2 vasario 2015

Arvydas Arnašius tapo „EY“ investicijų skatinimo ir plėtros vadovu Baltijos šalyse

Profesinių paslaugų bendrovė „EY“ plečia veiklą ir teikiamų paslaugų geografiją: bendrovės naujuoju investicijų skatinimo ir plėtros padalinio vadovu Baltijos šalyse tapo buvęs „Investuok Lietuvoje“ generalinis direktorius Arvydas Arnašius. Bendrovėje jis bus atsakingas už užsienio investicijų pritraukimą į Baltijos regioną ir pagalbą Baltijos šalių bendrovėms užsienio rinkose.
Prieš prisijungdamas prie „EY“ komandos, Arvydas  Arnašius ėjo VšĮ „Investuok Lietuvoje“ generalinio direktoriaus pareigas, vadovavo „Western Union“ atstovybių tinklo plėtros Europos, Artimųjų Rytų ir Afrikos regione komandai, buvo „SMG Consulting“ partneris bei IT konsultacijų ir paslaugų bendrovės „Alna“ eksporto vadovas.
Arvydas Arnašius yra sukaupęs didelę patirtį verslo konsultavimo, analizės, verslo procesų efektyvumo didinimo, pardavimų srityse. Vilniaus universitete jis yra įgijęs ekonomikos bakalauro, Ilinojaus universitete – finansų ir rinkodaros verslo administravimo magistro laipsnį. Be to, specialistas laisvai kalba anglų, rusų, lenkų ir ispanų kalbomis.
„Arvydas Arnašius turi tinkamų žinių tokiai pozicijai: sukaupęs ilgametę profesinę patirtį ir platų kontaktų tinklą. Todėl planuojame, kad prie mūsų komandos prisijungęs savo srities profesionalas padės plėsti „EY“ teikiamų paslaugų geografiją ir veiklą. Ateinančius ketverius metus Baltijos šalių augimas euro zonos vidurkį lenks 2-3 kartus, – siekiame išnaudoti ilgalaikes teigiamas perspektyvas ir pritraukti mūsų šaliai bei visam Baltijos regionui daugiau investicijų, o regiono bendrovėms – tinkamų partnerių užsienio rinkose“, – sakė profesinių paslaugų bendrovės „EY“ vyk. partneris Baltijos šalyse Jonas Akelis.
Apie „EY“
Profesinių paslaugų bendrovė „Ernst & Young Baltic“ – audito, mokesčių, apskaitos, teisinių, valdymo ir įmonių sandorių konsultacijų paslaugų lyderė Baltijos šalyse, vienijanti daugiau kaip 500 joje dirbančių specialistų ir priklausanti tarptautiniam „EY“ tinklui.
 
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.