14 birželio 2013

„Canon“ nuo 2009 metų įvertinta daugiau kaip 50 apdovanojimų

Pasaulinė vaizdo technologijų lyderė „Canon Europe“ nuo 2009 m. pelnė daugiau kaip 50 apdovanojimų už verslui skirtus gaminius ir paslaugas. Apdovanojimais įvertintas „Canon“ gaminių našumas, paprastas naudojimas ir mažos energijos sąnaudos.
2013 m. „Canon“ gavo gaminių testavimo organizacijos „Buyers Laboratory“ (BLI) įsteigtą metų sprendimų linijos apdovanojimą – tai pirmas kartas, kai šis apdovanojimas buvo įteiktas Europoje. 2011 m. „Canon“ buvo įvertinta šešiais pramonės analitikų „BERTL, Inc.“ įsteigtais BEST apdovanojimais, tarp jų:
 
Metų geriausia biuro daugiafunkcinių įrenginių linija – „Canon imageRUNNER ADVANCE C2030i“, „Canon imageRUNNER ADVANCE C5051“, „Canon imageRUNNER 2530i“ ir „Canon imageRUNNER C1028iF“.


Geriausias įrangos valdymo sprendimas – „Canon uniFLOW V5.0“.
Geriausia metų plataus formato gaminių linija – „Canon imagePROGRAF 8300S“ ir „Canon imagePROGRAF 6300S“. 


„Canon“ nuolat siekia diegti inovacijas ir investuoti į mokslinius tyrimus bei plėtrą. Pagal mūsų naujausią „Biurų veiklos įžvalgų ataskaitą“ daugiau nei du trečdaliai galutinių vartotojų mano, kad „Canon“ spausdintuvai ar skaitytuvai, kuriuose įdiegta „Wi-Fi“ ryšio įranga, galėtų pagerinti darbo našumą. O 91 proc. mūsų klientų rekomenduotų „Canon“[2] kitiems“, – sakė Paulas Rowntree, „Canon Europe“ vaizdo technologijų biurui rinkodaros direktorius Europoje ir Jungtinėje Karalystėje.


„Canon“ lydėjo sėkmė „BLI Pick“ surengtuose atskirų gaminių kategorijų – daugiafunkcinių įrenginių, spausdintuvų ir skaitytuvų – apdovanojimuose. Kompanija taip pat buvo tris kartus įvertinta už metų gaminių liniją (angl. Major Line of Year) BLI bei „BERTL, Inc.“ organizuojamuose apdovanojimuose.
 
„Canon“ daugiafunkciniai įrenginiai iš „imageRUNNER ADVANCE“ linijos įvertinti 12 apdovanojimų. Tarp jų tokie apdovanojimai kaip – „Geriausia metų biuro daugiafunkcinių įrenginių linija“ ir „Geriausias 2 segmento A3 spalvinis daugiafunkcinis spausdintuvas nuo 2010 metų“.
 
Apie „Canon Europe“


„Canon Europe“ yra Japonijos bendrovės „Canon Inc.“, kuri yra viena pasaulio vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, dukterinė bendrovė.
 
„Canon Europe“ dirba dviejose tikslinėse rinkose: verslo sprendimų (IT plėtojimas, sprendimai ir paslaugos biurams bei įmonėms, užsiimančioms profesionaliu spausdinimu) ir vaizdo apdorojimo technologijų (fotoaparatai, vaizdo kameros, spausdintuvai, skaitytuvai, fakso aparatai ir daugiafunkciniai įrenginiai).
 
„Canon Europe“ taip pat tiekia pramoninius gaminius, tarp jų transliavimo lęšius, puslaidininkius ir medicininę įrangą. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 13 tūkstančių specialistų.


 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.