19 rugsėjo 2014

„Canon“ papildo aukščiausios kokybės kompaktinių fotoaparatų seriją modeliu „PowerShot G7 X“

„Canon“ pristatė kišeninį „PowerShot G7 X“ fotoaparatą. Modelis „PowerShot G7 X“ papildo aukščiausios kokybės kompaktinių „Canon“ fotoaparatų seriją, kurioje jau yra „PowerShot G1 Mark II“. Šis G serijos įrenginys turi 1.0 tipo iš galo apšviečiamą 20,2 megapikselio CMOS jutiklį. Patobulintame metaliniame korpuse įtaisytas 4,2 karto artinantis, f/1,8–2,8 objektyvas.
~~Stulbinama vaizdo kokybė bet kokiomis aplinkybėmis
Plačiakampis, daug šviesos praleidžiantis f/1,8–2,8 fotoaparato „PowerShot G7 X“ 24 mm objektyvas leidžia sukurti gražų blankų foną bei negilų lauko gylį.  Dėl didelio 1.0 tipo jutiklio „PowerShot G7 X“ puikiai fotografuoja esant prastam apšvietimui, o fiksuojami vaizdai bus natūralių ir ryškių spalvų. Net ir nustačius 12 800 ISO reikšmę, nuotraukose bus mažai triukšmo.
Pažengusiems vartotojams skirtas ir pagal poreikius pritaikomas valdymas
Fotoaparatas greitai ir tiksliai fiksuoja pasirinktą objektą, nes jame veikia sparti 31 taško AF sistema, plačiai dengianti kadro plotą. „PowerShot G7 X“ fotografuoja 6,5 kadro per sekundę sparta, kuri išlaikoma maždaug 700 kadrų.
Objektyvo funkcijų žiede yra patogu reguliuoti svarbiausius fotografavimo parametrus, tokius kaip diafragmos reikšmė ir užrakto greitis. Dideliame pakreipiamajame jutikliniame ekrane galima  keisti fotoaparato nuostatas. Naudojant funkciją „Touch AF“ galima patogiai pasirinkti fokusavimo tašką – tai labai patogu darant makro fotografijas. Galima fotografuoti RAW formatu.
Pradedančiajam filmuotojui


Su „PowerShot G7 X“ įdiegta „Manual Movie“ funkcija filmuojant galima reguliuoti įvairius parametrus – diafragmą, užrakto greitį bei ISO reikšmę. Vaizdas įrašomas  „Full HD“ 60p raiška. Naudojant pažangią triukšmo mažinimo funkciją (angl. Advanced Noise Reduction) filmuoti galima  prasto apšviestimo sąlygomis. Išmanusis penkių ašių vaizdo stabilizatorius užtikrina vaizdo stabilumą net filmuojant pro automobilio langą arba einant gatve.


Leiskite atsiskleisti kūrybiškumui


„PowerShot G7 X“ turi funkciją „Star“, pritaikytą fiksuoti žvaigždėtą dangų, bei HDR režimą, skirtą fotografuoti neapšviestoje aplinkoje arba kai fotoaparatas yra laikomas rankose.
Dalijimasis nuotraukomis


Fotoaparate veikia „Wi-Fi“ ir NFC ryšio įranga. Nuotraukomis galima iškart dalintis socialiniuose tinkluose arba įkelti į virtualias saugyklas, įskaitant ir „Canon“ platformą „irista“. Dėl NFC technologijos „PowerShot G7 X“ yra suderinama su išmaniais telefonais. Nuotraukose galima įrašyti vietovės duomenis, perkelti vaizdus iš vieno įrenginio į kitą ir valdyti fotoaparatą nuotoliniu būdu.Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.