės ekrane rodomi patarimai.


Su „PowerShot SX500 IS“ ir „PowerShot SX160 IS“ galima fiksuoti ne tik HD kokybės filmus, bet ir erdvinį garsą. Naudojantis konkrečiai šiam tikslui skirtu filmavimo įrašymo mygtuku, lengvai pereinama nuo fotografavimo prie filmavimo, o naudojantis HDMI-CEC jungtimi, vaizdus galima peržiūrėti televizoriuose, turinčiuose aukštą HD raišką.


Pagrindinės „PowerShot SX500 IS“ funkcijos:
Mažas aparatas su 24 mm pločio objektyvu
30x priartinimas
16 megapikselių jutiklis
Išmaniojo vaizdo stabilizavimo funkcija
Didelis 7,5 cm (3 colių) LCD ekranas
„Smart Auto“ režimas, aptinkantis 32 scenas
HD filmai (720p) per HDMI
Kadro nustatymas artinant
Kūrybingi filtrai
Rankinis valdymas
Veido aptikimas


Pagrindinės „PowerShot SX160 IS“ funkcijos:
16x optinis priartinimas, 28 mm pločio „Canon“ objektyvas
16 megapikselių jutiklis
Išmaniojo vaizdo stabilizavimo funkcija
Didelis 7,5 cm (3,0 colių) LCD ekranas; patarimai
„Smart Auto“ režimas, aptinkantis 32 scenas
HD filmai per HDMI
Kūrybingi filtrai
Rankinis valdymas
„iFrame“ movie
AA baterijos
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.