29 rugpjūčio 2012

„Canon“ išplėtė „Cinema EOS“ seriją

Bendrovė „Canon“ papildė „Cinema EOS“ seriją naujais gaminiais – 4 tūkst. vaizdo taškų raiškos kino kamera ir dviem kompaktiškais artinančiais objektyvais – EOS C500, CN-E 15,5–47 mm T2,8 L S/SP ir CN-E 30–105 mm T2,8 L S/SP. Pastarieji išplėtė „EF Cinema“ objektyvų liniją ir papildė EOS C100 ir EOS C300 kameroms skirtų priedų asortimentą.
Visas „Cinema EOS“ linijos asortimentas pirmą kartą Europai bus pristatytas rugsėjo 7-11 d. Amsterdame vyksiančioje televizinės technikos ir naujovių parodoje IBC.


„Tai stipriausias iki šiol mūsų profesionalios vizdo įrangos asortimentas. Su EOS C500 priešaky, naujaisiais artinančiais kino objektyvais bei naująja EOS C100 mes praplėtėme gaminių liniją, kuri tenkina plataus naudotojų rato poreikius – pradedant savarankiškais operatoriais ir baigiant kinematografais,“ – sakė Kieranas Magee, „Canon Europe“ profesionalams skirtos vaizdo įrangos rinkodaros direktorius.


EOS C500 – revoliucinis 4 tūkst. vaizdo taškų raiškos vaizdo filmavimas


Apie šiandien į Europos rinką išleistos naujosios skaitmeninės kameros EOS C500 su 4 tūkst. taškų (4096 x 2 160) raiška kūrimą buvo paskelbta dar 2012 m. balandį. EOS C500 pritaikyta meninių filmų ir didelės raiškos skaitmeninės medžiagos įrašymui - ji suteikia galimybę 4 tūkst. taškų raiškos vaizdus perteikti kaip RAW duomenis, skirtus įrašyti į išorinius įrenginius.


Prie EOS C500 kameros galima pritaikyti visus „Canon EF Cinema“ objektyvų serijos modelius. EF objektyvo lizdas su kino režimo užraktu palengvins objektyvų keitimą filmuojant.


EOS C500 atpažįsta ir 12 arba 10 bitų RGB 4:4:4 išėjimo signalus, skirtus filmuoti 2 tūkst. taškų (2048 x 1 080 pikseliai) raiška arba „Full HD“ raiška su išoriniu įrenginiu, ir užtikrina sodrias spalvas ir puikų suderinamumą filmuojant, pavyzdžiui, žalios spalvos fone. Ši kamera leidžia filmuoti esant iki 120p kadrų dažniui (ir 4 tūkst., ir 2 tūkst. taškų raiškos režimu) ir taip suteikia daugiau kūrybinių galimybių lėto filmavimo režimu įrašantfilmuojant didelės spartos vaizdą. „Canon“ funkcija „Log Gamma“ užtikrina aukštą filmuoto vaizdo raišką ir įvairią ekspozicijos trukmę, kuri būtina profesionaliems kinematografams.


EOS C500, kuri buvo sukurta tos pačios platformos kaip ir EOS C300 pagrindu, galima pritaikyti įvairius priedus. Joje esantis PL objektyvo jungtis leidžia naudoti standartinius objektyvus, o vaizdo kamera su EF lizdu yra pirmasis „Cinema EOS“ modelis su modifikuotu EF lizdu, kuris turi kino režimo užraktą. Tai reiškia, kad naujasis lizdas pats pasisuka, kad užfiksuotų objektyvą vietoje, todėl šia kamera kur kas paprasčiau naudotis.


Naujieji kompaktiški artinantys kino objektyvai
Keturi nauji „EF Cinema“ objektyvai sukurti taip, kad užtikrintų aukščiausią kokybę, mobilumą ir konkurencingą kainą. Plačiakampis artinantis kino objektyvas CN-E 15,5–47 mm T2,8 L S rinkoje pasirodė kartu su naujuoju artinančiu kino teleobjektyvu CN-E 30–105 mm T2,8 L S, kuriems tinka EF ir PL tipo jungtys. Visi nauji objektyvai siūlo 4 tūkst. taškų raišką, todėl puikiai tinka naudoti su „Canon“ kino kameromis EOS C500 ir EOS-1D C, kurios leidžia filmuoti 4 tūkst. taškų raiška.


Naujieji objektyvai tinka standartiniams fotoaparatams su 35 mm juostelės plotą atitinkančiu jutikliu. Visi objektyvai yra kompaktiški, lengvi ir universalaus židinio ilgio, todėl tinka filmuoti laikant vaizdo kamerą rankose. Filmavimas taps lankstesnis ir dėl tokių dizaino patobulinimų, kaip vienodas priekinis skersmuo, standartinė pagalbinės įrangos tvirtinimo padėtis ir 300 laipsnių fokusavimo eiga.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.