10 sausio 2013

„Canon“ plečia „Cinema EOS System“ asortimentą ir pristato „EF Cinema“ serijos fiksuotojo židinio nuotolio plačiakampius objektyvus ir teleobjektyvus

„Canon“ savo „Cinema EOS System“ asortimentą papildo dviem naujais fiksuotojo židinio nuotolio „EF Cinema“ serijos objektyvais – CN-E 14mm T3.1 L F ir CN-E 135mm T2.2 L F. Įvairių sričių profesionalams skirti objektyvai padės gauti išskirtinių rezultatų. Jie abu pasižymi 4 tūkst. taškų skiriamąja geba, pažangiausiomis optikos technologijomis ir profesionalams pritaikytu aukšto lygio dizainu, todėl idealiai tinka naudoti įvairiausio sudėtingumo darbams.
Naujieji gaminiai papildo „EF Cinema“ objektyvų liniją, kurioje jau yra fiksuotojo židinio nuotolio objektyvai „CN-E 24mm T1.5 L F“, „CN-E 50mm T1.3 L F“ ir „CN-E 85mm T1.3 L F“. Liniją dabar sudaro devyni modeliai. Visų tipų filmų kūrėjai, naudodami platų kampą ir teleobjektyvo židinio nuotolį, įgyja naujų galimybių ir dar didesnę kūrybinę laisvę.


„Sistema „Cinema EOS“ skirta kūrybiškumui išreikšti, ir, pasipildžiusi šiais naujaisiais fiksuotojo židinio nuotolio plačiakampiais objektyvais ir teleobjektyvais, mūsų „EF Cinema“ objektyvų linija dabar siūlo plačiausią židinio nuotolio diapazoną savo klasėje,


– sakė Kieranas Magee, „Canon Europe“ profesionalams skirtos vaizdo įrangos rinkodaros direktorius. – Šie naujieji objektyvai išties atskleidžia sistemos „Cinema EOS“ vizijos esmę ir leidžia pirmaujančias rinkoje technologijas suderinti su profesionalams pritaikytu dizainu.“


Išskirtinis našumas


Naudotini kartu su „Canon EF“ objektyvų lizdu, šie modeliai išsiskiria moderniausiomis optinėmis technologijomis, įskaitant anomaliosios dispersijos ir didelio skersmens asferinius lęšius, skirtus didelės raiškos vaizdams išgauti, bei naujausias „Canon“ transliacijų objektyvų dangas, skirtas vaizdo dvigubėjimo ir tviskėjimo efektams sumažinti. Be to, išskiriant objektą iš fono, 11 plokštelių diafragma padeda gražiai ir švelniai sulieti foną.


Abiejuose objektyvuose panaudotas nepralenkiamas „Canon“ optikos dizaino paveldas, taip pat įtaisyti elektroniniai kontaktai, užtikrinantys fotoaparato ir objektyvo ryšį. Abu objektyvai sukuria viso kadro vaizdo lauką, suderinamą su 35 mm ir standartiniu „Super“ 35 mm aparatų formatu, todėl operatoriai gali laisvai naudoti bet kurį iš šių objektyvų su „Canon“ kameromis iš „Cinema EOS“ sistemos arba su EOS skaitmeniniais veidrodiniais fotoaparatais.


Pirmaujantis klasėje dizainas


Sukurti profesionaliems operatoriams, šie naujieji modeliai pasižymi aukštos klasės profesionalams pritaikytu dizainu, todėl juos patogiau naudoti. Kompaktiška forma optimaliai pritaikyta filmavimo reikmėms, o vienodas objektyvų priekinės dalies skersmuo ir tose pat vietose tvirtinama pagalbinė įranga užtikrina paprastą naudojimą – filmuojant pakeitus objektyvą nebereikia reguliuoti įrangos. Puikus suderinamumas su standartiniais kitų gamintojų priedais taip pat teikia nepaprasto lankstumo tiek filmavimo aikštelėje, tiek įvykių vietose.


Ant abiejų – ir „CN-E 14mm T3.1 L F“, ir „CN-E 135mm T2.2 L“ – objektyvų kūginių paviršių (iš abiejų cilindro pusių) yra žymos, todėl fokusuojant arba reguliuojant diafragmą jos lengvai matomos iš bet kurios aparato pusės. Maždaug 300 laipsnių kampu sukamas fokusavimo žiedas palengvina tikslaus fokusavimo užduotį fotografuojant arba filmuojant, o metrinės sistemos fokusavimo žymas pagal poreikį galima keisti nemetrinės sistemos matais arba atvirkščiai. Novatoriškos lęšio konstrukcijos neleidžia cilindrui plėstis ir trauktis – taip išvengiama žymų neatitikimo keičiantis temperatūrai – todėl šie objektyvai puikiai tinka darbuojantis bet kokiomis aplinkos sąlygomis.


Pagrindinės objektyvų „CN-E 14mm T3.1 L F“ ir „CN-E 135mm T2.2 L F“ funkcijos:
-Kompaktiška ir lengva konstrukcija
-Įspūdinga 4 tūkst. taškų raiškos vaizdo kokybė
-Viso kadro vaizdo laukas
-Sektoriaus standartus atitinkančios rankinio valdymo funkcijos
-11 plokštelių diafragma, leidžianti patraukliai sulieti vaizdą
-Skirti naudoti su 35 mm ir 35 mm "Super" aparatų EF serijos objektyvų lizdu
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.