16 sausio 2014

„Canon“ pristatė smulkioms ir vidutinėms įmonėms skirtus daugiafunkcinius spausdintuvus

„Canon“ pristatė du naujus „i-SENSYS“ nespalvotam spausdinimui skirtus daugiafunkcinius spausdintuvus – „MF6140dn“ ir „MF6180dw“. Įrenginiai yra suderinami su įvairiomis mobiliosiomis spausdinimo ir dokumentų nuskaitymo programėlėmis, įskaitant naująją „Canon“ programėlę „Mobile Scanning for Business“ ir atnaujintą „Canon“ programėlę „Mobile Printing“.
„Pagal mūsų „Office Insights“ ataskaitą , 30 procentų Europos biurų darbuotojų dirba nuotoliniu būdu. Organizacijos visoje Europoje vis dar siekia atrasti technologiją, kuri leistų jų darbuotojams dirbti kelyje. Naujieji „i-SENSYS“ daugiafunkciniai spausdintuvai bei mobiliosios programėlės padės organizacijoms išlaikyti darbuotojų produktyvumą tiek biure, tiek už jo ribų“, – sakė Anil Jagpal, „i-SENSYS“ produktų rinkodaros vadovas „Canon Europe“ padalinyje.


Naujieji „i-SENSYS“ „MF6140dn“ ir „MF6180dw“ spausdintuvai pakeitė sėkmės sulaukusią „i-SENSYS“ MF5900 įrenginių seriją. Šie daugiafunkciniai spausdintuvai yra pirmieji iš „i-SENSYS“ kategorijos, kuriuose veikia įvairios darbo su mobiliaisiais įrenginiais funkcijos, tokios kaip „Apple AirPrint“ ir „Google Cloud Print“.


„i-SENSYS MF6180dw“ spausdintuve veikia belaidžio ryšio funkcija. Jis suderinamas su „PostScript“  programavimo kalba, kuri tiksliai atkartoja originalių dokumentų grafiką ir tekstus.


Abu „i-SENSYS“ „MF6140dn“, ir „MF6180dw“ įrenginiai spausdina iki 33 p./min. sparta. Spausdintuvai turi automatinio dvipusio spausdinimo funkciją ir pasižymi mažomis energijos sąnaudomis .


 „Canon“ „i-SENSYS“ spausdintuvuose, kurie yra pritaikyti MEAP (Mobile Enterprise application platform) platformai, dabar jau galima naudotis programėle „Google Cloud Print“  programėle. Tiek naujieji, tiek kai kurie senesni „i-SENSYS“ spausdintuvų modeliai dabar galės spausdinti ir iš planšetinių kompiuterių su „Windows RT“ operacine sistema .


Naujuosius „i-SENSYS“ „MF6140dn ir „MF6180dw“ įrenginius bus galima įsigyti nuo 2014 m. kovo 1 d. MEAP platformai pritaikyta programėle „Google Cloud print“, skirta „i-SENSYS“ spausdintuvams ir suderinamumo su „Windows RT“ operacine sistema atnaujinimais naudotis galima jau dabar.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.