31 kovo 2015

„Canon“ dvyliktus metus iš eilės yra skaitmeninių fotoaparatų rinkos lyderė

„Canon Inc.“ pagal gamybos mastą dvyliktus metus iš eilės pirmauja skaitmeninių fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais  pasaulio rinkoje.
„Canon“ išsiveržė į priekį 2003 m. , kai skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai buvo rinkos naujiena, o ji kaip tik tuo metu išleido novatorišką fotoaparatą EOS 300D. EOS 300D tapo tikrų tikriausia naujove, nes vartotojams už konkurencingą kainą buvo pasiūlytas kompaktiškas, lengvas ir patrauklaus dizaino gaminys. Nuo tada „Canon“ nenustoja ieškoti naujovių ir kurti tokius gaminius, kaip profesionalams skirti EOS-1D serijos fotoaparatai bei EOS 5D serija. Kartu su pastarąja serija vartotojams buvo pristatytas viso kadro jutiklis su filmavimo funkcija.
2014 m. rugsėjo mėn., „Canon“ išleido fotoaparatą „EOS 7D Mark II“, skirtą pažengusiems fotografijos mėgėjams, kuris išsiskiria sparčiojo fotografavimo funkcija (10 kadrų per sekundę) bei puikia automatinio fokusavimo kokybe. 2015 m. vasario mėnesį „Canon“ fotoaparatų kolekcija buvo papildyta penkiais naujais modeliais. Tarp jų – EOS 5DS ir 5DS R, kurie pasižymi didžiausia vaizdo raiška tarp šiuo metu rinkoje esančių skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų su 35 mm viso kadro jutikliu . Taip pat, vasarį buvo pristatyti EOS 760D ir EOS 750D, du pradedantiesiems skirti skaitmeniniai veidrodiniai fotoaparatai. Bei EOS M3 – kompaktiškas skaitmeninis fotoaparatas.
„Canon“ neseniai  šventė dar vieną svarbų įvykį – pagaminta jau 100 milijonų EF serijos keičiamųjų objektyvų, skirtų EOS fotoaparatams. Plačiame „Canon“ EF objektyvų asortimente šiuo metu siūlomi net 97 skirtingi objektyvai .
Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.