11 lapkričio 2015

„Canon“ pristato XA35 ir XA30 – išskirtinėmis vaizdo atkūrimo savybėmis pasižyminčias rankines vaizdo kameras

Šiandien „Canon“ paskelbė, kad savo rankinių vaizdo kamerų seriją X papildo dviem naujomis kameromis – XA35 ir XA30. Kompaktiški, lengvi modeliai buvo kuriami galvojant ir apie profesionalus, ir apie mėgėjus. Juose įdiegtas „HD CMOS Pro“ jutiklis, kuris užtikrina didesnį jautrumą ir geresnius rezultatus, filmuojant prasto apšvietimo sąlygomis. Dėl plataus dinaminio diapazono (DR) ir kitų savybių šios kameros tinka filmuoti viskam – žinioms, dokumentikai, vestuvėms, įmonių veiklos siužetams.
Pirmos klasės vaizdo kokybė ir vaizdo apdorojimas
Naujasis 1/2.84 tipo 2,91 megapikselio „HD CMOS Pro“ jutiklis užtikrina didesnį jautrumą bei geresnį signalo ir triukšmo santykį. Dėl to, net ir esant prastam apšvietimui, gaunami aiškesni ir ryškesni vaizdai. Šios kameros idealiai tinka filmuojantiems naktinį gamtos gyvenimą ir dokumentiką.
20 kartų artinantis plačiakampis objektyvas su 26,8–576 mm (35 mm atitikmuo) židinio nuotoliu, „Canon“ išmanioji penkiaašė optinio vaizdo stabilizavimo sistema, 8 plokštelių žiedinė diafragma – tik dalis naujųjų kamerų ypatybių.
Į abu modelius taip pat įdiegti lėtojo ir sparčiojo filmavimo režimai, todėl kameros tinka įvairiomis filmavimo aplinkybėmis.
Lengvos ir plačiai pritaikomos
Kompaktiškos ir lengvos kameros XA35 ir XA30 puikiai tinka naujienų reporteriams ir žurnalistams, o dėl daugybės automatinių funkcijų šiomis kameromis labai paprasta naudotis išgaunant aukštą vaizdo kokybę.
Sąsaja ir jungiamumas
Šios kameros leidžia filmuoti aukštos kokybės AVCHD (iki 28 Mbps) ir MP4 (iki 35 Mbps) failų formatais ir turi dvigubą SD kortelės lizdą, todėl atsarginė filmuotos medžiagos kopija įrašoma dar filmavimo metu, o per ilgesnius renginius galima naudotis įrašymo perkėlimo funkcija, kuri tikrai pravers vestuves filmuojantiems operatoriams.
Ir XA35, ir XA30 turi dvidažnio „Wi-Fi“ ryšio funkciją, todėl šias kameras galima valdyti nuotoliniu būdu, galima belaidžiu ryšiu perkelti arba nusiųsti rinkmenas, peržiūrėti jas naršyklėje ir visa tai daryti naudojantis išmaniuoju įrenginiu ar kompiuteriu.


Apie CANON
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.