6 vasario 2013

„Canon“ atnaujino namų biurams skirtų spausdintuvų asortimentą keturiais daugiafunkciniais įrenginiais

Šiandien „Canon“ paskelbė apie atnaujinamą PIXMA MX spausdintuvų seriją, kurią papildė keturiais naujais daugiafunkciniais įrenginiais – PIXMA MX395, MX455, MX525 ir MX925 Šie modeliai atitinkamai pakeičia modelius PIXMA MX375, MX435, MX515 ir MX715/MX895. Dideliu našumu ir modernia programine įranga pasižymintys namų biurų įrenginiai spausdina, kopijuoja, nuskaito, siunčia faksogramas ir turi automatinę dokumento tiekimo funkciją.
Didesnis našumas


PIXMA MX925 turi patobulintą aparatinę įrangą: spausdintuve yra du priekiniai popieriaus dėklai, kuriuose telpa iki 250 paprasto popieriaus ir iki 20 fotopopieriaus lapų. Šie dėklai pravers vykdant didesnės apimties spaudos darbus. Palyginti su ankstesniu modeliu, padidėjo PIXMA MX925 spausdinimo greitis: spalvoti A4 formato dokumentai spausdinami 10 atv. / min., o nespalvoti – 15 atv. / min. greičiu.


Dėl visiškai integruoto 30 lapų automatinio dokumentų tiektuvo (ADF), kuris įmontuotas spausdintuvuose PIXMA MX395, MX455 ir MX525, dokumentus nuskaityti arba nukopijuoti galima paprastai ir greitai. PIXMA MX925 modelio spausdintuvas turi spartesnį 35 lapų ADF. Spausdintuvuose PIXMA MX525 ir MX925 taip pat įdiegta „Canon“ automatinė dvipusio spausdinimo funkcija, kuri leidžia taupyti popierių ir sparčiai spausdinti.


Visi modeliai turi didelį spalvotą ekraną, per kurį tiesiogiai pasiekiamos nuotolinės išteklių valdymo paslaugų programos. Tuo tarpu dviejų formatų skydelis skirtas spausdinti, kopijuoti, nuskaityti dokumentus ar siųsti faksogramas tiesiai iš įrenginio.


„Canon“ PIXMA MX serijos spausdintuvams skirtos papildomos didelės talpos XL rašalo kasetės leis spausdinti tokios pačios kokybės dokumentus kaip ir su įprastinėmis kasetėmis, tačiau mažesnėmis sąnaudomis. Be to, PIXMA MX925 yra pirmasis „Canon“ spausdintuvas su pasirenkama XXL pigmentinio juodo rašalo talpykla. Ši talpykla leis išspausdinti iki 1000 lapų A4 formato dokumentų.


Moderni programinė įranga


PIXMA MX biuro spausdintuvų kategorijos naujiena – įdiegta „Canon“ programinė įranga „My Image Garden“. Tai vienoje platformoje į paprastą naudoti sąsają sujungta visa ankstesniuose „Canon“ PIXMA spausdintuvuose naudota programinė įranga.


Su „My Image Garden“ biuro darbus bus galima atlikti namuose. Vienas iš šios programinės įrangos privalumų yra galimybė supaprastinti dokumentų nuskaitymo procesą. Tai padaryti padės automatinio, nuotraukų ir dokumentų nuskaitymo bei sujungimo parinktys. Naujaisiais spausdintuvais dokumentus galima nuskaityti tiesiai į nuotolinę išteklių valdymo sistemą (cloud), pvz., „DropBox“ ir „Evernote“. Dokumentus galima papildomai apsaugoti sukūrus jų PDF versijas su slaptažodžiais.


Įrenginiai su ryšio funkcijomis


Spausdintuvus PIXMA MX455, MX525 ir MX925 galima prijungti prie kitų įrenginių, įskaitant galimybę spausdinti iš išmaniųjų telefonų ir planšetinių kompiuterių per sistemoms „Android“, iOS ir „Windows RT“ skirtą „Canon“ programėlę „Easy-PhotoPrint“. Integruota „Wi-Fi“ sąsaja leidžia spausdintuvus bendrai naudoti su keliais namų arba mažo biuro kompiuteriais. Modeliai MX525 ir MX925 suderinti su paslauga „PIXMA Cloud Link“, todėl atpažįsta ir paslaugą „Google Cloud Support“. Su šia paslauga galima nuotoliniu būdu iš interneto spausdinti „Google Docs“ arba „Gmail“ priedus – JPEG arba PDF formato failus. O su „PIXMA Cloud Link“ galima tiesiogiai pasiekti internetinius nuotraukų albumus ir kitus spaudinių šablonus, pvz., kalendorius. PIXMA MX455, MX525 ir MX925 turi USB jungtį, todėl failus, nuskaitytus PDF ir JPG formatu, bei faksogramų kopijas galima įrašyti į USB atmintinę.


Įsigijimo galimybės


Nuo 2013 m. kovo mėn. PIXMA MX395, MX455, MX525 ir MX925 bus galima įsigyti visoje Europoje, Viduriniuose Rytuose ir Afrikoje.


Pagrindinės PIXMA MX395 funkcijos:
- 30 psl. automatinis dokumentų tiektuvas
- Didesnis spaudinių skaičius naudojant XL kasetes
- Spartus vienspalvis ir spalvinis spausdinimas
- A4 kopijos greitis – apie 23 sekundės
- Spartus PDF formato sukūrimas
- Teksto nuskaitymas iš PDF ir JPEG failų
- Nuskaitymas į nuotolinę išteklių valdymo sistemą
- „Easy-Web Print EX“ programinė įranga


Pagrindinės PIXMA MX455 funkcijos:
- „Wi-Fi“ ryšio sąsaja
- Didesnis spaudinių skaičius naudojant XL kasetes
- 30 lapų automatinis dokumentų tiektuvas
- Spausdinimas ir nuskaitymas naudojant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius
- Suderinamumas su „Apple AirPrint“
- Tiesioginis nuskaitymas į USB atmintinę
- Spartus PDF formato sukūrimas
- Nuskaitymas į nuotolinę išteklių valdymo sistemą
- Spausdinimo galimybė naudojantis internetu


Pagrindinės PIXMA MX525 funkcijos:
- Daugiafunkcinis biuro įrenginys su „Wi-Fi“ ir interneto ryšio funkcija
- 30 lapų automatinis dokumentų tiektuvas ir dvipusio spausdinimo funkcija
- Didesnis spaudinių skaičius naudojant XL kasetes
- 6,2 cm TFT ekranas
- Suderinamumas su „Google Cloud Print“
- Spausdinimas ir nuskaitymas naudojant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius
- Suderinamumas su „Apple AirPrint“
- Nuskaitymas į interneto serverius


Pagrindinės PIXMA MX925 funkcijos:
- Galingas daugiafunkcinis biuro įrenginys
- 35 lapų dvipusis automatinis dokumentų tiektuvas
- Aukščiausios kokybės spaudiniai naudojant 5 atskiras rašalines
- XL ir XXL rašalo kasetės parinktis
- 250 lapų popieriaus dėklas
- Spausdinimas ir nuskaitymas naudojant išmaniuosius telefonus ir planšetinius kompiuterius
- Suderinamumas su „Apple AirPrint“
- 7,5 cm TFT ekranas
- Suderinamumas su „Google Cloud Print“
- Dvipusio spausdinimo funkcija
- Tiesioginis spausdinimas ant kompaktinių diskų
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.