16 balandžio 2014

„Canon“ pristato baltos spalvos fotoaparato EOS 100D ir objektyvo EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS modelius

Šiandien „Canon“ pristato mažiausio ir lengviausio pasaulyje APS-C formato skaitmeninio veidrodinio fotoaparato EOS 100D ir jo reguliuojamojo židinio nuotolio objektyvo EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM baltos spalvos variantus. Šie EOS serijos modeliai tinka ir vartotojams, žengiantiems pirmuosius žingsnius skaitmeninės veidrodinės fotografijos srityje.
116,8x90,7x69,4 mm išmatavimų EOS 100D yra itin kompaktiškas, todėl jį galima nuolat nešiotis su savimi. Jame įtaisytas 18 mln. taškų APS-C formato jutiklis „Hybrid CMOS AF II“ ir įdiegta įvairių nesudėtingų valdiklių bei automatinių fotografavimo režimų. Lengvame ir kompaktiškame korpuse slypi įprastinės skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų galimybės, o dideliame 7,7 cm įstrižainės jutikliniame ekrane „ClearView II“ paprasta keisti nuostatas ir peržiūrėti ką tik užfiksuotas nuotraukas.
Baltos spalvos objektyvas EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM – puikus naujojo EOS 100D priedas, teikiantis galimybę lanksčiai fotografuoti kasdienius objektus nuo plačiai besidriekiančių kraštovaizdžių iki portretų stambiu planu. Optinis vaizdo stabilizatorius padeda išgauti detalias ir aiškias nuotraukas, o dėl tyliai veikiančio STM mechanizmo filmuojant vaizdą beveik negirdimas fokusavimo garsas.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.