3 rugsėjo 2014

„Canon“ mini savo pirmojo fotoaparato „Kwanon“ 80-ąjį jubiliejų

„Canon Inc.“, „Canon Europe pagrindinė bendrovė, mini pirmojo „Canon“ fotoaparato „Kwanon“ 80-ąjį jubiliejų. „Kwanon“ – pirmojo Japonijoje 35 mm fotoaparato su užraktu židinio plokštumoje – prototipas pagamintas 1934 metais. Jis buvo kuriamas norint pasivyti Europos gamintojus, tuo metu pirmavusius fotoaparatų pramonės srityje.
~~Fotoaparatą kūrę inžinieriai nusprendė pavadinti jį „Kwannon“, budizmo gailestingumo deivės vardu. Fotoaparato objektyvui taip pat suteiktas su budizmu susijęs pavadinimas „Kasyapa“. Jis yra Budos mokinio Mahakasyapos vardo trumpinys. Be to, fotoaparato korpuso viršuje buvo graviūra, vaizduojanti tūkstantrankę Kwannoną.


1936 m., prabėgus dvejiems metams nuo „Kwanon“ sukūrimo ir daugelio bandymų ir klaidų laikotarpio, „Canon“ išleido savo pirmąjį komercinį 35 mm fotoaparatą „Hansa Canon“  su užraktu židinio plokštumoje.


1959 m. „Canon“ pristatė savo pirmąjį veidrodinį fotoaparatą „Canonflex“. O 1961 m. buvo pagamintas „Canonet“, nepaprastai populiarus tolimatis fotoaparatas, sukėlęs rinkoje audrą – paprastai per savaitę parduodamas fotoaparatų skaičius buvo išgraibstytas vos per dvi valandas. Išleidusi šiuos sėkmingus modelius bendrovė ir toliau gamino populiarių modelių fotoaparatus, pavyzdžiui, F-1 – aukščiausios klasės 35 mm veidrodinį fotoaparatą, pristatytą 1971 metais, ir AE-1, kuris, išleistas 1976 metais, tapo pirmuoju pasaulyje veidrodiniu fotoaparatu su įmontuotu mikrokompiuteriu.


1987 m., išnaudodama nuolat kuriamas technologines naujoves, „Canon“ išleido EOS – pirmąjį pasaulyje veidrodinį fotoaparatą su AF (automatinio fokusavimo) mechanizmu ir elektronine sistema. 1995 m. EOS įžengė į skaitmeninį pasaulį. Ši gaminių serija plečiama ir šiandien. 2012 m. bendrovė išleido sistemą „Cinema EOS“. Tai profesionalams skirtų skaitmeninių kinematografijos kamerų ir objektyvų serija. Ji sukurta naudojant įvairias optikos technologijų naujoves, tobulinamas nuo bendrovės įkūrimo.


Apie „Canon Europe“
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba 13 500 darbuotojų.
Bendrovė nuo savo įsteigimo pradžios 1937 m. gamina aukščiausios kokybės fotoaparatus. Vėliau „Canon“ išplėtė gaminamų technologijų spektrą ir įsitvirtino kaip pasaulio lyderis tiek vartotojų, tiek verslo segmentuose. Kompanijos gaminami produktai apima skaitmeninius kompaktiškus ir SLR fotoaparatus, transliavimo objektyvus ir nešiojamus rentgeno aparatus bei daugiafunkcinius spausdintuvus. Visiems „Canon“ produktams yra teikiamos pridėtinės vertės paslaugos.
„Canon“ nuolat atlieka tyrimus ir tobulina savo gaminamą produkciją, siekdama pristatyti pačius moderniausius produktus ir paslaugas bei patenkinti klientų kūrybinius poreikius. Nuo fotografų mėgėjų iki įmonių, užsiimančių profesionalia spauda – „Canon“ suteikia galimybę kiekvienam klientui suprasti ir įgyvendinti savo aistrą vaizdiniams.
„Canon“ korporatyvinė filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.
Išsamesnės informacijos apie „Canon Europe“ rasite tinklalapyje www.canon-europe.com. Taip pat „Canon“ galite sekti „Twitter“ socialiniame tinkle @CanonBusinessEU.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.