20 birželio 2012

Avižienių „IKI Cento“ parduotuvė plėtėsi ir tapo „Iki“

Daugiausia parduotuvių turintis prekybos tinklas „Iki“ šiandien po rekonstrukcijos atidarė atnaujintą parduotuvę Vilniaus rajone, Avižieniuose. Atsižvelgus į augančius pirkėjų lūkesčius, iki šiol ten buvusi „Iki Cento“ jau keliskart buvo rekonstruota, nuosekliai plėstas jos asortimentas, paskutinįkart – praėjusiais metais. Šiandien vos po savaitę trukusios rekonstrukcijos atidaryta jau „Iki“ parduotuvė, su dar du kartus platesniu pasirinkimu jos pirkėjams.
Parduotuvės plotas išliko toks pat, tačiau jos interjeras ir eksterjeras pasikeitė kardinaliai, ji tapo „Iki“ parduotuve – jaukesne ir patogesne pirkėjams. Asortimentas praplėstas dvigubai – atsirado sveriami konditerijos, kulinarijos ir dešros skyriai. Pirkėjų pageidavimu lentynose dabar bus nemažai „IKI Gurmanai“ linijos, kitų aukštesnės kokybės, retesnių produktų.


Avižienių parduotuvėje dažniausiai apsiperka apylinkėse esančių nuosavų namų gyvenvietės gyventojai, taip pat Sudervės bei Kernavės link vykstantys keliautojai. Į šios parduotuvės rekonstrukciją prekybos tinklą „Iki“ valdanti UAB „Palink“ investavo 250 tūkst. litų, sukurtos 2 papildomos darbo vietos, iš viso šiuo metu čia dirba 17 žmonių. Parduotuvės darbo laikas – nuo 8 iki 22 val.


Avižienių „Iki“ – jau 7-oji šiemet po rekonstrukcijos atidaryta prekybos tinklo IKI parduotuvė. Pirmąjį ketvirtį „Iki“
pranešė atidaręs 4 savo tinklo parduotuves po rekonstrukcijos, taip pat 3 naujas, antrąjį ketvirtį „Iki“ užbaigs rekonstravęs 3 parduotuves. Iš viso „Iki“ šiemet planuoja atnaujinti 22 parduotuves ir atidaryti 11 naujų. Pernai prekybos tinką „Iki“ valdanti UAB „Palink“ į plėtrą investavo 69,3 mln. litų, šiemet planuojama, kad investicijos sieks 102 mln. litų.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.