10 vasario 2015

„Canon“ pristato dar daugiau naujienų: fotoaparatus „PowerShot“ ir IXUS bei spausdintuvus PIXMA PRO

„Canon“ išleido naujų modelių kolekciją iš „PowerShot“, IXUS ir PIXMA PRO serijų. Naujieji modeliai tai: daug kartų artinantis PowerShot SX410 IS; stilingasis IXUS 275 HS bei spausdintuvai PIXMA PRO-100S ir PIXMA PRO-10S.
Įspūdingiausios akimirkos iš arti su „PowerShot SX410 IS“
Kompaktiškame fotoaparato „PowerShot SX410 IS“ korpuse įdiegta 40 kartų artinanti optinė sistema ir 80 kartų artinanti technologija „ZoomPlus“. Jame taip pat veikia 20 megapikselių vaizdo jutiklis ir procesorius DIGIC 4+. Išmanusis vaizdo stabilizatorius beveik panaikina nuotraukų blankumą. Vaizdo įrašai įrašomi HD raiška (720p formatu). Fotoaparatą patogu laikyti rankoje dėl jo ergonomiško dizaino.
Puikus pagalbininkas – IXUS 275 HS
Modeliui IXUS 275 HS būdingi kultiniai IXUS dizaino bruožai – kompaktiškas, plonas ir patrauklus metalinis korpusas, sukurtas taip, kad lengvai tilptų kišenėje. 12 kartų artinanti optinė sistema suderinta su „Canon“ sukurta „HS System“ sistema ir 20,2 megapikselio CMOS vaizdo jutikliu, todėl fotografuoti galima bet kokiomis apšvietimo sąlygomis. Fotoaparatą valdyti išmaniuoju telefonu ir fotografuoti nuotoliniu būdu galima, naudojant programėlę „Canon Camera Connect“.
Naudojant „Dynamic NFC“ ir „Wi-Fi“, vaizdus galima peržiūrėti ir įrašyti į „Canon“ įrenginį „Connect Station“, perkelti į išmanųjį įrenginį arba nusiųsti į „Canon“ virtualią duomenų saugyklą irista bei nuotraukomis dalintis socialiniuose tinkluose. 
Spausdintuvai PIXMA PRO-100S ir PIXMA PRO-10S
Naujieji PIXMA PRO-100S ir PIXMA PRO-10S keičia atitinkamai esamus „Canon“ spausdintuvus PRO-100 bei PRO-10.
Modelyje PIXMA PRO-100S naudojant aštuonių rūšių dažiklinį rašalą didele sparta spausdinami didžiausio A3+ formato gyvų spalvų ir ypač kokybiški spaudiniai. Modelyje PIXMA PRO-10S naudojama dešimties atskirų pigmentinio rašalo rūšių sistema bei „Chroma Optimiser“ rašalas. Todėl spaudiniai yra stulbinamos kokybės, išsiskiriantys dideliu juodos spalvos tankiu ir ilgaamžiškumu.
Spausdinti galima tiesiai iš virtualių duomenų saugyklų, pavyzdžiui, „DropBox“, „Flickr“, „Facebook“, „Google Drive“ ir „One Drive“, tiesiogiai naudojant „Canon“ funkciją „PIXMA Cloud Link“. Taip pat galima naudotis „Wi-Fi“, eternetu, „PictBridge“ technologija bei mobiliaisiais telefonais ir planšetiniais kompiuteriais.
PIXMA PRO-100S ir PIXMA PRO-10S pritaikyti naujajai „Canon“ programėlei „Pro Gallery Print“, leidžiančiai prisijungti prie nuotraukų ir vaizdo įrašų virtualių duomenų saugyklų „Zenfolio“ ir „SmugMug“.


Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.