11 balandžio 2013

„Canon“ pristatė XA25, XA20, LEGRIA HF G30 vaizdo kameras

„Canon“ praplėtė rankinių vaizdo kamerų asortimentą trimis kompaktiniais modeliais – XA25, XA20, LEGRIA HF G30. Kameros skirtos ir profesionalams, ir filmavimo entuziastams. Profesionalams skirtos „X“ serijos modeliuose XA25 ir XA20 įmontuota nauja vaizdo gavimo sistema bei profesionalų keliamus reikalavimus atitinkanti garso sistema. Kameromis galima prisijungti prie „Wi-Fi“ ryšio. Nauja vaizdo gavimo sistema įmontuota ir LEGRIA HF G30 modelyje. Ši kamera labiau pritaikyta mėgėjams.
Atnaujinta „Canon“ HD raiškos vaizdo sistema
Modeliuose XA25, XA20 ir LEGRIA HF G30 atnaujinta visa „Canon“ HD raiškos vaizdo sistema – nuo objektyvo iki vaizdo jutiklio ir procesoriaus. Viena iš naujovių yra 20 kartų artinantis plačiakampis objektyvas, kurio židinio nuotolis reguliuojamas 26,8–576 mm diapazone. Taip pat patobulinta trijų režimų optinio vaizdo stabilizatoriaus (OIS) sistema. Ji gali veikti dinaminiu optinio vaizdo stabilizavimo režimu ir sumažinti filmavimo metu judančios kameros sukeliamus efektus. Aštuonių plokštelių žiedinė diafragma, pagaminta pagal „Canon“ elektromagnetinės diafragmos technologiją, leidžia sukurti nesufokusuotų sričių (angl. bokeh) efektus.
Naujasis 1/2,84 tipo 2,91 megapikselių jutiklis „HD CMOS Pro“ pasižymi plačiu dinaminiu diapazonu bei užtikrina aukštą vaizdų kokybę, esant ir prastam apšvietimui. Didesnis  jutiklio plotas ir patobulinta vaizdo apdorojimo sistema padeda sumažinti vaizdo triukšmo lygį ir padidinti kameros jautrumą filmuojant menkai apšviestoje aplinkoje.


Vaizdo įrašymas įvairiais formatais
Visų naujų modelių pagalba vaizdą galima įrašyti įvairiais formatais. AVCHD (iki 28 Mbps) ir MP4 (iki 35 Mbps) formatų įrašymo sparta tinkama įvairioms profesionalioms programoms. Vaizdas rašomas į dvigubas SD kortelių angas. Galima rinktis įvairiausius raiškos ir 1080/50p siekiančio kadrų dažnio variantus, o MP4 režimu galimas paspartintasis arba sulėtintasis filmavimas. Visuose modeliuose taip pat galima iš karto į atskiras korteles įrašyti vaizdą skirtingais formatais – „Full HD“ raiškos vaizdo įrašą ir mažesnius MP4 vaizdo įrašus.
 
Profesionalams pritaikytos ypatybės
Kamerų modeliuose XA25 ir XA20 įdiegta filmavimo infraraudonuoju režimu funkcija, kuri tinka filmuoti naktį. Kamerų rankenose, kurios yra nuimamos, įtaisyta infraraudonųjų spindulių (IR) lempa, leidžianti pagerinti IR režimu nufilmuotos vaizdinės medžiagos kokybę.
Visuose modeliuose įmontuotas naujas 8,77 cm (3,5 col.) įstrižainės ir 1,23 mln. organinių šviesos diodų (OLED) jutiklinis ekranas.
Reguliuoti židinio nuotolį arba fokusuoti vaizdą galima kamerų objektyvo priekyje įtaisytu perjungiamuoju žiedu. Be to, į prietaisų korpusą įtaisytu naujuoju dvikrypčiu židinio nuotolio reguliavimo jungikliu patogu naudotis, kai filmuojant kamera laikoma rankoje arba yra pritvirtinta ant trikojo.
Patobulintą 0,61 cm (0,24 col.) įstrižainės ir 1,56 mln. vaizdo taškų elektroninį vaizdo ieškiklį (EVF) galima pakreipti maždaug 45° kampu.
Belaidžio ryšio galimybės
Į visas kameras – XA25, XA20 ir LEGRIA HF G30 – įtaisytos HDMI, mikrofono, USB ir ausinių jungtys, o modelyje XA25 dar yra HD-SDI išvedimo jungtis, teikianti galimybę didele sparta persiųsti nesuglaudintus duomenis.
Kiekvienoje kameroje taip pat įtaisyta naujoji dviejų dažnių „Wi-Fi“ ryšio įranga (2,4 GHz ir 5 GHz). Nuotolinio valdymo funkcija „Camera Remote“ leidžia reguliuoti filmavimo nustatymus naudojantis interneto naršykle, o „Remote Browser“ – peržiūrėti kameroje įrašytą vaizdo medžiagą išmaniųjų telefonų arba planšetinių kompiuterių naršyklėse – nereikia atskiros įrašų peržiūros programinės įrangos.
Naudojantis funkcija „FTP File Transfer“ per belaidžio ryšio prieigos tašką 150 Mbps sparta galima siųsti filmuotą medžiagą į FTP serverius, o funkcija „Media Server“ teikia galimybę „Wi-Fi“ ryšiu, nenaudojant jokių kabelių, peržiūrėti kameroje esančius vaizdo įrašus pritaikytuose televizoriuose arba kompiuteriuose. Be to, galima siųsti filmuotą medžiagą į įtaisus, turinčius „iOS“ operacinę sistemą bei įdiegtą „Canon“ programėlę „Movie Uploader“. Tokiu būdu vaizdo įrašus į svetainę „YouTube“ arba „Facebook“ galima nusiųsti 24 Mbps sparta.


Pagrindinės XA25 ypatybės:
 • Objektyvas: 26,8 mm, f/1,8–2,8, artinantis 20 kartų, su dinaminiu optiniu vaizdo stabilizatoriumi
 • 1/2,84 col. jutiklis HD CMOS PRO
 • 8,77 cm (3,5 col.) įstrižainės jutiklinis OLED ekranas
 • Įrašymas dviem formatais, procesorius DIGIC DV 4
 • HD-SDI išvedimo jungtis
 • 1,56 mln. vaizdo taškų elektroninis vaizdo ieškiklis, pakreipiamas 45° kampu
 • Sulėtintasis ir paspartintasis filmavimas
 • IR lempa
 • Dvi XLR įvedimo jungtys
 
„Wi-Fi“ ryšio įrangaPagrindinės XA20 ypatybės:
 • Objektyvas: 26,8 mm, f/1,8–2,8, artinantis 20 kartų, su dinaminiu optiniu vaizdo stabilizatoriumi
 • 1/2,84 col. jutiklis HD CMOS PRO
 • 8,77 cm (3,5 col.) įstrižainės jutiklinis OLED ekranas
 • Įrašymas dviem formatais, procesorius DIGIC DV 4
 • 1,56 mln. vaizdo taškų elektroninis vaizdo ieškiklis, pakreipiamas 45° kampu
 • Sulėtintasis ir paspartintasis filmavimas
 • IR lempa
 • Dvi XLR įvedimo jungtys
 „Wi-Fi“ ryšio įrangaPagrindinės LEGRIA HF G30 ypatybės:
 • Objektyvas: 26,8 mm plačiakampis, artinantis 20 kartų, su 8 plokštelių žiedine diafragma
 • Galimybė nuotoliniu būdu reguliuoti nuostatas ir bendrinti įrašus „Wi-Fi“ ryšiu
 • Įrašymas vienu metu AVCHD ir MP4 formatu
 • „Canon“ jutiklis HD CMOS PRO, procesorius DIGIC DV 4
 • Optinis išmanusis vaizdo stabilizatorius
 • Visiškai rankinis valdymas
 • Momentinis automatinis fokusavimas, veidų aptikimo funkcija
 • 8,8 cm įstrižainės jutiklinis OLED ekranas 
 • Apie „Canon Europe“
 
„Canon Europe“ yra Japonijos bendrovės „Canon Inc.“, kuri yra viena pasaulio vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, dukterinė bendrovė.
 
„Canon Europe“ dirba dviejose tikslinėse rinkose: verslo sprendimų (IT plėtojimas, sprendimai ir paslaugos biurams bei įmonėms, užsiimančioms profesionaliu spausdinimu) ir vaizdo apdorojimo technologijų (fotoaparatai, vaizdo kameros, spausdintuvai, skaitytuvai, fakso aparatai ir daugiafunkciniai įrenginiai).
 
„Canon Europe“ taip pat tiekia pramoninius gaminius, tarp jų transliavimo lęšius, puslaidininkius ir medicininę įrangą. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 13 tūkstančių specialistų.


 
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.