23 gruodžio 2014

Baltijos jūros pakrantę Naujųjų naktį nušvies šventiniai fejerverkai

Pasitinkant Naujuosius metus Lietuvos pajūris atgyja – čia suplūsta ramių švenčių pasiilgę poilsiautojai, o pajūrio miestai ir miesteliai parengia jiems šventinių ir jaukių renginių programas. Televizijos laidos „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” vedėjai Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus apsilankė Klaipėdoje ir Palangoje bei sužinojo, kuo šiais metais šie miestai nustebins savo gyventojus ir svečius.
Klaipėda visus Lietuvos gyventojus kviečia užsukti ir atrasti Kalėdas Lietuvos uostamiestyje su „Gerosios vėtrungės ženklu“. Iki pat 2015 metų sausio šeštos dienos Teatro aikštėje kasdien nuo 12 val. iki 20 val. suksis šventinė karuselė, veiks Kalėdų miestelio prekyba, kur galėsite įsigyti ne tik dovanų savo draugams ir artimiesiems, bet ir šventinių papuošimų, paragauti meduolių ir kitų kalėdinių vaišių.


Pirmąją Kalėdų dieną virš Klaipėdos miesto gaus kariliono varpai – šventinės klasikos festivalis „Salve Musica“ pakvies į koncertą Klaipėdos Laikrodžių muziejaus kiemelyje. Kęstutis Kačinskas bei Stanislovas Žilevičius koncerto metu pristatys klasikinių kūrinių aranžuotes, skambės kalėdinės giesmės.


Kariliono varpai, kurių Lietuvoje yra tik dvejuose miestuose – Klaipėdoje ir Kaune, uostamiestyje skambės ir Naujųjų metų vakarą. Iš karto po šio šventinio koncerto, laikrodžiams mušant vidurnaktį, miesto padangę nušvies įspūdingas naujametinis fejerverkas.


Antrosios Kalėdų dienos popietę Pajūrio gyventojai ir svečiai kviečiami praleisti kalėdinės muzikos valandą Palangos švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje. Nuo 13 val. čia koncertuos Palangos gyventojų itin mėgstamas Palangos orkestras. O gruodžio 29 d. dar į vieną muzikinę valandą pakvies Palangos viešoji biblioteka. Šventiniame renginyje „Senuosius palydint“ savo muzika visus džiugins kvintetas „Ars Cantus“.


Gruodžio 31-ąją dieną Palangos gyventojai ir svečiai toliau galės mėgautis muzika – Kurhauzo salėje nuo 15 val. skambės klasikinė muzika koncerte „Palydint senuosius“, o vakare akustinį koncertą dovanos atlikėjas Donatas Montvydas. Palangos Gintaro muziejuje nuo 16 val. vyks Naujametinis koncertas „Kai tu šalia – man šypsosi pasaulis“. Jame gražiausiais muzikos garsais dalinsis Giedrė Zeicaitė (sopranas), Mindaugas Gylys (baritonas) ir Renata Krikščiūnaitė-Barcevičienė (fortepijonas). O „Ramybės“ kultūros centre Naujuosius metus kartu sutikti kvies Leonidas Šinkarenko ir draugai.


Po šventinių koncertų nepamirškite aplankyti ir Palangos Kalėdų eglės. Šiemet ji ypatinga – Kalėdų Senelio formos eglutė  kiekvieną vakarą groja populiariausias Kalėdų dainas. O J. Basanavičiaus gatve eidami link jūros nepraleiskite pro akis Kalėdinių eglučių alėjos – dešimt kalėdinėmis dekoracijomis bei ryškiaspalvėmis lemputėmis išpuoštų eglučių, kaip ir kasmet, jau papuošė pagrindinę Palangos gatvę.


Šventinių renginių finalas vyks ties Palangos miesto simboliu tapusiu  Palangos tiltu. Baltijos jūros bangų mūšos apsuptyje palydėti senuosius ir sutikti Naujuosius metus miesto gyventojai ir svečiai kviečiami pakėlę galvas į įspūdingus fejerverkus, kuriuos dovanoja Palangos miesto savivaldybė. 


Televizijos rubriką „Keliauk! Pažink! Pasidalink! Ištisus metus!” kviečiame žiūrėti trečiadienį, gruodžio 24 d., 18:40 per „Lietuvos ryto televiziją“. 


Savivaldybių organizuojamų renginių viešinimo kampaniją vykdo Valstybinis turizmo departamentas prie Ūkio ministerijos,  įgyvendindamas ES struktūrinės paramos lėšomis finansuojamą projektą „Lietuvos vietinio ir atvykstamojo turizmo skatinimas“ (NR. VP3-1.3-ŪM-04-V-10-005).
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.