8 sausio 2015

„Canon“ pristatė tris LEGRIA HF R serijos kameras

„Canon“ pristatė tris naujas LEGRIA HF R serijos vaizdo kameras – LEGRIA HF R68, LEGRIA HF R66 ir LEGRIA HF R606.
Naujosiose vaizdo kamerose dera „Canon“ „Full HD“ raiškos vaizdo sistema ir aukštos kokybės DIGIC DV4 procesorius. Į šiuos modelius įtaisyti objektyvai, pasižymintys 32 k. optinio artinimo ir 57 k. išplėstinio artinimo funkcija.
Labai priartinus vaizdą galima naudotis funkcija „Zoom Framing Assist“. Nuspaudus reikiamą paieškos mygtuką, vaizdo kamera automatiškai nutolins vaizdą, kad būtų lengviau surasti objektą prieš vėl priartinant vaizdą. Visi vaizdai perteikiami nepaprastai ryškiai, nes išmanioji IS technologija automatiškai sumažina kameros virpėjimą.
Kad į kadrą tilptų daugiau, su LEGRIA HF R68 tiekiamas naujas plačiakampis objektyvo priedas, kurį galima greitai ir lengvai pritaisyti prie kameros: židinio nuotolis sutrumpėja iki 26,9 mm ir išsiplečia bendras kameros aprėpiamas vaizdas.
Patiks visai šeimai
Kameros turi įvairių naujų kūrybinių įrašymo galimybių. Lėto filmavimo režimu galima perpus sumažinti spartą, todėl šis režimas puikiai tinka norint įamžinti kiekvieną smulkmeną. Taip pat veiksmą galima paspartinti iki 1200 k.
„Baby“ režimu nufilmuoti vaizdai automatiškai įrašomi į nurodytą albumą. Kad netyčia neištrintumėte brangių akimirkų, įjunkite failų blokavimo funkciją. Ji neleis pašalinti arba redaguoti įrašų, galėsite leisti vaikams peržiūrėti mėgstamus vaizdus nesibaimindami, kad jie juos ištrins. 
Dalinkitės įrašytomis akimirkomis
Naudodami NFC funkciją įrašytus dienos įvykius galite lengvai perkelti į kitus įrenginius  – išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, taip pat į naująją „Canon“ „Connect Station CS100“. Lengvai šį turinį galite įkelti ir į socialinius tinklus bei virtualias duomenų saugyklas.


LEGRIA HF R606 pritaikyta „FlashAir  SD“ kortelėms – įrašus galite bendrinti, laikyti ir peržiūrėti savo išmaniuosiuose telefonuose arba planšetiniuose kompiuteriuose be interneto ryšio.


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.