9 vasario 2015

„Canon“ gaminių asortimentą papildė EOS M3 – sisteminiu kompaktiniu fotoaparatu

„Canon“ išleido naują fotoaparatą EOS M3. Tai didelių galimybių kompaktinis sistemins fotoaparatas. EOS M3 veikia pirmasis „Canon“ 24,2 megapikselio APS-C CMOS jutiklis ir kompanijos pažangiausias vaizdo procesorius DIGIC 6. Ši sistema užtikrina aukščiausią nuotraukų ir „Full HD“ raiškos vaizdo įrašų kokybę. Fotoaparate įdiegta naujoji technologija „Hybrid CMOS AF III“ ir 49 taškų AF sistema, todėl automatinio fokusavimo funkcija veikia ypač sparčiai.
Delne telpantis aparatas ir didelės galimybės
Dėl fotoaparate EOS M3 įtaisyto 24,2 MP jutiklio kiekviena nuotrauka bus aiški, sodrių spalvų ir ypač detali. Blėstant šviesai ir leidžiantis sutemoms praverčia fotoaparato jutiklis, kurio ISO diapazonas yra nuo 100 iki 12 800. Net esant prasčiausiam apšviestumui gaunamos ryškios, tikroviškos ir beveik neturinčios vaizdo triukšmo nuotraukos.
Dėl fotoaparate EOS M3 įdiegtos 49 taškų AF sistemos ir inovacinės technologijos „Hybrid CMOS AF III“ jis fokusuoja žaibiškai, 6,1 karto sparčiau už pirmąjį modelį EOS M.
Kultinis EOS dizainas ir valdikliai
Fotoaparato EOS M3 korpusas yra ergonomiškos konstrukcijos, todėl jį ypač patogu laikyti. Lengvai pasiekiamais valdikliais, įskaitant ekspozicijos kompensavimo rankenėlę, pagrindinę valdymo rankenėlę ir programuojamuosius mygtukus, galima paprastai keisti fotografavimo nustatymus.
Fotoaparatas turi didelį, 7,5 cm (3,0 col.) įstrižainės, jutiklinį skystųjų kristalų ekraną, kurį galima pakreipti 180 laipsnių kampu į viršų ir 45 laipsnių kampu žemyn. Ekranas valdomas intuityvia „Canon“ parinkčių sistema, veikiančia EOS skaitmeniniuose veidrodiniuose fotoaparatuose.
Aparatas pritaikytas EF-M objektyvams, įskaitant plokščiuosius ir reguliuojamo židinio modelius.
Naudojant režimą „Creative Assist“, fotoaparatą EOS M3 galima valdyti naudojant jutikliniame ekrane rodomą sąsają. Fotografuojant galima matyti, kaip atrodys nuotrauka pritaikius vieną ar kitą efektą.
Aukštos kokybės vaizdo įrašai
Su EOS M3 filmuojama „Full HD“ raiška; galima rinktis iš 24p, 25p ir 30p kadravimo greičių bei filmuoti MP4 formatu. Dėl „Hybrid CMOS AF III“ technologijos ir jos nepertraukiamo automatinio fokusavimo funkcijos vaizdo įrašai bus tinkamai sufokusuoti. Funkcija „Touch AF“ suteikia galimybę pasirinkti AF taškus skystųjų kristalų ekrane net objektams judant ir sukurti profesionaliems vaizdo įrašams prilygstančius kintamos fokusuotės efektus. Įrašo nustatymams valdyti rankiniu būdu pritaikytas „Manual Movie“ režimas.
Laisvė valdyti fotoaparatą ir dalintis vaizdais
EOS M3 fotoaparatu nuotraukas galima perkelti į kitus įrenginius ar dalintis jomis naudojant „Wi-Fi“ bei NFC technologiją. Naudojant naująją programėlę „Camera Connect“ galima filmuoti nuotoliniu būdu valdant svarbiausias fotoaparato funkcijas. Su funkcija „Dynamic NFC“ galima vienu prisilietimu perkelti vaizdus į išmaniuosius įrenginius. Naudojant automatinio sinchronizavimo parinktį visus vaizdus galima iškart perkelti į „Canon“ virtualią duomenų saugyklą irista.
EOS M3 fotoaparatas prekyboje turėtų pasirodyti gegužės mėnesį. Rekomenduojama Įrenginio kaina kartu su objektyvu EF-M18-55mm IS STM yra 799 eurai.
Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.