28 gegužės 2015

„Canon“ švenčia EOS 5D serijos 10 metų jubiliejų

Šiandien „Canon“ švenčia EOS 5D serijos 10-ąjį jubiliejų. „EOS 5D“ skaitmeninių veidrodinių fotoaparatai rinkoje pasirodė 2005 m. rugsėjo mėnesį. Tai buvo pirmasis pažangus fotografijos mėgėjams skirtas skaitmeninis veidrodinis fotoaparatas suderintas su viso kadro CMOS jutikliu (35,8 x 23,9 mm).  Po šio fotoaparato pasirodymo fotoaparatai su viso kadro jutikliais susilaukė didelės sėkmės ir plačiai paplito.
2008 m. lapkričio mėnesį „Canon“ išleido šios serijos antros kartos modelį –
EOS 5D Mark II, kuris nutiesė kelią filmų kūrimui. Šiuo fotoaparatu buvo galima filmuoti „Full HD“ vaizdo įrašus. Kartu su išskirtine vaizdo kokybe ir geresnėmis lauko gylio reguliavimo galimybėmis šis fotoaparatas leido filmų kūrėjams naudotis keičiamais „Canon“ EF objektyvais, kurių tuo metu buvo siūloma daugiau kaip 64 modeliai , o tai atvėrė itin plačias vaizdo perteikimo galimybes.
2012 m. kovo mėnesį „Canon“ pristatė EOS 5D Mark III, kurio fotografavimo ir filmavimo galimybės buvo dar labiau patobulintos, be to, buvo padidintas automatinio fokusavimo tikslumas ir maksimali sparčiojo fotografavimo sparta.
Visiškai neseniai, 2015 m. vasario mėnesį, „Canon“ į rinką išleido EOS 5DS ir EOS 5DS R – naujoviškus itin aukštos raiškos viso kadro skaitmeninius veidrodinius fotoaparatus, kurie visiškai transformavo EOS sistemą. Naujieji fotoaparatai praplėtė 35 mm jutiklių galimybių ribas, nes jų viso kadro jutikliai leidžia fiksuoti vaizdą stulbinančia 50,6 megapikselio raiška.
Apie „Canon Europe“


Bendrovė „Canon Europe“ yra regioninė „Canon Inc.“ pardavimo ir rinkodaros atstovė, veikianti 116 šalių. Bendrovėje dirba apie 17 000 žmonių iš Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos šalių (EMEA).


„Canon“ įkurta 1937 m. su tikslu kurti aukščiausios kokybės fotoaparatus. Nuo to laiko bendrovė tapo pasauline vaizdų apdorojimo sprendimų vartotojams ir verslo subjektams lydere.  Bendrovės gaminių asortimentą sudaro skaitmeniniai ir veidrodiniai fotoaparatai, transliacijoms skirti objektyvai ir nešiojamieji rentgeno aparatai, daugiafunkciniai ir pramoniniai spausdintuvai.


Siekdama rinkai tiekti kokybiškus gaminius bei paslaugas ir taip tenkinti vartotojų poreikius, „Canon“ intensyviai investuoja į tyrimus ir plėtrą.


„Canon“ filosofija paremta Kyosei sentencija – „kartu gyventi ir dirbti bendram labui“. EMEA šalyse „Canon Europe“ siekia tvaraus verslo augimo, daugiausia dėmesio skirdama poveikio aplinkai mažinimui. „Canon“ turi pasaulinį ISO 14001 sertifikatą, kuris rodo, kad „Canon“ dirba pagal pasaulinio lygio aplinkos apsaugos standartus.


Papildomos informacijos apie „Canon Europe“ rasite svetainėje www.canon-europe.com.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.