21 rugpjūčio 2014

„Canon“ atnaujina PIXMA bei „CanoScan“ asortimentą

„Canon“ atnaujina PIXMA spausdintuvų, skirtų naudoti namuose, asortimentą išleisdama keturis daugiafunkcinius rašalinius spausdintuvus PIXMA MG2950, MG5650, MG6650, MG7550 ir nešiojamąjį spausdintuvą PIXMA iP110. Su naujaisiais įrenginiais galima ne tik lengvai pasiekti debesijos serveryje laikomas nuotraukas ir dokumentus, bet ir spausdinti naudojantis NFC (artimojo nuotolio) belaidžiu ryšiu. Taip pat šiandien „Canon“ seriją „CanoScan“ papildė dviem naujais skaitytuvais LiDE 120 ir LiDE 220, išsiskiriančiais nuskaitytų vaizdų įrašymo į debesijos serverį funkcija ir didele raiška.
Naujausiuose „Canon“ PIXMA įrenginiuose įdiegta NFC technologija, kuri veikia naudojantis PIXMA funkcija „Touch & Print“, leidžiančia spausdinti ir skaityti išmaniuosius įrenginius.
„Canon“ taip pat atnaujino PIXMA funkciją „Cloud Link“. Ši PIXMA funkcija, kurią galima naudoti išmaniojo programėlėje „PIXMA Printing Solutions“ arba tam pritaikytame spausdintuvo TFT ekrane, leidžia prisijungti ne tik prie „Google Drive“ ir „OneDrive“, bet ir prie socialinių tinklų, pavyzdžiui, „Facebook“, „Evernote“ ir „Twitter“. PIXMA MG5650, MG6650 ir MG7550 spausdintuvuose galima nuskaitytus vaizdus įrašyti JPG ir PDF formatu į „DropBox“, „Google Drive“ ir kitus debesijos paslaugų serverius, naudojant spausdintuvo meniu arba išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose įdiegtą programėlę „PIXMA Printing Solutions“. „Canon“ taip pat pristatė nuskaitytų vaizdų siuntimo el. paštu funkciją, įdiegtą PIXMA modeliuose MG5650, MG6650 ir MG7550, kuri leis vartotojams prie el. laiško pridėtas nuotraukas išsiųsti tiesiogiai iš spausdintuvo.
„Canon“, siekdama patobulinti spausdinimo iš planšetinių kompiuterių funkcionalumą, atnaujino programėlę „PIXMA Printing Solutions“. Programėlėje nuo šiol veikia „Easy Photo Print+“ funkcija. Ji leidžia planšetiniame kompiuteryje taisyti ir lengvai spausdinti įrenginyje arba debesijos serveryje įrašytas nuotraukas. Programoje pateikiami šablonai atvirukams, kalendoriams ir koliažams kurti. 
Išmanusis PIXMA MG7550
PIXMA MG7550, keičiantis dabartinį modelį MG7150, yra aukščiausios klasės daugiafunkcinis šešių rašalo kasečių spausdintuvas su 8,8 cm įstrižainės liečiamuoju ekranu ir jutikliniu skydeliu. „Canon“ sukurta unikali „Intelligent Touch System“sistema bei „Wi-Fi“ ir eterneto ryšio įranga leidžia išnaudoti visas išmaniųjų įrenginių spausdinimo ir nuskaitymo galimybes naudojant debesijos serverius ir NFC technologiją.
Spausdintuve PIXMA MG7550 įdiegta šešių spalvų – dviejų atspalvių juodos, žydros, rausvai raudonos, geltonos ir pilkos – rašalo sistema. Spausdinimo raiška yra 9600 taškų colyje, nuotraukos spausdinamos be paraščių.
Puikios spausdinimo galimybės namų sąlygomis su MG6650 ir MG5650
Modeliuose MG6650 ir MG5650, kurie atitinkamai keičia PIXMA spausdintuvus MG6450 ir MG5550, įrengtos penkios atskiros rašalo kasetės. Jie skirti vartotojams, pageidaujantiems namuose spausdinti tiek aukštos kokybės dokumentus, tiek nuotraukas. Abiejuose spausdintuvuose įdiegta „Wi-Fi“ ryšio įranga, todėl galima naudoti įvairias belaidžio spausdinimo funkcijas – nuo suderinamumo su „Canon“ programėle „PIXMA Printing Solutions“, veikiančia „iOS“ ir „Android“ operacinėse sistemose, iki spausdinimo iš fotoaparatų su „Wi-Fi“ ryšio funkcija. Jie taip pat pritaikyti programėlėms „Apple AirPrint“ ir „Google Cloud Print“.
PIXMA modelyje MG6650 įrengtas 7,5 cm įstrižainės jutiklinis TFT ekranas, o modelyje MG5650 – tokio pat tipo, tik 6,2 cm ekranas. Abiejų įrenginių ekranuose pateikiamas spausdintuvo meniu ir funkcijos, todėl spausdinti ir nuskaityti tiesiogiai iš įrenginio ypač paprasta. Modelis MG6650 suderinamas su NFC technologija, veikiančia išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose.
PIXMA MG2950 – kompaktiškas įrenginys su ryšio funkcijomis
PIXMA MG2950 modelyje veikia „Wi-Fi“ ryšio funkcija. Juo galima spausdinti ir nuskaityti dokumentus ir nuotraukas iš įvairių įrenginių, o naudojant PIXMA funkciją „Cloud Link“, spausdinti debesijos serveryje laikomus dokumentus. Modelyje MG2950 taip pat įdiegtas prieigos taško režimas (angl. Access Point Mode), leidžiantis sudaryti tiesioginį ryšį su belaidžiais įrenginiais be interneto ryšio.
Spausdinimas keliaujant – PIXMA iP110
PIXMA iP110 yra plonas vienfunkcinis įrenginys. Modelyje iP110, kuris keičia dabartinį iP100, įdiegta daug naujų ryšio funkcijų, įskaitant „Wi-Fi“ ir spausdinimą iš debesijos serverių. Jis taip pat pritaikytas programėlėms „Google Cloud Print, „Apple Air Print“ ir „Canon“ programėlei „PIXMA Printing Solutions“.
9600 taškų colyje raiška pasižymintis iP110 spausdintuvas spalvotus spaudinius gali spausdinti 5,8 atvaizdo per minutę greičiu, o vienspalvius – 9 atvaizdų per minutę sparta. Išspausdinti 10 x 15 cm formato nuotrauką be paraščių užtrunka maždaug 51 sekundę.
„CanoScan“ LiDE 120 ir LiDE 220 – aukštos kokybės spausdinimui
„CanoScan LiDE 120“ pakeičia dabartinį LiDE 110. Jame įrengtas CIS jutiklis, užtikrinantis nuskaitymą 2400 x 4800 taškų colyje raiška ir leidžiantis sukurti A4 formato 300 taškų colyje raiškos atvaizdą per 16 sekundžių.
„CanoScan“ modelyje LiDE 220, keičiančiame LiDE 210, įtaisytas papildomas penktasis EZ mygtukas, kurį naudojant galima sukurti daugiau nei vieno puslapio PDF dokumentą nesinaudojant kompiuteriu. LiDE 220 taip pat užima mažiau vietos ant stalo, nes jis turi stovą, leidžiantį skaitytuvą pastatyti stačiai. Įrenginyje įtaisytas CIS jutiklis, užtikrinantis skaitymą 4800 x 4800 taškų colyje raiška ir leidžiantis sukurti A4 formato 300 taškų colyje raiškos atvaizdą per 10 sekundžių.
Abiejuose skaitytuvuose yra USB jungties prieiga. Juose įdiegtoje programinėje įrangoje yra tokių funkcijų kaip, pavyzdžiui, „Auto Document Fix“ ir „Auto Photo Fix II“, bei paprasta naudoti sąsaja, kurioje yra automatinio nuskaitymo mygtukas „Auto Scan“. Abu skaitytuvai gali nuskaitytus vaizdus per kompiuterį įrašyti į debesijos serverį.
Įsigijimo galimybės
• PIXMA MG6650, MG5650, MG2950 bei „CanoScan“ LiDE 120 ir LiDE 220 bus pradedama prekiauti nuo 2014 m. rugsėjo.
• PIXMA MG7550 ir iP110 bus galima įsigyti nuo 2014 m. spalio.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.