6 sausio 2015

„Canon“ išleidžia naujus „PowerShot“ ir IXUS serijos modelius

„Canon“ pristatė septynis naujus „PowerShot“ ir IXUS serijos modelius. Komplektą sudaro trys didelės priartinimo gebos „PowerShot“ fotoaparatai, trys kompaktiški IXUS fotoaparatai bei kūrybiškiems sprendimams pritaikomas PowerShot N2.
Užfiksuotos akimirkos, kad ir kur būtumėte
 „Canon“ tarpinio modelio fotoaparate „PowerShot SX530 HS“  įdiegta 50 k. optinio priartinimo (100 k. – su „ZoomPlus“) funkcija. Tuo tarpu „PowerShot SX710 HS“ artina 30 k., o „PowerShot SX610“ – 18 k. Naujuosiuose fotoaparatuose taip pat veikia automatinė priartinimo funkcija, kurios dėka objektai išliks kadre, nes žmonių skaičius ir reikiami priartinimo nustatymai parenkami automatiškai. Be to, išmanioji vaizdo stabilizavimo funkcija užtikrina švarų ir aiškų vaizdą. Nuotraukas ir „Full HD“ raiškos vaizdo įrašus naudojantis integruotu belaidžiu ryšiu ir NFC funkcija galima perkelti į išmanųjį telefoną ir planšetinį kompiuterį.
Kūrybiškumas kitaip – „PowerShot N2“
Fotoaparatas „PowerShot N2“ išsiskiria simetriška kvadrato formos konstrukcija. Fotoaparatas dėl pažangios priartinimo funkcijos ir objektyvų žiedų leidžia fotografuoti įvairiausiais kampais. Be to, į „PowerShot N2“ įtaisytas naujas jutiklinis 180 laipsnių kampu pakreipiamas ekranas. Vienas iš šio ekrano privalumų – asmenukės funkcija, leisianti peržiūrėti būsimą kadrą bet kokiu kampu. Fotoaparate veikia  „Creative Shot“ režimas, kuris paįvairins įprastą fotografavimą. Išmanioji technologija, išanalizavusi objektą, nufilmuoja trumpus
vaizdo įrašus, išsiskiriančius įvairiu kadrų dažniu ir skirtingais efektais. 
Plonas, stilingas ir kompaktiškas – fotografuokite bet kur
Nauji serijos modeliai IXUS 160, IXUS 165 bei IXUS 170 lengvai telpa į kišenę ir yra mažiausi iš dabartinių „Canon“ fotoaparatų. IXUS 170 artina 12 kartų, o su IXUS 160 IXUS 165 optiškai priartinti fotografuojamą objektą galima 8 kartus. Visi trys fotoaparatai išsiskiria 20,0 MP jutikliu, skirtu detalioms nuotraukoms gauti; su funkcija „Smart Auto“ fotoaparato nustatymai parenkami automatiškai. „Creative Filters“ nudžiugins kūrybiškais rezultatais.


Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.