26 rugpjūčio 2014

„Canon“ išleidžia rašalinių verslo klasės spausdintuvų seriją, skirtą mažoms įmonėms

„Canon“ šiandien paskelbė atnaujinanti savo „SoHo“ ir mažoms įmonėms skirtų spausdinimo įrenginių asortimentą išleisdama MAXIFY įrenginių seriją. Tai nauja rašalinių verslo spausdintuvų serija, skirta mažoms įmonėms ir namų biurams, spausdinantiems daug spalvotų spaudinių. Naująją rašalinių „Canon“ spausdintuvų seriją MAXIFY sudaro keturi daugiafunkciniai įrenginiai MAXIFY MB2050, MB2350 ir MAXIFY MB5050 bei MB5350, taip pat vienfunkcinis spausdintuvas iB4050.
MB2050 ir MB2350 pritaikyti namų biuro aplinkai. Jais rekomenduojama spausdinti ne daugiau kaip 1000 puslapių per mėnesį. Modeliai MB5050, MB5350 ir iB4050 skirti mažoms įmonėms ir pritaikyti spausdinti daugiau – iki 1500 puslapių per mėnesį. Naujieji įrenginiai leidžia padidinti darbo našumą, nes jų pirmojo lapo išspausdinimo trukmė (angl. First Print Out Time, ISO-FPOT) yra vos septynios sekundės , o A4 formato spausdinimo sparta nespalvotai siekia 23 atvaizdus per minutę, spalvotai – 15 atvaizdų per minutę .


MAXIFY serijos modelyje MB5350 įdiegta naujoji „Canon“ dvipusio nuskaitymo funkcija (angl. Single Pass 2-sided Scan), leidžianti vienu metu nuskaityti abi dokumento puses. Per spausdintuvą judančio lapo priekinė ir užpakalinė pusės nuskaitomos dviem CIS jutikliais. Taip padidėja skaitymo ir kopijavimo sparta bei taupomas laikas, kai vienu kartu reikia apdoroti daug dokumentų.


Verslo klasės spalvoti rašaliniai spausdintuvai
Ypač kokybiškai spausdinantys rašaliniai MAXIFY spausdintuvai, kurių galima įsigyti už konkurencingą kainą, išsiskiria naujuoju dvigubai atsparesniu didelio tankio (angl. Dual Resistant High Density, DRHD) rašalu, sukurtu būtent šios serijos modeliams. Naujojo rašalo, pagaminto remiantis „Canon“ rašalo FINE technologija, sudėtis specialiai pritaikyta verslo dokumentams. Jis atsparus vandeniui, trinčiai ir žymekliams, todėl dokumentai būna ilgaamžiškesni. DRHD rašalas leidžia išgauti visiškai juodą tekstą ir ryškių spalvų grafinius elementus, taigi mažos įmonės gali spausdinti aukštos kokybės dokumentus už nedidelę vieno puslapio spausdinimo savikainą.


Šios serijos modeliuose įtaisytos didelės išeigos XL rašalo kasetės, todėl spalvotų spaudinių sąnaudos yra nedidelės. Namų biurams skirtais MAXIFY modeliais MB2050 ir MB2350 nekeičiant kasečių galima išspausdinti iki 1200 puslapių nespalvotai, o mažoms įmonėms skirtais MAXIFY spausdintuvais MB5050, MB5350 ir iB4050 – iki 2500 puslapių nespalvotai. Taip pavyksta sumažinti spausdintuvų prastovas. Klientai, pirkdami DRHD rašalo rinkinius, papildomai gali sutaupyti iki 15 % . Tai galimybė mažoms įmonėms sumažinti sąnaudas, nebloginant spausdinamų dokumentų kokybės.


Įrenginių suderinamumas
„Canon“ MAXIFY serijos gaminiuose diegiamos įvairiausios ryšio funkcijos, todėl jie puikiai tinka biurų erdvėms, kuriose spausdintuvus bendrai naudoja visas įmonės kolektyvas. Su „Wi-Fi“ ryšio įranga spausdinti galima tiesiai iš mobiliųjų įrenginių. „Canon“ MAXIFY įrenginių funkcija „Cloud Link“ leidžia spausdinti ir įrašyti nuskaitytus dokumentus tiesiogiai į debesijos serverius, pavyzdžiui, „Evernote“, „Dropbox“, „OneDrive“ ir „Google Drive“. Panašias funkcijas galima rasti išmaniesiems telefonams arba planšetiniams kompiuteriams skirtoje „Canon“ programėlėje „MAXIFY Printing Solutions“. Spausdintuvai taip pat pritaikyti spausdinimo iš mobiliųjų įrenginių programėlėms – „Apple AirPrint“ ir „Google Cloud Print“.


MAXIFY spausdintuvuose MB2050, MB2350, MB5050, MB5350 taip pat veikia „Canon“ nuskaitytų vaizdų siuntimo el. paštu funkcija, kuri leidžia vartotojams sutaupyti laiko ir nuskaitytus dokumentus bei prie el. laiško pridėtas nuotraukas išsiųsti tiesiogiai iš spausdintuvo.


Stebėsenos ir valdymo sąnaudos
Su naujaisiais įrenginiais galima analizuoti mažos įmonės darbuotojų spausdinimo įpročius, sudaryti naudojimo profilius ir gauti informaciją, padėsiančią suprasti, kokių priemonių reikia imtis norint mažinti spausdinimo sąnaudas. MAXIFY serijos įrenginiai turi valdymo ypatybes, įmonių savininkams teikiančias galimybę apriboti tam tikras funkcijas, pavyzdžiui, leidžia nustatyti slaptažodį spalvoto kopijavimo funkcijai. Naujieji spausdintuvai taip pat gali registruoti bendrą išspausdintų, nuskaitytų arba išsiųstų faksu dokumentų skaičių, kad būtų lengviau įsivaizduoti, kaip biuro darbuotojai naudoja įrenginį.


Įsigijimo galimybės
„Canon“ MAXIFY spausdintuvų visoje Europoje bus galima įsigyti nuo 2014 m. spalio.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.