15 balandžio 2013

„Canon“ pristatė naujus „i-SENSYS“ lazerinius daugiafunkcinius įrenginius

Vaizdo sprendimų srities lyderė bendrovė „Canon“ atnaujino spalvinių „i-SENSYS“ lazerinių daugiafunkcinių įrenginių asortimentą dviejomis serijomis – „MF8200“ ir „MF8500“.
„Canon“ pristatė naujus „i-SENSYS“ lazerinius daugiafunkcinius įrenginius
Vaizdo sprendimų srities lyderė bendrovė „Canon“ atnaujino spalvinių „i-SENSYS“ lazerinių daugiafunkcinių įrenginių asortimentą dviejomis serijomis – „MF8200“ ir „MF8500“.
Įrenginiuose įdiegta tinklo įranga, todėl vartotojai su „Canon“ programėle „Mobile Printing App“[i], „Apple“ programėle „AirPrint“™ arba „Google“ paslauga „Cloud Print“ gali dokumentus spausdinti iš įvairiausių mobiliųjų ir kitų prie interneto prijungtų įrenginių. „i-SENSYS“ įrenginiuose „MF8280Cw“ ir „MF8580Cdw“ taip pat įdiegta „Wi-Fi“ ryšio įranga.
 
Į „i-SENSYS“ serijos MF8500 modelius įdiegta siuntimo funkcija SEND suteikia vartotojams galimybę nuskaityti išspausdintus dokumentus ir tiesiogiai iš įrenginio išsiųsti juos el. paštu arba įrašyti į tinklo laikmenoje esantį aplanką. Taip pat spausdinti ar nuskaityti dokumentus galima tiesiogiai iš USB laikmenos.
 
Spartiesiems „One-Touch“ mygtukams vartotojai gali priskirti dažniausiai naudojamas funkcijas. Technologijos „Quick First-Print“ padeda sutrumpinti pirmojo puslapio spausdinimo trukmę, kai spausdinimo komanda išsiunčiama įrenginiui esant budėjimo būsenoje. Naujųjų įrenginių spausdinimo greitis – 20 puslapių per minutę.
Į naujuosius „i-SENSYS“ serijos MF8500 modelius taip pat įdiegtos apsaugos funkcijos. Naudojantis „Canon“ saugiojo spausdinimo funkcija dokumentai spausdinami tik vartotojui į įrenginį įvedus reikiamą slaptažodį.
Apie „Canon Europe“
 
„Canon Europe“ yra Japonijos bendrovės „Canon Inc.“, kuri yra viena pasaulio vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, dukterinė bendrovė.
 
„Canon Europe“ dirba dviejose tikslinėse rinkose: verslo sprendimų (IT plėtojimas, sprendimai ir paslaugos biurams bei įmonėms, užsiimančioms profesionaliu spausdinimu) ir vaizdo apdorojimo technologijų (fotoaparatai, vaizdo kameros, spausdintuvai, skaitytuvai, fakso aparatai ir daugiafunkciniai įrenginiai).
 
„Canon Europe“ taip pat tiekia pramoninius gaminius, tarp jų transliavimo lęšius, puslaidininkius ir medicininę įrangą. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 13 tūkstančių specialistų.


[i] „Canon“ programėlę „Mobile Printing App“, veikiančią „Android“ operacinėje sistemoje, bus galima atsisiųsti nuo 2013 m. birželio.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.