10 sausio 2014

„Canon“ pristatė 2 naujus kompaktinius fotoaparatus ir 2 naujus spausdintuvus

„Canon“ pristatė du naujus kišeninių fotoaparatų PowerShot SX600 HS ir IXUS 265 HS modelius. Abu įrenginiai pasižymi didele artinimo geba bei turi naujus kūrybinius fotografavimo režimus. Kartu su šiais fotoaparatų modeliais pristatomi du nauji kompaktiniai nuotraukų spausdintuvai SELPHY CP910 ir SELPHY CP820.
Dėl 25 mm plataus kampo objektyvo „PowerShot SX600 HS“ gali fotografuoti tiek plačias panoramas ir besidriekiančius kraštovaizdžius, tiek tolimus objektus, nuotraukoms neprarandant vaizdo kokybės. „PowerShot SX600 HS“ pasižymi 18 kartų optinio artinimo geba. Jame veikia ir 36 kartų artinimo „ZoomPlus“ technologija.


Universalus 12 kartų optinio artinimo geba pasižymintis „IXUS 265 HS“ objektyvas su 25–300 mm židinio nuotoliu užtikrina pakankamą lankstumą tiek fotografuojant plačiu kampu, tiek dideliems atstumams naudojant teleobjektyvą.


 „PowerShot SX600 HS“ ir „IXUS 265 HS“ fotoaparatuose veikia pažangusis „Canon“ DIGIC 4+ procesorius, užtikrinantis išskirtinį įrenginių jautrumą. HS sistema jungia procesorių ir 16 MP didelio jautrumo CMOS jutiklį, leidžiantį išgauti detalumu išsiskiriančias nuotraukas neprarandant vaizdų kokybės.
 
Su „PowerShot SX600 HS“ ir „IXUS 265 HS“ nuotraukomis galima dalintis socialiniuose tinkluose ar kurti atsargines nuotraukų kopijas „debesijos“ laikmenose. „Mobile Device Connect“ mygtukas leidžia vartotojams prisijungti prie išmaniojo telefono. Fotoaparatai taip pat suderinti su NFC ryšio funkcija .
Fotoaparatuose veikia nuotolinio fotografavimo funkcija. Su ja išmaniuoju telefonu ar planšetiniu kompiuteriu galima valdyti fotoaparato nuostatas ir fotografuoti iki penkių metrų atstumu nuo fotoaparato.


Suteikite nuotraukoms daugiau kūrybiškumo naudodami naujųjų fotoaparatų kūrybinius efektus. Jei nežinote, kurį efektą pasirinkti, funkcija „Creative Shot“ išrinks už jus – užfiksuos iki šešių skirtingų to paties vaizdo versijų, kiekvienai panaudodama savitą kūrybinį efektą.


Fotoaparatų nuostatose galima rinktis iš keturių temų – „Monochrome“, „Retro“, „Special“ ir „Natural“. Iš viso fotoaparatuose veikia 46 skirtingi kūrybiniai efektai. Taip pat galima atkurti akimirkas „už kadro“, nes funkcija „Hybrid Auto“ prieš fotografuojant ir nufotografavus įrašo keturias sekundes vaizdo. Vėliau nuotraukos ir vaizdo įrašai sujungiami į vieną siužetą.
 
 Su „PowerShot SX600 HS“ ar „IXUS 265 HS“ fotoaparatais kadrus galima fiksuoti ir dieną, ir prietemoje. „IXUS 265 HS“ yra toks mažas, kad lengvai telpa kišenėje. Fotoaparatą galima rinktis iš keturių spalvų – violetinės, rožinės, sidabro ir juodos. O nuotraukas galima peržiūrėti jo 7,5 cm (3,0 col.) raiškiame (461 tūkst. taškų) skystųjų kristalų ekrane.


Susikurkite ilgalaikius prisiminimus – išspausdinkite nuotraukas naujausiais, paprastais naudoti „SELPHY CP910“ ir „SELPHY CP820“ spausdintuvais. Nuotraukas galite spausdinti tiesiai iš savo išmaniojo telefono (naudodami įrenginius, kuriuose veikia „iOS“ ir „Android“ operacinės sistemos) bei iš belaidį ryšį palaikančio fotoaparato. Be to, suderinamumas su „AirPrint“ programėle leidžia spausdinti nuotraukas iš „Apple“ kompanijos įrenginių „Canon“ spausdintuvuose neįdiegiant papildomos programinės įrangos. Abu modeliai gali spausdinti tiesiai iš atminties kortelių arba iš su „PictBridge“ standartu suderinamų įrenginių, įskaitant vaizdo kameras.


Kad ir ką spausdintumėte – ypatingų įvykių nuotraukas, atostogų atvirukus, korteles ar lipdukus – abu modeliai spaudinius tiekia sparčiau nei per minutę. Juose veikia intuityvi vartotojo sąsaja ir įtaisytas 6,8 cm (2,7 col.) pakreipiamasis LCD ekranas. Spausdintuvuose galima pasirinkti vieną iš trijų spaudinių apdailos variantų: blizgaus ir dviejų pusiau blizgių. Tai patogu, nes nereikia keisti rašalo juostelės ar popieriaus.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.