31 kovo 2014

„Canon“ pagamino 250 milijonų skaitmeninių fotoaparatų ir 11 metų iš eilės užima pirmą vietą pasaulinėje fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais rinkoje

„Canon“ paskelbė, kad jai pavyko 11 metus iš eilės išlaikyti didžiausią pasaulinės skaitmeninių fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais rinkos dalį. Pasiekta dar viena gamybos etapo pabaiga – pagaminti 250 milijonų vienetų kompaktinių skaitmeninių fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais.
Vienas iš gaminių, padėjusių bendrovei pasiekti šiuos rezultatus, yra EOS 70D, kuriame įdiegta unikali „Canon“ technologija „Dual Pixel CMOS AF“, ir fotoaparatų IXUS serija, išsiskirianti novatoriška ir stilinga korpusų konstrukcija, prisidėjusia prie kompaktinių skaitmeninių fotoaparatų raidos tendencijų.
Nuo pirmojo skaitmeninio fotoaparato pagaminimo dienos XX a. dešimto dešimtmečio viduryje bendrovė „Canon“ naudojasi savo patirtimi ir kompetencija, kad žengtų technologijų raidos priekyje ir taptų pasauline vaizdo sprendimų lydere. Platus „Canon“ asortimentas neseniai buvo papildytas nauju kompaktiniu skaitmeniniu fotoaparatu „PowerShot G1 X Mark II“, išsiskiriančiu plačiomis techninėmis galimybėmis. „Canon“ siekia tiek fotografams profesionalams, tiek kasdienio fotografavimo mėgėjams suteikti galimybes išreikšti kūrybiškumo aistrą bei įamžinti brangias gyvenimo akimirkas.


Apie „Canon Europe“
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba 13 500 darbuotojų.
Bendrovė nuo savo įsteigimo pradžios 1937 m. gamina aukščiausios kokybės fotoaparatus. Vėliau „Canon“ išplėtė gaminamų technologijų spektrą ir įsitvirtino kaip pasaulio lyderis tiek vartotojų, tiek verslo segmentuose. Kompanijos gaminami produktai apima skaitmeninius kompaktiškus ir SLR fotoaparatus, transliavimo objektyvus ir nešiojamus rentgeno aparatus bei daugiafunkcinius spausdintuvus. Visiems „Canon“ produktams yra teikiamos pridėtinės vertės paslaugos.
„Canon“ nuolat atlieka tyrimus ir tobulina savo gaminamą produkciją, siekdama pristatyti pačius moderniausius produktus ir paslaugas bei patenkinti klientų kūrybinius poreikius. Nuo fotografų mėgėjų iki įmonių, užsiimančių profesionalia spauda – „Canon“ suteikia galimybę kiekvienam klientui suprasti ir įgyvendinti savo aistrą vaizdiniams.
„Canon“ korporatyvinė filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.
Išsamesnės informacijos apie „Canon Europe“ rasite tinklalapyje www.canon-europe.com. Taip pat „Canon“ galite sekti „Twitter“ socialiniame tinkle @CanonBusinessEU.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.