25 vasario 2014

„Canon“ atnaujina funkcijas ir pristato nuotolinį pultelį, skirtą profesionalioms vaizdo kameroms

„Canon“ papildė profesionalams skirtų gaminių liniją nauju laidiniu nuotolinio valdymo prietaisu – „Canon“ nuotolinio valdymo pultu RC-V100, pritaikytu profesionalams skirtoms vaizdo kameroms. Taip pat pristato programinės aparatinės įrangos atnaujinimus, kurie naujomis funkcijomis papildys „Canon“ EF ir „Cinema“ objektyvus bei „Cinema EOS“ kameras.
RC-V100 pultas vidines kameros funkcijas leidžia pasiekti naudojantis įprastu valdymo meniu ir turi vartotojo sąsają, teikiančią galimybę reguliuoti tokius bendruosius nustatymus kaip vyzdinė diafragma, mastelio keitimas ir baltos spalvos balansas; reguliuoti galima ir kitus nustatymus, tokius kaip gama kreivės viršutinė dalis ir gama kreivės pradžios taškas. Pagrindiniai nustatymai valdomi keturiais mygtukais, kurie atliekas tas pačias operacijas kaip ir ant kamerų korpuso esantys 1–4 mygtukai.
„Klientai mus įkvepia savo kūrybiškumu ir troškimu naudoti mūsų gaminius naujais, dar neišmėgintais būdais, kurie net ir mums patiems kartais būna netikėti. Norime puoselėti tą kūrybiškumą dar labiau išplėsdami filmavimo galimybes – taip atsirado ir naujasis „Canon“ nuotolinio valdymo pultas RC-V100. Mūsų klientų atsiliepimai mums yra neįkainojami, todėl tikimės, kad šis gaminys padės vartotojams įgyvendinti savo viziją“, – pasakojo Kieranas Magee, „Canon Europa“ profesionalams skirtų gaminių rinkodaros direktorius.
„Canon“ laidinis nuotolinio valdymo pultas RC-V100 tinkamas naudoti su „Canon“ profesionalams skirtomis vaizdo kameromis ir „Cinema EOS“ kameromis, įskaitant XF300 seriją, EOS C100, EOS C300 ir EOS C500. Kad naująjį nuotolinio valdymo pultą būtų galima naudoti su ankstesniais modeliais, reikia įdiegti nemokamą programinės aparatinės įrangos atnaujinimą.
Nemokamas programinės aparatinės įrangos atnaujinimas netrukus leis į EOS C100 įdiegti nepertraukiamo įrašymo funkciją: vartotojai galės filmuoti be pertraukos  ir pradžios bei pabaigos žymes galės nustatyti pačioje kameroje. Tokiu būdu montuojant vaizdo medžiagą, pasirinktus momentus bus galima pasirinkti iš karto. Be to, galimybė filmuoti be pertraukos, ypač įamžinant tokius reikšmingus įvykius kaip vestuvės, leis vartotojams išsaugoti tas akimirkas, kurios galbūt nebūtų buvusios užfiksuotos, arba, pakoregavus pažymėtus kadrus, užtikrins geriausią galutinį rezultatą. Norint iki galo išnaudoti nepertraukiamo įrašymo galimybes reikalinga NLE programinė įranga; pasirodymo rinkoje metu šia funkcija leis naudotis „Grass Valley“ programine įranga „EDIUS Pro 7“. 
„Canon“ pranešė, kad bus pristatytas ir mokamas atnaujinimas, kuris leis profesionalams skirtoje EOS C300 filmavimo kameroje įdiegti dvigubo pikselio CMOS AF funkciją. Dvigubo pikselio CMOS AF funkcija – tai „Canon“ sukurta novatoriška technologija, kuri, užtikrina sklandų, spartų bei efektyvų nepertraukiamą fokusavimą vaizdo kamerose su dideliu jutikliu.
„Canon“ taip pat pristato periferinio apšvietimo koregavimo funkciją , kurią įdiegė į objektyvus CN-E35mm T1.5 L F ir EF-S55-250mm F4-5.6 IS STM. Objektyvai yra pritaikomi EOS C100, EOS C300 ir EOS C500 kameroms. Periferinio apšvietimo koregavimo funkcija subalansuoja apšvietimą, dėl objektyvo savybių ar fotografavimo sąlygų suprastėjantį vaizdo kampuose.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.