24 liepos 2012

„Canon” išleido pirmąjį sisteminį fotoaparatą – EOS M

Bendrovė „Canon“ pristatė kompaktišką ir lengvai naudojamą EOS serijos fotoaparatą – EOS M. Tai pirmasis bendrovės sisteminis fotoaparato modelis. Jis skirtas tiek mėgėjams, tiek ir profesionalams.
„Canon“ taip pat pristatė naujajam fotoaparatui skirtus objektyvus EF-M 22 mm f/2 STM ir EF-M 18–55 mm f/3,5–5,6 IS STM bei „EX Speedlite“ serijos blykstę „Speedlite“ 90EX. Naudojant EF-EOS M adapterį, šiam fotoaparato modeliui tinka ir kiti EF serijos veidrodinių fotoaparatų objektyvai.


DSLR kokybė


EOS M turi didelės raiškos, 18 mln. taškų APS-C hibridinį CMOS jutiklį, kurio dėka galima fotografuoti ir plakato dydžio nuotraukas. Platus dinaminio diapazono jutiklis leidžia meniškai sulieti portretų arba iš arti fotografuojamų vaizdų foną.


Galingas procesorius DIGIC5 užtikrina didesnę spartą, jautrumą ir tikslesnį spalvų perėjimą – fotoaparatas geba sparčiai fiksuoti kadrus, atkuria natūralius spalvų tonus, tokius, kaip odos atspalvis. Jautrus – nuo 100 iki 12800 (išplečiamas iki 25600) – ISO diapazonas leidžia perteikti įvairius efektus, pvz. vakaro ar nakties aplinką.


Naujajame EOS M įdiegta hibridinė autofokusavimo sistema (AF), kuri užtikrina ryškias, profesionaliai atrodančias nuotraukas bei filmuotą medžiagą net ir sudėtingomis sąlygomis.


Fotografuokite tai, ką matote ir lengvai perteikite kūrybinę viziją


Fotoaparatas EOS M turi didelės raiškos 7,7 cm  įstrižainės „Clear View II“ skystųjų kristalų ekraną – valdomas lietimu jis leidžia paprastai ir patogiai tvarkyti fiksuojamą vaizdą, pasirinkti nustatymus ar režimą.


Norit įamžinti kiekvieną iš arti fotografuojamo vaizdo detalę ar priartinti tolimą objektą kadre, rekomenduojama rinktis naująjį adapterį EF-EOS M, kuris leidžia prijungti bet kurį EF objektyvą iš didelio „Canon“ asortimento ir fotografuoti dar lanksčiau.


Su blykste „Speedlite“ galima išmėginti įvairius apšvietimo būdus, papildyti nuotraukas įdomiais efektais. Juos kurti galima pasitelkus ir skirtingus filtrus, tokius kaip žaislinio fotoaparato, granuliuoto nespalvoto ar išgaubto vaizdo efektus. Visus filtrus galima pasirinkti prieš fiksuojant vaizdą. Rezultatą patogu peržiūrėti bei efektus keisti pasirinkus nustatymą „Live View“.


EOS režimai „Movie“ ir „Video Snapshot“


EOS M pritaikytas filmuoti vaizdus – jame įdiegta Full HD raiškos filmavimo su erdviniu garsu funkcija. Režimas „Video Snapshot“ leidžia profesionaliai koreguoti nufilmuotus vaizdus, montuoti juos iš keleto kadrų ar vaizdo įrašų.


EOS sistema su specialiaisiais priedais


Kartu su fotoaparatu EOS M pristatomas ir jam specialiai pritaikytų kompaktiškų priedų asortimentas – kompaktiški „Canon“ EF objektyvai[1] EF M 18-55 mm f/3,5-5,6 IS STM ir EF M 22 mm f/2 STM, priedai ir „Speedlite“ blykstės. Beje, pastaroji bus standartinėje EOS M komplektacijoje.


Maksimali lengvo ir kompaktiško fotoaparato veikimo aprėptis yra 9 metrai, be to, su juo galima naudoti plačiakampius objektyvus. Pagrindinė belaidė funkcija leidžia valdyti daugiau blyksčių nuotoliniu būdu, todėl profesionalūs fotografai gali eksperimentuoti su įvairiais apšvietimo efektais.


Pagrindinės EOS M charakteristikos


·         18 mln. taškų APS-C hibridinį CMOS jutiklis
·         Kompaktiškas dydis
·         Išmanioji automatinė aplinkos parinkimo funkcija
·         Universalumas naudojant keičiamuosius objektyvus
·         Galimybė sustiprinti įspūdį sukuriant nesufokusuotą foną
·         Patogus lietimu valdomo ekrano naudojimas
·         Aukštos kokybės nuotraukos esant ir menkam apšvietimui
·         Full HD raiškos vaizdas su „Video stresam“ režimu
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.