25 balandžio 2013

„Canon“ 10 metų iš eilės užima didžiausią skaitmeninių fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais rinkos dalį

„Canon Inc.“ paskelbė, kad bendrovės skaitmeniniai fotoaparatai su keičiamaisiais objektyvais (skaitmeniniai veidrodiniai ir kompaktiniai sisteminiai fotoaparatai) 10 metų – nuo 2003 iki 2012 – užima didžiausią skaitmeninių fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais pasaulio rinkos dalį.
„Canon“ taip pat gamina kitas svarbiausias fotoaparatų su keičiamaisiais objektyvais sudedamąsias dalis – CMOS vaizdo jutiklius ir vaizdo procesorius. Pažangiausios šios srities technologijos įdiegtos į serijos EOS-1D gaminius.
 
2003 m. „Canon“ pristatė kompaktišką, lengvą ir paprastą naudoti fotoaparatą „EOS 300D Digital“. Šis modelis ne tik paskatino pasaulinės skaitmeninių veidrodinių fotoaparatų rinkos augimą, bet ir padėjo kompanijai užimti didžiausią šios rinkos dalį. EOS 5D serija buvo pirmoji, kuriai pradėta taikyti vaizdo įrašymo skaitmeniniais fotoaparatais technologija.
 
2012 m. „Canon“ paminėjo sistemos EOS pristatymo 25 metų sukaktį.  Kompanija šiais metais išleido kompaktinį sisteminį fotoaparatą EOS M, kuriuo buvo papildytas pradedantiesiems vartotojams skirtų bendrovės gaminių asortimentas. Taip pat buvo pristatytas EOS 6D – mažiausias ir lengviausias pasaulyje skaitmeninį veidrodinį fotoaparatą modelis su 35 mm viso kadro CMOS jutikliu.
 
Šiais metais „Canon“ pristatė EOS 100D – mažiausią ir lengviausią DSLR fotoaparatą pasaulyje – su APS-C dydžio jutikliu. Su šiuo gaminiu bendrovė siekia vienuoliktus metus iš eilės išlikti pasaulio rinkos lydere.
 
Apie „Canon Europe“
„Canon Europe“ yra Japonijos bendrovės „Canon Inc.“, kuri yra viena pasaulio vaizdavimo sprendimų namams ir verslui lyderių, dukterinė bendrovė.
 
„Canon Europe“ dirba dviejose tikslinėse rinkose: verslo sprendimų (IT plėtojimas, sprendimai ir paslaugos biurams bei įmonėms, užsiimančioms profesionaliu spausdinimu) ir vaizdo apdorojimo technologijų (fotoaparatai, vaizdo kameros, spausdintuvai, skaitytuvai, fakso aparatai ir daugiafunkciniai įrenginiai).
 
„Canon Europe“ taip pat tiekia pramoninius gaminius, tarp jų transliavimo lęšius, puslaidininkius ir medicininę įrangą. Bendrovės biuruose Europoje, Artimuosiuose Rytuose ir Afrikoje (EMEA) dirba apie 13 tūkstančių specialistų.  
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.