5 gruodžio 2012

Atlikėjas Vygantas pristatė naują albumą – „Grįšiu per Kalėdas“

Autorinių baladžių atlikėjas Vygantas Kazlauskas pristatė kalėdinių dainų rinkinį „Grįšiu per Kalėdas“, skirtą priminti apie gerumą ir šilumą, užplūstančius prieš artėjančias didžiąsias metų šventes. Jame naujai skamba poečių Dalios Saukaitytės, Violetos Palčinskaitės ir Sandros Avižienytės eiles.
Tai asmeninis atlikėjo sveikinimas Kalėdų proga. Jis tarsi kviečia kartu pasinerti į artėjančių švenčių šurmulį, trumpam pamiršti tai, kas buvo blogai, ir skirti laiko sau. „Norėjau, kad žmonės, dar nepajutę kalėdinės dvasios, užsikrėstų tuo begaliniu džiaugsmu, apimančiu artėjant didžiausioms metų šventėms. Ši kompaktinė plokštelė skirta Kalėdų nuotaika alsuojančiam vakarui, kai namai kvepia imbieriniais sausainiais ir cinamonu, kai norisi jaukiai susėsti prie židinio su kavos puodeliu ar karšto vyno taure“, – sako atlikėjas Vygantas Kazlauskas.


Šiltas ir kalėdine nuotaika alsuojantis albumas, kurį sudaro 5 dainos, skirtas visiems poezijos ir muzikos mylėtojams. Albume skambančių dainų nuotaiką galima apibūdinti kaip ilgesingą ir ramią. Dainose dominuoja akustinės gitaros skambesys, pasigirsta pažįstami kalėdiniai ritmai, varpelių skambesys. Visai kitaip, energingiau nuskamba su Evelina Sašenko atliekama daina „Neišsiųsti laiškai“.


Pagridinė albumo daina „Grįšiu per Kalėdas“ primena, kad Kalėdos tai metas, kai namuose susirenka visa šeima, kai jaukiai susėdama prie šventinio stalo. Šokančių snaigių valsą primenanti daina „Pūga“ užburia ir įsuka į žaidimą sniego pusnyse, kai vėl galima pasijusti vaiku. Ši daina – tai Vyganto sekama pasaka.


Atlikėjas Vygantas be ilgametės koncertinės veiklos Lietuvos publikai pažįstamas ir iš tokių muzikinių projektų kaip „Žvaigždžių duetai“, „Iššūkis žvaigždėms. Lietuvos dainų dešimtukas“, tarptautinio dainuojamosios poezijos festivalio „Tai-aš“, įvairių bardų festivalių, jo paties režisuotų renginių.


Atlikėjas yra išleidęs tris kompaktines plokšteles – „Daina iš toli“ (2006), „Miesto Vaikas“ (2011) ir „Grįšiu per Kalėdas“ (2012).
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.