5 spalio 2012

„Canon“ įsigys konsultacinę bendrovę „I.R.I.S. Group SA“

Investuodama į verslo paslaugų plėtrą ir sprendimų priėmimo spartinimą, „Canon“ planuoja įsigyti tarptautinę konsultacinę bendrovę „I.R.I.S. Group SA“. Ši bendrovė padeda įmonėms kelti darbo našumą ir valdyti informacinius procesus.
Įsigyti  „I.R.I.S. Group SA“ akcijas „Canon“ ketina per savo antrinę bendrovę „Canon Europa N.V.“ už vieną akciją mokant 44,50 EUR, o varantų ir akcijų opcionų kainą nustatant  pagal rinką.


Abi bendroves iki šiol siejo glaudus bendradarbiavimas, kuris dar labiau sustiprės „I.R.I.S. Group“ prisijungus prie „Canon“ grupės ir drauge kuriant įvairius technologinius sprendimus. Bendras darbas padės geriau aptarnauti verslo aplinkos klientus. 


Pristatydamas naująją partnerystę, „Canon“ Europos, Vidurio Rytų ir Afrikos regiono prezidentas ir generalinis direktorius Rokusas van Iperenas akcentavo atsivėrusias naujas ilgalaikes augimo galimybes.


„Su nekantrumu laukiame šios novatoriškos bendrovės prisijungimo prie mūsų grupės. Kartu imsimės reikšmingų plėtros procesų, kurie leis pasiūlyti dar pažangesnius sprendimus ir paslaugas bei didinti kuriamą vertę klientams“, – teigė R. Iperenas.


„I.R.I.S. Group“ generalinio direktoriaus Pierras de Muelenaeras teigimu, bendrovė dės visas pastangas užtikrinti sėkmingą perėjimą į „Canon“ grupę ir neabejoja bendro darbo nauda savo klientams bei akcininkams.


„Tai svarbus mūsų bendrovės etapas ir mes itin vertiname „Canon“ sprendimą priimti mus į savo grupę. Pasiūlymui pritarė visa valdyba, tikimės sėkmingo prisijungimo ir tolesnės mūsų partnerystės naudos“, – pridūrė P. Muelenaeras.


Detali informacija apie „Canon“ pasiūlymą bus prieinama „I.R.I.S. Group“ ir „ING Belgium“ interneto svetainėse, kai juos patvirtins FSMA, Belgijos finansų rinkų reguliavimo institucija. Su projekto tekstu bus galima susipažinti nemokamai ir jo išklausant, pasiskambinus į „ING Belgium“ telefonu +32 2 464 60 02 (prancūzų k.) arba +32 2 464 60 04 (anglų k.).


Apie „I.R.I.S. Group“


I.R.I.S. misija – kelti klientų darbo našumą ir gilinti jų žinias, padedant jiems geriau valdyti dokumentus, duomenis ir informaciją. Įmonė „I.R.I.S. Products & Technologies“ kuria intelektinio dokumentų atpažinimo („Intelligent Document Recognition“) technologijas bei produktus ir savo asortimentą platina visame pasaulyje. Daugiau apie bendrovę: www.iriscorporate.com.


Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.