8 spalio 2014

„App Camp 2014“ pranešėjai: svarbiausia yra visada tikėti savo idėja

Mobiliųjų aplikacijų dirbtuvių App Camp 2014 dalyviai šiais metais turės unikalią galimybę bendrauti ir mokytis iš 60 įvairių sričių profesionalų. Dirbtuvių mentorių komandoje - marketingo, aplikacijų dizaino, verslo plėtojimo, IT bei investicijų pritraukimo ekspertai iš Lietuvos ir viso pasaulio. App Camp 2014 pranešėjai paklausti, ką pirmiausia patartų siekiantiems pradėti savo verslą, vieningai sutaria - svarbiausia yra tikėti savo idėja ir neklausyti tų, kurie bandys tave sustabdyti.

„Tikiuosi, kad „App Camp 2014“ bus tas variklis, kuriame naujos idėjos vėliau taps ir sėkmingai veikiančiais verslais. Jei pažvelgtumėte į tokias kompiuterines platformas kaip „The Nexus of Fores“, „Social“, „Cloud“ ar „Information and Mobility“, suprastumėte, iš kur atkeliauja ir toliau atkeliaus ateities inovacijos. Tai yra mobiliosios inovacijos, ką kurti ir skatina „App Camp 2014“. Viliuosi, kad dirbtuvių dalyviai pasinaudos jiems suteikiama galimybe išlaisvinti savo fantaziją, pažvelgti į problemas kaip į galimybes ir mokytis tiek iš kitų dalyvių, tiek ir iš sėkmingai veiklą vykdančių verslų. Juk dabartinis pasaulis neturi jokių sienų nei kontaktams, nei verslo plėtojimui, tad kodėl tuo nepasinaudojus?“,- sako vienas pagrindinių „App Camp 2014“ pranešėjų Alex Sozonoff, Londone įsikūrusios „Global Beach Group“ vadovas.


Alex Sozonoff Lietuvoje lankysis jau ne pirmą kartą – daugiau nei 40 metų patirtį tarptautinio verslo plėtroje turintis profesionalas yra ir Kauno Technologijų universiteto garbės daktaras. Šis apdovanojimas jam įteiktas už verslumo kultūros stiprinimą universitete. A. Sozonoff taip pat yra vienas iš jaunojo verslo ugdymo erdvės „Startup Space“ ir Inovacijų ir verslo centro steigėjų. „App Camp 2014“ pranešėjas net 35 metus dirbo kompanijoje „Hewlett Packard“, kur buvo atsakingas už strateginės partnerystės kūrimą visame pasaulyje, tarptautinių rėmimo programų „FIFA World Cup“ ir „Formulei-1“ kūrimą ir įgyvendinimą, kartu ir „Hewlett Packard“ e-pasaulio vizijos plėtojimą.


Į konferenciją pasidalinti savo patirtimi taip pat atvyksta Or Arbel, inovatyvios komunikacijos platformos „Yo“ įkūrėjas ir CEO, kūręs tokius startuolius kaip nuotraukų dalijimosi socialinis tinklas Mobli bei socialinė prekybos platforma Stox.com. „Svarbiausia pamoka, kurią kiekvienas galėtų išmokti iš „Yo“ istorijos – niekada neklausykite tų, kurie sako ne. Jei tu tiki savo idėja, įgyvendink ją. Kiti visada ras priežasčių, kodėl turėtumei to nedaryti, tačiau tu turi visuomet tikėti savo idėja ir verslu ir žengti visuomet pirmyn“,- „App Camp 2014“ dalyviams pataria Or Arbel.


Nepriklausoma vartotojų patirties (UX) dizainerė Marina Janeiko (JAV), jau ne pirmą kartą atvykstanti į Lietuvą, sako, jog mūsų šalyje startuolių bendruomenė yra itin perspektyvi, tikinti savo idėjomis, o tai leidžia pasauliui pristatyti vis naujas inovacijas, taip pat ir unikalias, praktiškas mobiliąsias programėles. M. Janeiko ne vienerius metus rengia straipsnius apie dizaino naujoves, kuria interneto produktus bei konsultuoja startuolius produkto dizaino bei UX strategijos klausimais. „App Camp 2014“ mentorė tikisi, kad mobiliųjų aplikacijų dirbtuvių metu ji ne tik galės pasidalinti savo žiniomis, bet ir užmegs kontaktus su talentingais Lietuvos profesionalais, su kuriais galbūt ateityje gims ir nauji bendri projektai.


Prie „App Camp 2014“ mentorių taip pat jau prisijungė TEO Marketingo vadovas Arkadij Bliumin, SEB banko IT departamento vadovas Andrius Byckovas, „Startup Highway“ įkūrėjas Rokas Tamošiūnas, Microsoft platformos evangelistas ir kūrėjas Tautvydas Dagys, lektorius ir mentorius Žanas Gongapševas ir daugelis kitų.


„App Camp 2014“ vyks spalio 24-26 dienomis Mykolo Romerio universitete Vilniuje, o daugiau informacijos apie dirbtuvių mentorius galite sužinoti svetainėje http://event.appcamp.lt/.
 
Renginį „App Camp 2014“ įgyvendina Lietuvos mobiliųjų aplikacijų gamybos ir leidybos lyderė „App Camp“, IT ir telekomunikacijų bendrovė „TEO“, Mykolo Romerio universitetas bei Lietuvos Respublikos Ūkio ministerija. Renginio partneris „Versli Lietuva”.
Esame viena labiausiai patyrusių komunikacijos konsultantų agentūrų Lietuvoje.
Tikime, kad komunikacija ne tik keičia pasaulį. Ji ir padeda pasikeitusiame pasaulyje.
Apie mūsų veiklą - iš pirmų lūpų.