11 birželio 2012

„Canon“ išleido du naujus objektyvų modelius

Bendrovė „Canon“ pristato du naujus, kompaktiškus ir lengvus objektyvus – EF-S 18-135mm f/3,5–5,6 IS STM ir EF 40mm f/2,8 STM. Juose pritaikyta naujoji žingsninio variklio technologija (STM), kuri leidžia sparčiai ir nepertraukiamai fokusuoti filmuojant judančius objektus. Šie modeliai – tai praėjusią savaitę pristatyto naujojo fotoaparato EOS 650D priedai. Objektyvai Lietuvos rinkoje pasirodys liepą.
Universalus automatinis fokusavimas fotografuojant ir filmuojant


Objektyvai EF-S 18-135 mm f/3,5–5,6 IS STM ir EF 40 mm f/2,8 STM yra tinkami tiek fotografams, kurie gali naudotis nuolatiniais rankinio fokusavimo valdikliais, tiek ir operatoriams – nauji objektyvai leidžia filmuojant vaizdą fokusuoti dar tiksliau. Abu šie objektyvai pasižymi ypač sparčiai ir tiksliai veikiančia automatinio fokusavimo funkcija, kuri palengvina spontaniškų kadrų įamžinimą išlaikant jų detalumą ir ryškumą. Tai aktualiausia fotografuojant dokumentinius, veiksmo ar kelionių vaizdus. EF-S 18-135 mm f/3,5–5,6 IS STM ir EF 40 mm f/2,8 STM fokusavimo atstumas yra labai mažas – atitinkamai 0,39 ir 0,3m, todėl fotografuojamą objekta galima labai priartinti jį išlaikant sufokusuotą.


Universalus ir efektyvaus artinimas


18–135 mm židinio nuotolį užtikrinantis EF-S 18-135 mm f/3,5–5,6 IS STM yra tinkamas fotografuoti įvairiems objektams – nuo portretų iki peizažų ir veiksmo siužetų. EF-S 18-135mm f/3,5–5,6 IS STM užtikrina aukštos kokybės nuotraukas, gaunamas naudojant ilgą išlaikymą bei turi išmaniąją 4 žingsnelių optinio vaizdo stabilizavimo funkciją. Objektyvas identifikuoja, ar fotografuojama įprastai, ar daroma panoraminė nuotrauka, ir geriausiems rezultatams pasiekti pritaiko tinkamiausią vaizdo stabilizavimo režimą. Filmuojant automatiškai, įsijungia dinaminio vaizdo stabilizavimo funkcija, kuri eliminuoja bet kokią operatoriaus judesių įtaką, todėl įrašo vaizdas lieka stabilus.


Norint subtiliai sulieti foną, kai išbandomos nedidelio lauko gylio galimybės, galima naudoti EF-S 18–135 mm f/3,5–5,6 IS STM apvalią diafragmą su elektromagnetine diafragma (EMD), kuri leidžia itin tiksliai valdyti nustatymus. Aukšta vaizdo kokybė užtikrinama kad ir kiek smarkiai būtų priartintas objektas. Tam naudojamos keturios objektyvo elementų grupės, įskaitant vieną ypač žemos sklaidos (angl. „Ultra-low Dispersion“, arba UD) ir vieną tiksliojo liejimo optikos (angl. „Precision Molded Optics“, arba PMo) elementą, skirtą chromatinei aberacijai įveikti. Daugiasluoksnė objektyvų danga „Super Spectra“ sumažina dvigubėjimo ir tviskėjimo efektus, todėl įamžintus vaizdus liks tik šiek tiek pakoreguoti.


EF 40mm f/2,8 STM – ypač plokščias prietaisas su aukšta vaizdo kokybe


Tai pirmasis „Canon“ EF plokščiasis objektyvas su fiksuotu 40mm židinio nuotoliu ir plačia f/2,8 diafragma. Universalus, kompaktiškas ir lengvas objektyvas, tinkantis portretams, reportažams, kelionėms ar peizažams įamžinti. EMD leidžia tiksliai valdyti apskritą septynių briaunų diafragmą, sukuriančią „bokeh“ (blankiojo vaizdo, gaunamo sufokusavus neryškumo zonoje esantį vaizdą) efektą, o asferiniai lęšiai su „Super spectra“ danga užtikrina optimalią vaizdo kokybę.Pagrindinės EF-S 18-135 mm f/3,5–5,6 IS STM funkcijos
· Universalus 18–135 mm artinimo diapazonas;
· Sklandus, tylus STM fokusavimas filmuojant su suderinamais fotoaparatais;
· Dinaminis vaizdo stabilizavimas, užtikrinantis sklandų filmavimą;
· Spartus automatinis fokusavimas su nuolatiniu rankiniu valdymu;
· Minimalus fokusavimo atstumas nuo 0,39 m.


Pagrindinės EF 40mm f / 2,8 STM funkcijos


· Patogi plokščia konstrukcija;
· Sklandus, tylus STM fokusavimas filmuojant su suderinamais fotoaparatais;
· Sparčiai veikianti f/2,8 maksimali diafragma, esant prastam apšvietimui;
· Artimas fokusavimas iki 0,3 m;
· Spartus, tylus automatinis fokusavimas, užtikrinantis išskirtinį ryškumą;
· Vaizdo kokybė visame kadre.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.