18 rugsėjo 2014

„Canon“ kuria nuotraukų saugojimo įrenginį

„Canon“ pranešė kurianti naują koncepcinį nuotraukų saugojimo įrenginį, kurį planuojama pavadinti „Cross Media Station“.
Naudojantis NFC technologijos ryšiu, nuotraukas ir vaizdo įrašus galima greitai perkelti iš fotoaparato ar kameros ir įrašyti į „Cross Media Station“. Vaizdus iš saugojimo įrenginio bus galima žiūrėti per televizorių. Prijungus „Cross Media Station“ prie tinklo nuotraukomis ir vaizdo įrašais bus galima dalintis su kitais vartotojais. Taip pat bus galima nuotraukas spausdinti tiesiai iš saugojimo įrenginio.
Šiuo metu techniniai parametrai, kaina, išleidimo data ir kiti duomenys neskelbiami.
Apie „Canon Europe“
Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti geriausius ir novatoriškiausius gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti kūrybiškus vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.
„Canon“ korporatyvinė filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.
Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.