14 spalio 2015

„Canon“ pristato „PowerShot G5 X“ ir „PowerShot G9 X“ fotoaparatus

„Canon“ plečia savo prestižinę „PowerShot G“ seriją ir papildo ją dviem naujais fotoaparatais – PowerShot G5 X ir PowerShot G9 X. Į šių modelių kompaktiškus korpusus įmontuotas 1.0 tipo atvirkščiai apšviečiamas 20,2 megapikselio CMOS jutiklis ir procesorius DIGIC 6, kurie užtikrina bekompromisę vaizdo kokybę ir išskirtinę spartą.
Fotoaparatas „PowerShot G5 X“ skirtas aistruoliams, norintiems profesionalus tenkinančių ir nuo skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų neatsiliekančių valdymo galimybių bei vaizdo kokybės, o „PowerShot G9 X“ – trokštantiems atskleisti savo kūrybines galias naudojant aukštos klasės kišeninį fotoaparatą.
Stulbinami vaizdai – kišeniniu, tačiau didelių galimybių fotoaparatu
Fotoaparato „PowerShot G5 X“ plačiakampis (24 mm) objektyvas praleidžia ypač daug šviesos (f/1,8–2,8), 4,2 karto artina vaizdą ir turi 9 plokštelių diafragmą, tinkamą fotografuoti ir peizažams, ir veidams iš arti. Fotoaparato „PowerShot G9 X“ plačiakampis (28 mm), 3 kartus vaizdą artinantis, f/2–4,9 diafragmos objektyvas padeda įamžinti ryškius, ypač detalius vaizdus, net jei nestovima vienoje vietoje.
Intuityvi valdymo sistema, nepavaldus laikui dizainas
Pagrindinius kultinės G serijos bruožus perėmusiame „PowerShot G5 X“ – daugiau fotografavimo funkcijų. Pažengę fotografai įvertins didelę „PowerShot G5 X“ raišką, per vidurį įtaisytą elektroninį vaizdo ieškiklį su organinių šviesos diodų ekranu. Šios savybės svarbios fotografams, kasdien stebintiems ir fiksuojantiems savo aplinką.
Modelyje „PowerShot G9 X“ įdiegtos visos funkcijos, kurių gali prireikti kūrybiškai įamžinti netikėtoms akimirkoms. Jis 25 procentais plonesnis už „PowerShot G7 X“, todėl yra kompaktiškesnis. Fotoaparatas turi didelį raiškų liečiamą ekraną.
Nufilmuokite savo draugus ir šeimos narius
Pasirinkę vieną iš naujų fotoaparatų išlaisvinkite savo kūrybiškumo galias naudodami rankinio filmavimo režimą „Manual Movie“ ir rašykite „Full HD“ filmuotą medžiagą 60p kadrų dažniu. Abiejuose fotoaparatuose įdiegtas penkių ašių dinaminis vaizdo stabilizatorius.
Dalykitės savo kūrybingumu
Dėl „Wi-Fi“ ir dinaminio NFC ryšio funkcijų paprasta perkelti nuotraukas ir vaizdo įrašus į išmanųjį įrenginį, tiesiogiai dalintis socialiniuose tinkluose arba daryti atsargines vaizdų kopijas debesijos, pavyzdžiui, „irista“ ir „Google Drive“, serveriuose tiesiai iš fotoaparato.


Pagrindinės „PowerShot G5 X“ savybės:
• Aukščiausia vaizdo kokybė ir skaitmeniniuose veidrodiniuose fotoaparatuose naudojama valdymo sistema
• Galimybė nieko nelaukiant parodyti pasauliui įamžintus vaizdus
• Sparta ir valdymo galimybės, puikiai tinkamos išreikšti kūrybiškumui
• Galimybė kurti patrauklius, stulbinamos „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus
• Profesionalų priemonės kūrybiško stiliaus idėjoms įgyvendinti


Pagrindinės „PowerShot G9 X“ savybės:
• Plonas kišeninis fotoaparatas, užtikrinantis aukščiausią vaizdo kokybę
• Galimybė pademonstruoti savo kūrybines galias
• Sukurtas spontaniškiems ir kūrybiškiems naudotojams
• Galimybė kurti patrauklius, stulbinamos „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus
• Paprasta valdymo sistema


Apie CANON
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.