10 sausio 2013

„Canon“ išleidžia du patikimus aukštos kokybės gamybinius skaitytuvus darbo našumui padidinti

Vaizdo sprendimų srities lyderė „Canon Europe“ išleido du naujus didelės spartos A3 formato gamybinius skaitytuvus, kuriuos naudodamos organizacijos galės greitai ir patikimai apdoroti didžiulius kiekius dokumentų. Naujieji skaitytuvai „imageFORMULA“ DR-G1100 ir DR-G1130 ypač tinka centralizuotoms nuskaitymo operacijoms atlikti, pvz., organizacijų skaitmenizuotuose korespondencijos skyriuose ir specializuotuose nuskaitymo paslaugų biuruose.
Šie prietaisai patrauklūs ir finansinių paslaugų, teisės arba sveikatos priežiūros sektorių įmonėms, kuriose reikia nuskaityti ir konvertuoti didelius kiekius dokumentų, kad šie būtų įrašyti skaitmeniniu formatu ir suarchyvuoti.


Naujieji skaitytuvai „imageFORMULA“ DR-G1100 ir DR-G1130 padidina darbo našumą, nes jų nuskaitymo sparta atitinkamai yra iki 200 ir 260 atv./min. Abu turi po 500 lapų automatinį dokumentų tiektuvą, leidžiantį sparčiai ir patikimai apdoroti didžiulį kiekį dokumentų per vieną operaciją. Skaitytuvų „imageFORMULA“ DR-G1100 ir DR-G1130 kasdienis planinis darbo ciklas – atitinkamai iki 25 000 ir 30 000 puslapių.


Pasak „Canon Europe“ Europos dokumentų nuskaitymo sprendimų padalinio direktoriaus Seano Suematsu: „Informacijos apdorojimo ir paskirstymo paspartinimas popierinius dokumentus paverčiant skaitmeninėmis laikmenomis – vis dar labai svarbi sritis organizacijoms, kurios ieško būdų padidinti savo veiklos našumą. Todėl daugelis organizacijų, valdančių didelius kiekius popieriuje užfiksuotos informacijos, steigia skaitmenizuotus korespondencijos skyrius, kuriuose dokumentus galima efektyviau nuskaityti ir apdoroti. Tokiomis sąlygomis būtinas spartus ir patikimas nuskaitymas.“


Naujieji skaitytuvai sukurti galvojant apie vartotoją, todėl numatyta galimybė tiekti dokumentus iš priekio ir funkcionalus U formos dokumentų tiekimo kelias, kad būtų patogu dirbti sėdint.


Skaitytuvai „imageFORMULA“ DR-G1100 ir DR-G1130 pasižymi aukštos kokybės vaizdo apdorojimo funkcijomis, įskaitant rašmenų paryškinimą, užtikrinantį geresnį optinį ženklų atpažinimą (OCR), ir dviejų režimų išvestį dviem išvesties formatams apdoroti. Į šiuos skaitytuvus įdiegiama ir pasirinktinių funkcijų, pvz., funkcija „Post-imprinter“ (tekstiniai duomenys išspausdinami kitoje atvaizdo pusėje), brūkšninio kodo modulis ir pataisų kodo dekoderis, teikiančių papildomų valdymo ir veiksmų automatizavimo galimybių.


Abiejų šių skaitytuvų funkcijas galima praplėsti dar labiau – prijungus skaitytuvo „Canon imageFORMULA Flatbed“ 201 arba 101 modulį galima nuskaityti A3 arba A4 formato surištą medžiagą ir knygas.


Skaitytuvų „imageFORMULA“ DR-G1100 ir DR-G1130 Europoje įsikūrusiose „Canon“ prekybos vietose ir iš įgaliotųjų platinimo partnerių bus galima įsigyti nuo 2013 m. sausio.


Apie „Canon Europe“
„Canon Europe“ yra Japonijos bendrovės „Canon Inc.“, kuri yra viena pasaulio vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, dukterinė bendrovė.


„Canon Europe“ dirba dviejose tikslinėse rinkose: verslo sprendimų (IT plėtojimas, sprendimai ir paslaugos biurams bei įmonėms, užsiimančioms profesionaliu spausdinimu) ir vaizdo apdorojimo technologijų (fotoaparatai, vaizdo kameros, spausdintuvai, skaitytuvai, fakso aparatai ir daugiafunkciniai įrenginiai).


„Canon Europe“ taip pat tiekia pramoninius gaminius, tarp jų transliavimo lęšius, puslaidininkius ir medicininę įrangą. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 13 tūkstančių specialistų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.