17 spalio 2014

„Canon“ pristato 4K raiškos ultra teleobjektyvą su servo pavara

„Canon“ papildė savo kino objektyvų su servo pavaromis seriją modeliu CN20x50 . Tai ultra teleobjektyvas, pritaikytas televizijos medžiagai filmuoti. Jis išsiskiria didžiausiu pasaulyje židinio nuotoliu . CN20x50 yra pirmasis tokio tipo objektyvas, turintis 1,5 karto artinantį įmontuotą ilgintuvą, geriausią klasėje – net 20 kartų – vaizdo artinimo santykį ir nuimamąją servo pavarą. Objektyvo židinio nuotolis yra 50–1000 mm; jį galima padidinti iki 75–1500 mm. CN20x50 yra pritaikytas rengti transliacijų medžiagą 35 mm kameromis filmuojant HD, UHD arba 4K raiška.
Universalus ir patikimas
Rengdami televizijos laidas apie gamtą operatoriai paprastai dirba nepalankiomis ir jautriomis sąlygomis, kai tenka filmuoti laikantis didelio atstumo ar, pavyzdžiui, reikia iš arti didele raiška parodyti, kas dedasi stadione. Abiem atvejais operatoriams būtina greitai keisti padėtį ir naudoti sparčiai veikiančią įrangą, kuri leistų jiems reaguoti į aplinkos pokyčius.
Lengvą, vos 6,6 kg sveriantį CN20x50 objektyvą patogu nešiotis. Sporto ir dokumentinės medžiagos filmavimo grupės gali filmuoti iš toli ir visame reguliuojamo židinio nuotolio diapazone išlaikyti aukščiausią vaizdo kokybę. Dėl didžiulio objektyvo židinio nuotolio reguliavimo diapazono sumažėja gabenamos įrangos kiekis.
CN20x50 konstrukcija yra atspari atmosferos poveikiui bei smūgiams
Pritaikymo lankstumas
CN20x50 tinka įvairioms kameroms. Skirtingų šio modelio variantų bus galima įsigyti su EF ir PL jungtimis. Versijoje su EF jungtimi naudojama „Canon“ sistema, o versija su PL jungtimi suderinta su „Cooke /i Technology“ technologija.  Abiejuose modeliuose įtaisyta 12 kontaktų nuoseklioji jungtis, pritaikyta įprastinei transliacijų įrangai.
Fokusavimo žiedas sukasi 180 laipsnių kampu.  Objektyvo konstrukcija pritaikyta įvairiausiems kino ir transliacijų priedams, įskaitant darbinius židinio nuotolio ir fokusuotės reguliatorius bei objektyvo uždangalus. Jis taip pat pritaikytas 0,8 bei 0,5 tipo krumpliaratinio modulio priedams, pavyzdžiui, fokusavimo žiedo sukimo mechanizmui.
Svarbiausi CN20x50 pranašumai:
• Klasėje didžiausio židinio nuotolio ultra teleobjektyvas
• Stulbinami 4K raiškos įrašai
• Patogumas, patvarumas ir intuityvus valdymas
 
Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.