14 sausio 2013

CES parodoje – išmaniems namams skirta LG „Smart Home“ buitinė technika

„CES 2013“ parodoje „LG Electronics“ (LG) pristatė buitinę techniką su išmaniąja valdymo sistema „Smart Home“. Pažangi sistema veikia technologijų „Smart Share“ ir „Smart Control“ pagrindu, todėl buitinės technikos prietaisus galima valdyti nuotoliniu būdu, jie gali dalintis informacija vienas su kitu bei išoriniais įrenginiais, kaip išmanieji telefonai ar televizoriai.
„Smart Home“ sistema leidžia į bendrą tinklą namuose integruoti pagrindinius buitinės technikos prietaisus: skalbimo mašiną, šaldytuvą, dulkių siurblį ir viryklę. Visus juos galima valdyti centralizuotai. Vartotojai gali nustatyti komandas rankiniu būdu prietaiso skystųjų kristalų ekrane arba nuotoliniu būdu išmaniuoju telefonu bei televizoriaus platformoje „LG Smart TV“ nuotolinio valdymo pulteliu „Magic Remote“. Be to, išmanioji buitinė technika suderinama su NFC (artimo lauko) technologija.


CES parodoje pristatytas LG šaldytuvas turi funkciją „Smart Manager“, kuri leidžia nuotoliniu būdu sekti maisto produktų atsargas – jų sąrašą ir galiojimo laiką. Šaldytuvas taip pat gali parekomenduoti receptą ir netgi siųsti komandą „Smart Home“ sistemoje esančiai viryklei, kad ji pradėtų šilti iki reikiamos temperatūros. Unikali „Health Manager“ savybė pagal vartotojo amžių, lytį, svorį ir ūgį suskaičiuoja kūno masės indeksą ir parenka individualų maitinimosi racioną, kasdieninį ar savaitinį meniu.


Technologijos „Smart GridReady“ dėka šaldytuvas gali automatiškai reguliuoti sunaudojamos elektros energijos kiekį. Atnaujinta technologija „Smart Diagnosis“ leidžia buitinės įrangos prietaisams patiems nustatyti ir spręsti veikimo problemas, informuoja vartotojus apie galimus gedimus nuotoliniu būdu.


LG skalbimo mašimose įdiegta savybė „Smart Adapt“ leidžia parsisiųsti naujas skalbimo ciklo programas į išmanųjį telefoną ar tiesiogiai į skalbyklės skystųjų kristalų ekraną. Naudojant išmanųjį telefoną, vartotojas gali sekti informaciją apie skalbimo būseną, nuotoliniu būdu kontroliuoti ją balso komandomis.


Išmaniuoju telefonu ar platformoje „Smart TV“ galima nustatyti veikimo komandas LG dulkių siurbliui „Hom-Bot“. Vartotojas gali nustatyti išankstinį grafiką kada bus duodama komanda tvarkyti namus. Be to, dulkių siurblys reaguoja ir į balso komandas.


LG išmanioji viryklė turi funkcijas „Smart Access“, „Smart Adapt“ ir „Smart Diagnosis“, kurios suteikia galimybę nuotoliniu būdu stebėti veikimo procesą, ieškoti receptų, taip pat diagnozuoti problemas.


„LG Smart Home“ buvo nominuota 2013 m. „CES Innovations Awards“ už vartotojo sąsają ir išmaniųjų savybių rinkinį.


Apie LG Electronics, Inc.
Kompanija LG Electronics, Inc. (KSE: 066570.KS) yra pirmaujanti pasaulio lyderė ir technologijų inovatorė buitinės elektronikos, buitinių prietaisų ir mobiliųjų komunikacijų srityse, turinti 117 kompanijos struktūrinių vienetų visame pasaulyje. 2011 m. kompanijos pasauliniai pardavimai siekė 49 mlrd. JAV dolerių. LG sudaro keturi verslo padaliniai: „Home Entertainment“, „Mobile Communications“, „Home Appliance“, „Air Conditioning and Energy Solutions“. LG yra vienas pasaulio plačiaekranių televizorių, mobiliųjų telefonų, skalbimo mašinų ir šaldytuvų gamybos lyderių pasaulyje. Daugiau informacijos pateikiama www.LGnewsroom.com.


Apie LG Electronics Home Appliance Company
„LG Electronics Home Appliance Company" (LG HA) yra buities įrangos pramonės novatorė, siūlanti sveikesnius ir ekologiškesnius gaminius, kuriuose puikiai dera pažangios technologijos ir madingas dizainas. Kompanija gamina visą spektrą gaminių, galinčių pagerinti kasdienį gyvenimą. LG HA gaminiai, tarp jų šaldytuvai, skalbimo mašinos, indaplovės, kepimo ir virimo įranga, vakuuminiai siurbliai ir integruota įranga sukurta taip, kad tiktų vartotojams visame pasaulyje. LG HA inovatyvios technologijos ir patogumo bruožai, taip pat tokie gaminiai, kaip pirmasis pasaulyje interaktyvus šaldytuvas, skalbimo garu mašina ir orkaitės bei mikrobanginės krosnelės derinys nustato naujas tendencijas buities įrangos pramonėje ir įtvirtina LG kaip pasaulinę lyderę.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.