22 rugsėjo 2014

„Canon“ atnaujino vaizdų tvarkymo platformą „irista“

„Canon“ atnaujino vaizdų tvarkymo platformą „irista“. Platforma, kuri veikia virtualios saugyklos pagrindu, pristatyta birželio mėnesį. Atnaujinta „irista“ papildyta įvairiomis naujomis funkcijomis: dabar ja paprasčiau naudotis planšetiniuose kompiuteriuose, platformoje galima susikurti nuotraukų knygą (angl. Photo Book), ji turi tiesioginį ryšį su „Canon“ fotoaparatais, kuriuose veikia belaidis ryšys.
~~Fotoaparatuose, turinčiuose belaidį ryšį, bus galima nuotraukas kelti tiesiai į „irista“ platformą. Nuo 2014 m. gruodžio atnaujinta platforma veiks su daugeliu įrenginių ir bus pritaikyta įvairiausiems populiariems „iOS“ ir „Android“ planšetiniams kompiuteriams. Patobulinus vartotojo sąsają visomis „irista“ funkcijomis bus galima naudotis ir planšetiniuose kompiuteriuose. Atnaujinta „irista“ platforma atitiks įvairaus dydžio ekranus.
„irista“ susieta su „Adobe Lightroom“ programa. Su „Lightroom“ pataisytus vaizdus bus galima įrašyti tiesiogiai į „irista“. Platformoje veiks ir kitos „Lightroom“ funkcijos, pavyzdžiui, XMP formato duomenų publikavimas, XMP duomenų paieška, leidžianti filtruoti vaizdus pagal „Lightroom“ metaduomenis, ir pakartotinai programoje „Lightroom“ pataisytų nuotraukų sinchronizavimas.
Taip pat nuo gruodžio mėnesio platformoje „irista“ iš saugomų nuotraukų bus galima kurti nuotraukų knygas. Tereikės pasirinkti norimus vaizdus, dizaino reikalavimus bei pateikti užsakymą. Taip pat bus galima vaizdus spausdinti tiesiai iš „irista“ platformos.
Pradinėje pakopoje siūloma 10 GB talpos nemokama laikmena, o pažengę entuziastai arba naudotojai profesionalai, kuriems reikia daugiau vietos, gali rinktis iš dviejų išplėstinės talpos variantų. Galima rinktis 50 ir 100 GB pakopas, kurių kainos už mėnesį ir metus nurodytos žemiau:
• Iki 50 GB – 4,99 € už mėnesį arba 49,00 € už metus
• Iki 100 GB – 10,99 € už mėnesį arba 109,00 € už metus


Jei norite užsiregistruoti, apsilankykite svetainėje www.irista.com
 
Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.