16 gruodžio 2014

Birštonas kviečia į spindinčias Kalėdas

Birštonas visą gruodžio mėnesį ruošiasi didžiosioms metų šventėms ir kviečia į tikrą Kalėdinių renginių sūkurį – „Spindinčias Birštono Kalėdas“. Viename seniausių Lietuvos kurortų apsilankę laidos „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” vedėjai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus susipažino su šventine programa bei tuo, kaip gruodžio mėnesį Birštone galite praleisti laiką su šeima, draugais ir pajausti tikrąją Kalėdų nuotaiką.
„Spindinčių Birštono Kalėdų“ renginiai prasidėjo jau gruodžio pirmąją ir tęsis iki pat naujųjų metų. Visą mėnesį Birštono muziejus kviečia dalyvauti edukacinėje programoje „Kalėdinis atvirukas“, kurios metu sužinosite, kaip gimė tradicija artimuosius sveikinti siunčiant atvirutę, koks yra seniausias žinomas išlikęs atvirukas bei kokios tradicijos lėmė tai, jog atvirukų tradicija paplito tarp eilinių piliečių. Edukacinių užsiėmimų metu taip pat išmoksite skrebinimo technikos pagalba pasigaminti kalėdinius atvirukus, kuriais galėsite pradžiuginti artimuosius Šv. Kalėdų bei Naujųjų metų proga. 


Jau šį šeštadienį, gruodžio 20 dieną, Birštono gyventojai ir svečiai kviečiami apsilankyti didžiausioje metuose ir jau tradicine tapusioje Birštono kurorto kalėdinėje mugėje Basanavičiaus aikštėje. Čia bus galima įsigyti šventinių dovanų, amatininkų ir tautodailininkų darbų, paragauti imbierinių sausainių. Mugėje taip pat apsilankys Kalėdų senelis, vyks įvairios akcijos ir žaidimai, kalėdiniai kino seansai vaikams ir kitos šventinę nuotaiką kursiančios pramogos.


O štai Birštono kultūros centras visus kurorto gyventojus ir miesto svečius kviečia atvykti ir šventinį gruodžio mėnesį praleisti apsigaubus muzikine skraiste. Gruodžio 18 d. ieškantys šypsenų rinksis į nuotaikingą operetę „Skaniausias kokteilis“, kurioje galės išgirsti Onos Kolobovaitės, Liudo Mikalausko, Egidijaus Bavikino atliekamas linksmiausias įvairių pasaulio operečių ištraukas. Koncertui akomponuos Vytautas Lukošius.


Gruodžio 27 d. (arba trečiąją Kalėdų dieną, nes šiemet kalėdinis savaitgalis toks ilgas, kad ir Kalėdų dienų padaugėjo) kiekvienas religinės lyrikos mėgėjas galės praleisti nuostabų vakarą GOSPELŲ koncerte. Kolektyvas „Hark“ pristatys įspūdingą koncertinę programą, kurioje bus giedami amžiams nepavaldūs tekstai apie Dievą, tačiau ne bažnytinėmis intonacijomis, bet džiazo, roko, fanko, hip hopo, afro ir Lotynų Amerikos muzikiniais stiliais.


Priešpaskutinį metų vakarą, gruodžio 30 d.,  Birštone galite praleisti Vivaldžio muzikos garsų apsuptyje. Ausis lepins charizmatiškasis smuikininkas iš Danijos Mikkelis Futtrupas kartu su Donato Katkaus vadovaujamu Šv. Kristoforo kameriniu orkestru. Šviesos efektai bei interaktyvus, nuotaikingas pristatymas nemirtingą Antonio Vivaldi šedevrą – „Metų laikus“ – atskleis dar nematytu kampu.


Televizijos rubriką „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” kviečiame žiūrėti trečiadienį, gruodžio 17 d., 18:40 per „Lietuvos ryto televiziją“. 


Savivaldybių organizuojamų renginių viešinimo kampaniją vykdo Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos,  įgyvendindamas ES struktūrinės paramos lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos vietinio ir atvykstamojo turizmo skatinimas“ (NR. VP3-1.3-ŪM-04-V-10-005).
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.