17 sausio 2014

„Canon“ pristatė naują mobiliąją programėlę dokumentų nuskaitymui

„Canon“ pristatė naują programėlę „Mobile Scanning for Business“, kurią bus galima naudoti su „Canon“ „i-SENSYS“, „imageRUNNER“ ir „imageRUNNER ADVANCE“ serijų įrenginiais. Ši nemokama programėlė leis vartotojams nuskaityti dokumentus tiesiai į savo mobiliuosius įrenginius ar „debesų“ technologijos sistemas bei siųsti nuskaitytą turinį el. paštu. Su programėle bus galima keisti tokias nuskaitymo nuostatas kaip skiriamoji geba, failo formatas, spalvų režimas. Naudodamiesi „Mobile Scanning for Business“ programėle vartotojai taip pat galės tvarkyti į savo mobiliuosius įrenginius įrašytus nuskaitytus dokumentus, keisti failų laikymo vietą. Iš programėlės dokumentus bus galima nusiųsti spausdinimui bei naudotis nuskaitytais dokumentais kitose įrenginyje įdiegtose programėlėse.
Naujoji populiarios „Canon“ programėlės „Mobile Printing“, skirtos įrenginiams su „iOS“ operacine sistema, versija turi naują duomenų konvertavimo paslaugą, užtikrinančią, kad spausdinamų dokumentų   išdėstymas kiekvieną kartą bus toks, kokio reikia. „Mobile Printing“ programėlė spausdinimo metu pataisys galimus nuokrypius nuo reikiamo dokumento formato ar išdėstymo. Dokumentai pataisomi virtualiame serveryje.


Naujoji „Canon“ programėlė „Mobile Scanning for Business“, skirta įrenginiams su „iOS“ operacine sistema, rinkoje pasirodys 2014 m. sausio pabaigoje, o skirtoji „Android“ operacinės sistemos įrenginiams – 2014 m. liepos mėnesį.
Atnaujintoji „Canon“ programėlė „Mobile Printing“ jau gali būti naudojama su „iOS“ įrenginiais. „Android“ įrenginiams skirta versija turėtų pasirodyti 2014 m. balandį.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.