21 birželio 2013

„Canon“ parodoje FESPA 2013 pristatė naują spausdintuvų seriją „Océ Arizona® 600“

Pasaulinė vaizdavimo sprendimų lyderė „Canon“ parodoje FESPA 2013 pristatė „OCE Arizona ® 600 Series UV“ plokštuminius spausdintuvus.
Naująją gaminių liniją sudaro „Océ Arizona 640 GT“, „Océ Arizona 640 XT“, „Océ Arizona 660 GT“ ir „Océ Arizona 660 XT“ modeliai.
 
660 modeliuose prie šešių rašalo kanalų galima įtaisyti du papildomus rašalo kanalus ir dar labiau padidinti spausdinimo greitį. Papildomi kanalai gali būti žalsvai mėlynos spalvos arba rausvai raudonos (ciklamenų). Taip pat galima pasirinkti dekoratyvius sprendimus ir papildyti esančius kanalus laku ar baltos spalvos rašalu.
 
Visuose naujosios serijos modeliuose įdiegta „Océ VariaDot ®“ vaizdo technologija, užtikrinanti aukščiausią vaizdo kokybę.
 
Apie „Canon Europe“


„Canon Europe“ yra Japonijos bendrovės „Canon Inc.“, kuri yra viena pasaulio vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, dukterinė bendrovė.
 
„Canon Europe“ dirba dviejose tikslinėse rinkose: verslo sprendimų (IT plėtojimas, sprendimai ir paslaugos biurams bei įmonėms, užsiimančioms profesionaliu spausdinimu) ir vaizdo apdorojimo technologijų (fotoaparatai, vaizdo kameros, spausdintuvai, skaitytuvai, fakso aparatai ir daugiafunkciniai įrenginiai).
 
„Canon Europe“ taip pat tiekia pramoninius gaminius, tarp jų transliavimo lęšius, puslaidininkius ir medicininę įrangą. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 13 tūkstančių specialistų.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.